Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

36385972.png

 

Απίστευτο ότι υπάρχουν ακόμα άτομα που ελπίζουν στον Βγενόπουλο. Ελπίζουν πλέον όχι στον "πολυμετοχικό" Βγενόπουλο, αλλά στον Βγενόπουλο "αποκλειστικό αφεντικό"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ελπίζω σε κανέναν.Απλά το άρθρο τα λέει ωραία.Χειρότερα από τα τελευταία χρόνια δεν γίνεται να πάμε.Καλύτερα να διαλυθούμε εντελώς παρά να βλέπω αυτό που έβλεπα τα τελευταία 15 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο άρθρο ανήκει στην κατηγορία πετάμε μια μ@λακία και αν μας κάτσει βγαίνουμε και λέμε"είδες,τα έλεγα εγω".

 

Δεν μας εξήγησε όμως ο εν λογω δημοσιογράφος την αντιδραση του κόσμου στα mind games του Βγενο.Πως ο κόσμος του Παναθηναϊκου θα εμπιστευτεί και θα στηρίξει για δεύτερη ή τρίτη φορά έναν manager που "πηγαινοέρχεται" στα διοικητικά των πράσινων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο άρθρο ανήκει στην κατηγορία πετάμε μια μ@λακία και αν μας κάτσει βγαίνουμε και λέμε"είδες,τα έλεγα εγω".

 

Δεν μας εξήγησε όμως ο εν λογω δημοσιογράφος την αντιδραση του κόσμου στα mind games του Βγενο.Πως ο κόσμος του Παναθηναϊκου θα εμπιστευτεί και θα στηρίξει για δεύτερη ή τρίτη φορά έναν manager που "πηγαινοέρχεται" στα διοικητικά των πράσινων

 

Υπάρχουν πολλοί διαθέσιμοι να τον (ξανά)στηριξουν

 

Ναι, ναι ξέρω εμείς δεν έχουμε μία, εσάς τρέχουν από τα πατζάκια.

 

Όλη η πιάτσα έχει βουίξει :lol::lol:

 

 

Πάμε άλλη μία λοιπόν.

 

 

Έγραψες ότι έκλεισε η κάνουλα των Βαρδινογιαννέων εννοώντας προφανώς ότι δεν θα έχουμε πλέον οικονομική άνεση, γιατί δεν προτίθενται και πολύ να βάλουν λεφτά οι υπόλοιποι μάλλον. Επιπλέον με σημάδια οίκτου, μας υπενθυμίζεις ότι δεν έχουμε λεφτά για προπονητή, πόσο μάλλον για έναν... Μιραλάς.

 

 

Την ίδια στιγμή ο Tilemax μας υπενθυμίζει ότι στο τιμόνι πλέον του ολυμπιακού δεν είναι ο Κόκκαλης, εννοώντας προφανώς ότι θα καθαρίσουν τα λεφτά του Μαρινάκη.

 

 

Τι σε πείραξε λοιπόν στο σχόλιο μου και δεν καταλαβαίνω.

 

 

Βλέπεις αποφεύγω, να ανοίξω κουβέντα για τις πηγές που σε έχουν πείσει ότι δεν έχουμε λεφτά.

 

 

 

Ναι, λέγοντας δεν έχουμε λεφτά, εννοώ ότι δεν (θα) βάζουν πλέον... :lol:

 

 

Ζουν αναμεσά μας!!!

 

Ε ρε προφητειες μέσα από το insomnia!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρόκειται να αλλάξω γνώμη για τον βγενόπουλο ότι και να κάνει από εδώ και πέρα αλλά έχουν μια βάση αυτά που λέει ο Σαμπράκος.Όχι γιατί λέει αυτά που θέλει να ακούσει ο καθένας αλλά γιατί τα λέει ο συγκεκριμένος.

 

 

Δεν μετανιώνω για την αρχική μου απόφαση να μην θέλω τζίγγερ.Ακόμα και τώρα καλύτερα να διαλυθώ παρά να γυρίσει αυτός πίσω.Δεν ξεχνώ τι έχει κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε firewalker τώρα.Δηλαδή και εγώ σπάστηκα με τα καλοκαιρινά και ας γύρισε πίσω αλλά πιστεύεις ότι αν γυρίσει και σου φέρει έναν παιχταρά θα τον θυμάται κανείς?Εμείς λέγαμε ο <<γιάννης άλλαξε>> μετά από εξώδικα, άδειασμα γηπέδων κλπ κλπ και δεν θα ξεχάσουμε τον Βγενόπουλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε firewalker τώρα.Δηλαδή και εγώ σπάστηκα με τα καλοκαιρινά και ας γύρισε πίσω αλλά πιστεύεις ότι αν γυρίσει και σου φέρει έναν παιχταρά θα τον θυμάται κανείς?Εμείς λέγαμε ο <<γιάννης άλλαξε>> μετά από εξώδικα, άδειασμα γηπέδων κλπ κλπ και δεν θα ξεχάσουμε τον Βγενόπουλο?

 

Όπως δεν πήγαινα στο γήπεδο με τον Τζίγκερ, δεν θα πηγαίνω και με τον Βγενό (που για εμένα δεν υπάρχει περίπτωση να γυρίσει). Θα περιμένω να φύγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ελπίζω σε κανέναν.Απλά το άρθρο τα λέει ωραία.Χειρότερα από τα τελευταία χρόνια δεν γίνεται να πάμε.Καλύτερα να διαλυθούμε εντελώς παρά να βλέπω αυτό που έβλεπα τα τελευταία 15 χρόνια.

 

 

http://www.insomnia.gr/topic/289088-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82/page__st__13365

post #13366 και κατω. Τσεκαρε και την ημερομηνια που τα ελεγα.

 

post #15524 + #15525

http://www.insomnia.gr/topic/289088-%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%B8%CE%B7%CE%BD%CE%B1%CF%8A%CE%BA%CF%8C%CF%82/page__st__15523

 

"Και οπως εγραφες και παλιοτερα, αυτος ο ΠΑΟ αξιζει σε καποιους". Παρεπιπτοντως δεν νομιζω να ημουν ο μονος που εβλεπα οτι ειχαν απειρα τυχοδιωκτικα και ματαιοδοξα χαρακτηριστικα οι ΜΕΣΣΙΕΣ κατα τ'αλλα Πατερας-Βγενο.Και παρεπιπτοντως δε θελω Τζιγκερ πισω, για να μην παρεξηγηθω κιολας. Θελω απλα σοβαρη διοικηση, που απτην ωρα που πιανει το τιμονι να ΔΕΙΧΝΕΙ οτι ειναι σοβαρη. Κι ας μην εχει λεφτα να μου φερει τον Σισε. Ας μου φερει Βαζεχα, Χενρικσεν και Μπορελι αμα δεν εχει λεφτα και ας μου χτισει ΟΜΑΔΑ σιγα σιγα. Σοβαρη γινεται να ειναι?

 

Kαημενε Παναθηναικε...

 

Ειδα φως και μπηκα. Καλησπερα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατό φίλοι μιας ομάδας να εμπιστευτούν δυο τυχοδιώκτες που έχουν κάνει κωλοτούμπες 2-3 φορές μέχρι στιγμής εις βάρος των οπαδών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...