Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
"Δεν προτίθεμαι να αυξήσω το μετοχικό μου ποσοστό στην ΠΑΕ ούτε να έχω οποιαδήποτε ενεργό συμμετοχή στα δρώμενα του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ και του Ελληνικού Ποδοσφαίρου.

 

Δεν σκοπεύω να δώσω καμία εξήγηση για την απόφασή μου αυτή. Αυτό το δικαίωμα το έχω «πληρώσει» με 20 εκατ. ευρώ πριν δύο χρόνια, με 1,8 εκατ. ευρώ πριν δύο μήνες και με τόνους λάσπης και κακίας που δέχθηκα και δέχομαι από «Παναθηναϊκούς» διαφόρων επιπέδων. Το σκηνικό για «ενότητα» και «συσπείρωση» που ξαναστήθηκε δεν με αφορά πλέον"

 

Όταν τα λέγαμε εδώ μέσα κάποιοι μας χλεύαζαν. Δεν πειράζει, διδάσκω, αει γηρασκόμενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έγραφα... "ρε είμαστε σίγουροι ότι αν φύγει ο τζιγγερ δεν θα καταντήσουμε παοκ ή αεκ" βγαίναν οι "παναθηναικάρες" και κατηγορούσαν για τρολ και αντιπαναθηναικού...

 

Α και που είσαι...εσύ φίλε με την υπογραφή "τζίγγερ πούλα"...άλλαξε την σε "τζίγγερ αγόρασε" γιατί οι "φίλοι" σου φεύγουν τρέχοντας...

 

Πόσο αληθινοί βγαίνουν τώρα οι Γιαννακόπουλοι!!!! Ζητήστε ένα συγνώμη σε όλους τώρα και να παρακαλάτε να επιστρέψουν γιατί μαύρο φίδι που μας έφαγε..

 

υγ

άντε να βλέπω τώρα τους κολοτούμπες να τα γυρνάνε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωλοτουμπα δεν θα γινει για τον Τζιγγερ και να μην λετε οτι ναναι

Ειχες καποιον που ηξερες οτι η φαπα ηταν σιγουρη και ειχες καποιους που πονταρες οτι θα τα καταφερουν

Το οτι σου βγηκαν κουτσα αλογα δεν σημαινει οτι γυρνας σε καποιον που ειναι για φαπες στα σιγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτιμω να καταληξω παοκ ή αεκ παρα παλι τους βαρδινογιαννηδες!

 

Ο ΠΑΟΚ πάει για εξαγορά από Άραβες. Με λάθος Άραβες έκανε δουλειές ο Βγενόπουλος.

 

Και κάτι που παρατήρησα. Πέρυσι που ο Ολυμπιακός είχε τα ίδια και χειρότερα χάλια με εσάς, δεν θυμάμαι να έχει μπουκάρει ποτέ τσούρμο στο γήπεδο.

 

Ακόμα και στα πέτρινα του Ολυμπιακού, ένας κορνές έπεφτε και μετά σπίτια μας.

 

Σημεία των καιρών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Και κάτι που παρατήρησα. Πέρυσι που ο Ολυμπιακός είχε τα ίδια και χειρότερα χάλια με εσάς, δεν θυμάμαι να έχει μπουκάρει ποτέ τσούρμο στο γήπεδο.

 

Ακόμα και στα πέτρινα του Ολυμπιακού, ένας κορνές έπεφτε και μετά σπίτια μας.

 

 

για τα πετρινα δεν ξέρω να πω ποια ηταν η ψυχολογια των οπαδων του γιατι όταν αρχισε το σερι του ολυμπιακου εγω είχα μολις γραφτει στο γυμνασιο.

 

για περσι σκεψου οτι συγκρινεις οπαδους που εχουν δει 12 τιτλους σε 14 χρονια με οπαδους που εχουν δει 2. ο κοσμος ειναι χρονια μπολιασμενος με αγανακτιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ΠΑΟΚ πάει για εξαγορά από Άραβες. Με λάθος Άραβες έκανε δουλειές ο Βγενόπουλος.

 

Και κάτι που παρατήρησα. Πέρυσι που ο Ολυμπιακός είχε τα ίδια και χειρότερα χάλια με εσάς, δεν θυμάμαι να έχει μπουκάρει ποτέ τσούρμο στο γήπεδο.

 

Ακόμα και στα πέτρινα του Ολυμπιακού, ένας κορνές έπεφτε και μετά σπίτια μας.

 

Σημεία των καιρών?

 

Γι'αυτό λέω κι εγώ ότι κάτι βρωμάει στην υπόθεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα πετρινα δεν ξέρω να πω ποια ηταν η ψυχολογια των οπαδων του γιατι όταν αρχισε το σερι του ολυμπιακου εγω είχα μολις γραφτει στο γυμνασιο.

 

για περσι σκεψου οτι συγκρινεις οπαδους που εχουν δει 12 τιτλους σε 14 χρονια με οπαδους που εχουν δει 2. ο κοσμος ειναι χρονια μπολιασμενος με αγανακτιση.

 

Ε, κοίτα, εγώ γυμνάσιο πήγα το 94, οπότε πάνω κάτω συνομίληκοι πρέπει να είμαστε. (αν θυμάμαι καλά κι εσύ του 81 είσαι)

 

Επειδή εγώ έχω παρακολουθήσει τα νεότερα χρόνια την ιστορία του Ολυμπιακού, δεν θυμάμαι τέτοια γεγονότα και μάλιστα το συζητούσαμε με φίλο μου βάζελο που είχαμε πάει γήπεδο μαζί.

 

Έχει ξεφύγει η κατάσταση και θα πρέπει να σκάσει στα κεφάλια των υποψηφίων προς παραίτηση. Δεν μπορείς να κάνεις και να λες βλακείες όλο το χρόνο και μετά να περιμένεις να συμμαζέψεις τα ασυμάζευτα.

Είναι ηλίου φαεινότερον ότι τα "αγνά παιδιά" ζήτησαν κάτι παραπάνω από τον "αγνό Μπαμπά" κι επειδή δεν το πήραν τα κάνουν όλα λαμπόγυαλο κάθε Κυριακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...