Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

!@#!#!$@ ΜΕ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΔΟΛΟ τα χουν κάνει κυρίως οι παίχτες. Το θέμα είναι αν αυτός μπορεί να αντιστρέψει το κλίμα με αποφάσεις που απαιτούν @@.

 

Όχι άλλο τρίξιμο δοντιών στις προπονήσεις, όχι άλλες υποσχέσεις και όρκους τιμής και τα λοιπά. Τα δοκίμασαν και δεν δούλεψαν. Οι άνθρωποι ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ να παίξουν μπάλα.

 

Στέλνεις στα επίσημα ορισμένους παίχτες, και τους εξηγείς ότι πρέπει να βρουν ομάδα το συντομότερο δυνατό γιατί μέχρι το τέλος των συμβολαίων τους, κάθε Κυριακή θα παρακολουθούν τον αγώνα από τις κερκίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τι παει να πει δε θελουν να παιξουν ρε Linus ...

Ειπαμε ενταξει οχι και δε θελουν .. Δλδ ουτε στο Τσ. Λ. δε θελαν .. ??

 

Απλα δε μπορουν ...

Ο Νιοπλιας επειδη δεν ηταν προπονητης πουθενα πριν ερθει σε σας σε καμια επαγγελματικη ομαδα του βελινεκους του Παο δεν εκανε σωστη προετοιμασια και στο τελος παρεδωσε καμμενη γη ...

Καταμαυρη γη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παει να πει δε θελουν να παιξουν ρε Linus ...

Ειπαμε ενταξει οχι και δε θελουν .. Δλδ ουτε στο Τσ. Λ. δε θελαν .. ??

 

Απλα δε μπορουν ...

Ο Νιοπλιας επειδη δεν ηταν προπονητης πουθενα πριν ερθει σε σας σε καμια επαγγελματικη ομαδα του βελινεκους του Παο δεν εκανε σωστη προετοιμασια και στο τελος παρεδωσε καμμενη γη ...

Καταμαυρη γη ...

 

Χρειάζεσαι τον Μουρίνιο προπονητή τα τελευταία 3 χρόνια για να μπορέσεις να βγάλεις στο γήπεδο αυτά που ξέρεις? Αυτά που έχεις μάθει μέχρι τώρα?

 

Χρειάζεσαι Μουρίνιο προπονητή για να καταφέρεις να κάνεις ίδιες ευκαιρίες(!!) απέναντι σε κατσαπλιάδες?

 

Και άλλες φορές δεν είχαμε κάνει την τέλεια προετοιμασία, αλλά αυτό το χάλι δεν το παρουσιάσαμε ΠΟΤΕ.

 

Δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι υπάρχει ΔΟΛΟΣ από ορισμένους. Βάζουν το εγώ τους πάνω από το τριφύλλι και πρέπει να μην ξαναφορέσουν την φανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα καποιοι μπορει να ναι οντως αδιαφοροι, αλλα αν ο προπονητης δεν υπαρχει, ευκολα χαλαει την ομαδα. Ειναι κατι που ειδαμε και μ εμας περυσι αν θυμασαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεσαι τον Μουρίνιο προπονητή τα τελευταία 3 χρόνια για να μπορέσεις να βγάλεις στο γήπεδο αυτά που ξέρεις? Αυτά που έχεις μάθει μέχρι τώρα?

 

Χρειάζεσαι Μουρίνιο προπονητή για να καταφέρεις να κάνεις ίδιες ευκαιρίες(!!) απέναντι σε κατσαπλιάδες?

 

Και άλλες φορές δεν είχαμε κάνει την τέλεια προετοιμασία, αλλά αυτό το χάλι δεν το παρουσιάσαμε ΠΟΤΕ.

 

Δεν μου το βγάζεις από το μυαλό ότι υπάρχει ΔΟΛΟΣ από ορισμένους. Βάζουν το εγώ τους πάνω από το τριφύλλι και πρέπει να μην ξαναφορέσουν την φανέλα.

 

Οχι αλλα η ηλικια πολλων παιχτων ( οι γνωστοι που σερνονται ) ειναι μεγαλη ...

Ερχονται απο μουντιαλ και εγινε και λαθος προετοιμασια ...

Θυμησου με την Ιντερ που τρεχαν να παιξουν μπαλα καλοκαιριατικα ....

Γεροι ανρθρωποι να τρεχουν μετα απο μουντιαλ και σε φουλ ρυθμους δε ειναι κι οτι καλυτερο ....

 

Μπορει να ισχυει κι αυτο που λες αλλα η εικονα εμενα μου κανει οτι δε μπορουν ...

