Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μα δεν χωρά καμία σύγκριση. Εγώ όπως και πολλοί γελάστηκα με τις υποσχέσεις.

 

Εσύ από τι ακριβώς επηρεάστηκες και μίλαγες με τόση σιγουριά για το κεκλεισμένων στην έδρα σου? :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Από τις ενδείξεις της μπασκετικής παράγκας που έχει στηθεί 10 χρόνια τώρα μήπως? Που εγώ τρώω 9 αγωνιστικές πρωτοδίκως και εσύ για αεροβόλα κλπ τρως 2 οι οποίες έγιναν 0 μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος?

 

Και από ποιες υποσχέσεις γελάστηκες, κοροιδευόμαστε μεταξύ μας? Για τους 5 Αμπράμοβιτς? Χριστούγεννα είναι τώρα, υπάρχει και Άγιος Βασίλης ξέρεις, μην σου το χαλάσω. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις ενδείξεις της μπασκετικής παράγκας που έχει στηθεί 10 χρόνια τώρα μήπως? Που εγώ τρώω 9 αγωνιστικές πρωτοδίκως και εσύ για αεροβόλα κλπ τρως 2 οι οποίες έγιναν 0 μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος?

 

 

Τα σπας

εγώ τρώω 9 αγωνιστικές πρωτοδίκως και εσύ για αεροβόλα κλπ τρως 2 οι οποίες έγιναν 0 μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος?

Απο που να αρχισω?

Απο το "και εσυ για αεροβολα" σε αντιθεση με τις 9 που εφαγες για ροδοπεταλα να υποθεσω?

Απο το "που εγιναν 0 μετα την κληρωση" οταν ξεχνας να μας πεις τι εγιναν οι "πρωτιδικως"?

Απο τον συμπτωματικο ορισμο του ματς στο ΣΕΦ μετα τη ληξη της ποινης?

Απο την γαργαρα για τους -2 βαθμους που γλυτωσες που στην ουσια ηταν απωλεια 1ης θεσης? (αφου κανεις αλλος στην Α1 δεν θα κανει νικη με Ολυμπιακο-Παναθηναικο)

 

Φυσικα δεν περιμενω να αναφερεις το αιτημα σας για αναβολη της αγωνιστικης της 3ης Ιανουαριου που ειχε σαν αποτελεσμα να παει και το ντερμπυ στο ΟΑΚΑ την επομενη αγωνιστικη, 3 μερες μετα. Ναι, σωστα μαντεψες. Απο Κυριακη θα παιξουμε Τεταρτη(εργασιμη)

 

Να μιλαει ο γαυρος τα τελευταια χρονια για παραγκα στο μπασκετ, που τα ελεγχει ολα, δεν εχει ξαναγινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σπας

 

Απο που να αρχισω?

Απο το "και εσυ για αεροβολα" σε αντιθεση με τις 9 που εφαγες για ροδοπεταλα να υποθεσω?

 

Να το πάμε με τη λογική σου? Για πες, χτύπησε κανένας βαζελάκος από τα ροδοπέταλα?

 

Απο το "που εγιναν 0 μετα την κληρωση" οταν ξεχνας να μας πεις τι εγιναν οι "πρωτιδικως"?

 

Οι 9 έγιναν 6, δεν έγιναν οι 2, 0.

 

Απο τον συμπτωματικο ορισμο του ματς στο ΣΕΦ μετα τη ληξη της ποινης?

 

Έλα Linus, τι λέγαμε?

 

Απο την γαργαρα για τους -2 βαθμους που γλυτωσες που στην ουσια ηταν απωλεια 1ης θεσης? (αφου κανεις αλλος στην Α1 δεν θα κανει νικη με Ολυμπιακο-Παναθηναικο)

 

Περιμένω να μου πεις πότε αφαιρέθηκαν βαθμοί για τα αεροβόλα.

 

Φυσικα δεν περιμενω να αναφερεις το αιτημα σας για αναβολη της αγωνιστικης της 3ης Ιανουαριου που ειχε σαν αποτελεσμα να παει και το ντερμπυ στο ΟΑΚΑ την επομενη αγωνιστικη, 3 μερες μετα. Ναι, σωστα μαντεψες. Απο Κυριακη θα παιξουμε Τεταρτη(εργασιμη)

 

Παράγκα. Έλα ρε, είναι και εργάσιμη? Δεν θα πάρουν προσαύξηση οι υπάλληλοι κατά 75%?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασημακοπουλος :

ΠΑΤΕΡΑΣ: Η μεγάλη απόδειξη, πως η ιστορία επαναλαμβάνεται ως φάρσα, και ότι Κόκκαλης γεννιέσαι, αλλά δεν γίνεσαι.

Τρομερη κουβεντα ...

Μα ποσο δικιο εχει σ αυτο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μιλαει ο γαυρος τα τελευταια χρονια για παραγκα στο μπασκετ, που τα ελεγχει ολα, δεν εχει ξαναγινει

Συγγνώμη, το κάνω υπογραφή!!!! :o

 

Edit: Αφήνω λίγα λεπτά μήπως δώσεις εξηγήσεις σε συμπληρωματική δήλωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...