Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εδώ εμπιστεύονται τον άλλον που 15 χρόνια μας είχε στο έλεος της παράγκας.ε ρε και να γίνει το τρελό που πήρε το μάτι μου να γράφετε.τότε θα έχουν εξήγηση όλα αυτά που έγιναν και γίνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://www.sport-fm.gr/article/383535

 

O Σαββας θεοδωριδης του παο... Ειλικρινα αν ειμουν βαζελος θα του ειχα σπασει τα μουτρα. Στυλακι οτι δεν εχει γινει τπτ στον παο, και ολα ειναι υπο ελεγχο, ενω πετουσε μπηχτες για τους γιαννακοπουλους. Φρουδες ελπιδες και αερολογιες, και με το που τον στριμωχναν στην γωνια "δεν σχολιαζω"... βρε ουστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ εμπιστεύονται τον άλλον που 15 χρόνια μας είχε στο έλεος της παράγκας.ε ρε και να γίνει το τρελό που πήρε το μάτι μου να γράφετε.τότε θα έχουν εξήγηση όλα αυτά που έγιναν και γίνονται.

Ποιό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε και να γίνει το τρελό που πήρε το μάτι μου να γράφετε.τότε θα έχουν εξήγηση όλα αυτά που έγιναν και γίνονται.

 

ποιο?πετας ετσι μια βομβα κ φευγεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ.: Για όλα τα παραπάνω νομίζω πως όποιος επιχειρηματίας πάρει τη μεγάλη απόφαση ΤΩΡΑ και πει «εγώ αναλαμβάνω το καράβι» θα γίνει ήρωας στις συνειδήσεις του κόσμου του τριφυλλιού. Ξέρω τουλάχιστον έναν, που το τιμόνι της ΠΑΕ αποτελεί για εκείνον όνειρο ζωής. Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν αποφασίσει τώρα να κάνει το μεγάλο άλμα, που επιθυμούσε διακαώς προ διετίας...

 

εκτός από τον Δημήτρη ποιος άλλος μπορεί να είναι?

 

το κομμάτι είναι η τελευταία παράγραφος από άρθρο του βεργή.Δεν έχει σχέση με αυτό που έγραψα πριν.Για εκείνο θα πω όταν θα είμαι σίγουρος γιατί προς το παρόν έσκασα στα γέλια όταν το διάβασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποκαλυφθηκε η θεση του προεδρου των πολυμετοχικων:

 

strange-chair.jpg

 

Με αυτη θα αντικατασταθουν και ολα τα καθισματα στο ΟΑΚΑ για τους οπαδους του ΠΑΟ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ο γνωστός γεωργ.. εεε.. ασημακόπουλος..

 

Κατ'αρχάς, κυριότερος υπεύθυνος ο αντωνίου?? Από πότε έχει ο βουλευτής μεγαλύτερη ευθύνη από τον υπουργό οικονομικών??

Οκ, καταλάβαμε κύριε ασημακόπουλε...

 

Από κει και πέρα έχουμε, ""οργανωμένη αλητεία", "ρεσιτάλ βλακείας", "αλήτες", "ανθρωπάκια χωρίς σκέψη και όραμα που το μόνο που έχουν μάθει είναι να δέρνουν και να σπάνε"....

 

Δηλαδή αν κατάλαβα καλά αυτή τη στιγμή για την κατάντια του Παναθηναικού φταίνε ο αντωνίου και οι οπαδοί...?????

Χμμμμμ.... Και πάλι μας θάμπωσε ο Κυριος Ασημακόπουλος..

 

υ.γ: όχι ότι έκανε καλή δουλειά ο αντωνίου... και επίσης τη γνώμη μου για τα ζώα της εξέδρας την έχω πει πιστεύω αρκετές φορές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα έχουμε πει από καιρό τώρα εδώ μέσα, όλα αυτά που λέει ο Ασημακόπουλος.

 

Απορώ πάντως που το παραθέτεις, καθώς οι περισσότεροι που θα το διαβάσουν, στην καλύτερη θα τον χαρακτηρίσουν γαύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα γελάνε ορισμένοι με τις προβλέψεις για την κλήρωση εντός-εκτός που κατάφερες να πέσεις έξω. Μην παίρνεις φόρα χωρίς να ξέρεις τι λες :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα γελάνε ορισμένοι με τις προβλέψεις για την κλήρωση εντός-εκτός που κατάφερες να πέσεις έξω. Μην παίρνεις φόρα χωρίς να ξέρεις τι λες :rolleyes:

 

Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σχοινί, εσύ ειδικά δεν θα έπρεπε να μιλάς καν μετά από το στραπάτσο με τις πρόσφατες προβλέψεις σου περί χρημάτων και προπονητή.

 

Αυτοί λοιπόν που γελούσαν με τις δικές μου προβλέψεις, σήμερα κλαίνε πάλι με τις δικές μου προβλέψεις και έχουν πιει και εξαφανιζόλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...