Παρε το Σιλβα παραδειγμα ...

Ο ανθρωπος πεφτει κατω και με το ζορι σηκωνεται ...Κωλοκαθεται ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σίλβα έπαιζε χθες? Αν έπαιζε τότε σίγουρα πέρασε απαρατήρητος.

 

Εμείς τα έχουμε πει καιρό τώρα. Πιάνεις τον Σισέ από τον καρύτσαφλο και αφήνεις τους υπόλοιπους κορδελάκηδες (Λέτο κλπ) να ταλαιπωρούν το τόπι.

 

Χ στανταράκι και σε αντεπίθεση μέχρι και διπλό κλέβεις. (Ο Βόλος δεν το έκλεψε, το πήρε στα ίσια, σημειωτέον και μπορούσε και άλλα 1-2 εύκολα)

 

MVP του ματς, Σανκαρέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλέξη, αυτό με τα φιλικά στην αμερική δεν ξέρω από ποιον το διάβασες αλλά είναι πολύ πρόχειρο επιχείρημα.

Όχι ότι δεν έχει χιλιογραφτεί αλλά το έχεις πει τόσες φορές που κάποιος πρέπει να σε έχει ψήσει άσχημα.

Δηλαδή οι όλοι οι μεγάλοι ευρωπαικοί σύλλογοι που πηγαίνουν κάθε χρόνο στις αμερικοασίες γιατί δεν είχαν ποτέ αυτά τα χάλια?

Και ποια θα ήταν η διαφορά για τον Παναθηναικό αν έπαιζε με την ιντερ στην αυστρία? η μια μέρα που έχασε πήγαινε-'ελα? Έλεος...

Όποιος θέλει να κάνει πρόχειρο σχόλιο, οκ, φταίει η αμερική, ο ομπάμα και οι λεικερς

 

Εγώ λόγω δουλειάς τα μισά παιχνίδια δεν τα έχω δει φέτος αλλά αυτή η κατάσταση δεν μου φαίνεται καθόλου φυσιολογική.

Αν πάρω την ομάδα μου από το β' τοπικό και παίξουμε με τον βόλο, του πούστη, θα χάσουμε αλλά 5 φάσεις θα τις κάνουμε.

Και δεν μπορεί ο Παναθηναικός? Δεν λέω να νικήσει, απλά μερικές φάσεις, κάποιες εκλάμψεις ρε παιδί μου. Κάποιες φάσεις που να λες ότι αυτός ο τύπος δεν είναι άχρηστος, είναι ντεφορρμέ/κουρασμένος/γέρος αλλά όχι άχρηστος. Αυτοί παίζουνε κυριολεκτικά σαν χομπίστες ερασιτέχνες και αυτό δεν έχει φυσιολογική εξήγηση.

 

Κάτι βρωμάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα μπορω να σου πω αμα θες ....

Παρα πολλα ...

Απλα σου λεω ενα απο αυτα ....

 

Εχω αδικο οτι γι αυτο το χαλι φταιει και η προετοιμασια ή οχι ...???

Δλδ εσυ δε το σκεφτεσαι αυτο που εγραψα ..??

Η ομαδα σου δουλευε σε φουλ ρυθμους καλοκαιριατικα για να νικησει την Ιντερ σε φιλικο και μου λες τωρα οτι ειναι προχειρο αυτο που λεω ...??

Αστειο ειναι αυτο που κανατε το καλοκαιρι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/383167

 

Αρχισε τις απειλες και τις δηθεν παραιτησεις παλι

Ήρθε η ώρα να βάλουν χοντρά λεφτά οι αερητζήδες και την κάνουν με ελαφρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπαμε, πολλοί γελαστήκαμε από τους αγώνες αυτούς, αλλά μην το ξεχέσουμε το θέμα, στο ότι όλη η προετοιμασία μας έγινε ώστε να νικήσουμε σε 2 φιλικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.sport-fm.gr/article/383167

 

Αρχισε τις απειλες και τις δηθεν παραιτησεις παλι

Για διαφορους λογους εχω σταματησει να ποσταρω εδω περα εδω και λιγο καιρο. Δεν κρατηθηκα ομως μετα απο αυτο.

 

Οταν λοιπον ολοι πανηγυριζαν για το οτι απαλλαχθηκαμε απο τον Τζιγκερ πανηγυριζα κι εγω.

Η διαφορα ειναι οτι το 95% του κοσμου πανηγυριζε και για τον ερχομο Πατερα-Βγενο στο τιμονι. Εγω διατηρουσα πολλες επιφυλαξεις, γιατι στο χωριο μου εκει στο Αιγιο με μαθαιναν οταν ακουω πολλα κερασια να κρατω μικρο καλαθι. Το ζευγαρακι Βγενο-Πατερα μου εμοιαζε τοτε, η προσωποποιηση αυτης της παροιμιας και απλα ηθελα να κρατησω το μικρο μου καλαθι. Για το λογο αυτο ακουγα διαφορα σχολια για την αποψη μου, μεταξυ αυτων:

-Το νταμπλ Βγενο-Πατερα το πανηγυρισες?

-Το παν ειναι να φυγει ο Τζιγκερ απο το τιμονι και μετα δε μας νοιαζει ποιος θα ρθει και τι θα κανει.

 

Και αλλα.

Κι εχουμε τωρα τα εξης ΔΕΔΟΜΕΝΑ.

-Εναν ΠΑΟ να σερνεται απο την αρχη της σεζον μεχρι τωρα. Κι οταν λεμε σερνεται εννοουμε απο καθε αποψη. Απο αποψη αγωνιστικη, Ευρωπαικη, Ελληνικη, προπονητικη, τακτικη, φυσικη, οπαδικη, γηπεδικη, πειθαρχιας, συμπνοιας κλπ.

-Εναν Πατερα που μετα βαιων και κλαδων ανελαβε την προεδρια να παραμενει θεατης. Α σορρυ. Εκανε την απροβλεπτη κινηση ματ να αλλαξει προπονητη. Οτι κανει δηλαδη και μια ομαδα Δ εθνικης αν η αποδοση της δεν ειναι καλη. Μπραβο Πατερα. Και μου φερε -να με συγχωρειτε για τη γνωμη μου- εναν κλοουν, που απλα δε φοραει τη στολη του κλοουν και μας ξεγελαει.

-Εναν κοσμο του ΠΑΟ να μαλωνει μεταξυ του για τα χαλια αλλων.

-Εναν ΠΑΟ να γελοιοποιειται σε μια απτις χειροτερες περιοδους Σεπτεμβρη-Δεκεμβρη των τελευταιων ετων.

 

Και εις ανωτερα στις "καλυτερες μερες" με Πατερα και Βγενο. Εγω ακομα κρατω το μικρο μου καλαθι, το οποιο παρεπιπτοντως οσο παει και μικραινει.

 

Ξερω. Οταν ο Τζιγκερ που εφερνε Μπουμσονγκ, ο μεγαλος Πατερας εδινε 800εκ για να παρουμε τον Γκαλας. οκ. Α και το νταμπλ που το πηρε ο Πατερας. οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε τι απο ολα αυτα φταιει ο Πατερας .. ??

Μηπως φταιει αυτος που σερνονται οι παιχτες .... ??

 

Ο Πατερας θα κριθει το Γεναρη ...

Αν κανει μεταγραφες θα ειναι μαγκας αν οχι θα ειναι αξιος της μοιρα του ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-Εναν ΠΑΟ να σερνεται απο την αρχη της σεζον μεχρι τωρα. Κι οταν λεμε σερνεται εννοουμε απο καθε αποψη. Απο αποψη αγωνιστικη, Ευρωπαικη, Ελληνικη, προπονητικη, τακτικη, φυσικη, οπαδικη, γηπεδικη, πειθαρχιας, συμπνοιας κλπ.

 

Και πέρσι δεν ήμασταν σούπερ, αλλά μας κράταγαν κάποιοι παίχτες. Π.χ. φέτος που ο Σίλβα είναι ψιλός όσο το γρασίδι... Κέντρο δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε τι απο ολα αυτα φταιει ο Πατερας .. ??

Μηπως φταιει αυτος που σερνονται οι παιχτες .... ??

 

Ο Πατερας θα κριθει το Γεναρη ...

Αν κανει μεταγραφες θα ειναι μαγκας αν οχι θα ειναι αξιος της μοιρα του ...

Ο Τζίγκερ ότι και να έκανε στο παρελθόν, τουλάχιστον δεν είχε παρουσιάσει τέτοια "αποσύνθεση" η ομάδα (όσο την θυμάμαι),

επίσης ένας άνθρωπος που πουλά όλη την περιουσία του, μου δείχνει άτομο με

έλλειψη αφοσίωσης.

 

Δηλαδή οταν βριζόταν επι χρόνια εν χορώ η οικογένεια Βαρδινογιάννη πόσες φορές έπρεπε να είχαν παραιτηθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...