Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις γύρισα από ΟΑΚΑ. Με πονάει η κοιλιά μου από το γέλιο.

 

Βόλε Θεε μου, Ολυμπιακέ μου!!!

 

Eσυ κι αν το ευχαριστηθηκες το παιχνιδι .... tongue.gif

Ολες οι χαρες μαζεμενες σου ηρθαν για την ομαδα σου το Βολο και τον Ολυμπιακο φυσικα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εγώ αφού μπόρεσα να κρατηθώ, να μην πανηγυρίσω το γκολ, πάλι καλά να λέμε, γιατί αλλιώς θα με βλέπατε στο video. :lol:

 

Ποια είναι η προβλεπόμενη τιμωρία για είσοδο οπαδών στον αγωνιστικό χώρο?

 

Επίσης στην περίμετρο του ΟΑΚΑ υπήρχαν συμπλοκές μετά το τέλος του αγώνα των ΜΑΤ, με άτομα τα οποία είχαν εισιτήριο.

 

Πόσες αγωνιστικές πρέπει να φάει ο ΠΑΟ μετά απ' όλα αυτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες αγωνιστικές πρέπει να φάει ο ΠΑΟ μετά απ' όλα αυτά?

 

Όσες έφαγε και το ΣΕΦ.

 

Υ.Γ: Τρελό γέλιο.

 

Βγάζει τον Νίνη και βάζει δεκάρι τον Ιωαννίδη, και στο δεύτερο ημίχρονο έπαιζαν με δεκάρια Ιωαννίδη-Μαρίνο (ο ένας αριστερό και ο άλλος δεξί μπακ). Αυτά δεν γίνονται ούτε σε ομάδες Δ' Εθνικής.

 

Για γέλια και για κλάμματα ο χαρτάκιας Φουρείρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσες έφαγε και το ΣΕΦ.

 

Υ.Γ: Τρελό γέλιο.

 

Βγάζει τον Νίνη και βάζει δεκάρι τον Ιωαννίδη, και στο δεύτερο ημίχρονο έπαιζαν με δεκάρια Ιωαννίδη-Μαρίνο (ο ένας αριστερό και ο άλλος δεξί μπακ). Αυτά δεν γίνονται ούτε σε ομάδες Δ' Εθνικής.

 

Για γέλια και για κλάμματα ο χαρτάκιας Φουρείρα.

 

Εγώ πάλι πέθανα στο γέλιο, μόλις ο ψυχοπαθής Σάκης Τσιώλης έβγαλε τον Καπετάνο και πέρασε στη θέση του τον Μπρέσκα. Ο ψυχάκιας το χτύπησε στα ίσια το παιχνίδι και δικαιώθηκε.

 

Η διαιτησία πάντως ήταν άψογη (για να διαμαρτύρονται συνεχώς οι παρακείμενοι βάζελοι, είμαι σίγουρος ότι ήταν άψογη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φετινή κατάσταση με τον Παναθηναϊκό δείχνει, νομίζω, πόσο μεγάλο ρόλο παίζει η διοίκηση στον έλεγχο των φιλάθλων. Ο Τζίγκερ, όσο κι αν μισήθηκε από τους φίλους του Παναθηναϊκού, είχε καταφέρει να περιορίσει πάρα πολύ τα επεισόδια στο γήπεδο. Ασχέτως με την υπόλοιπη δράση του, πρέπει να του αναγνωριστεί ότι προσπαθούσε να ελέγξει τους οπαδούς. Αντίθετα, ο Πατέρας, από τη στιγμή που ανέλαβε, έγινε κολλητάρι με τους οπαδούς, τους έδωσε θάρρος και τα αποτελέσματα τα βλέπουμε φέτος με τα συνεχή ντου και σπασίματα. Αντίστοιχα, οι Γιαννακόπουλοι στο μπάσκετ, επειδή είχαν παρόμοια στάση απέναντι στους φιλάθλους, ποτέ δεν κατάφεραν να εξαλείψουν τα επεισόδια, παρότι είχαν τους πιο ευχαριστημένους οπαδούς στην Ευρώπη, λόγω των συνεχών επιτυχιών.

 

Φυσικά, επειδή πάντα προκύπτουν οι σχετικές συγκρίσεις, τα ίδια έχουν συμβεί και στον Ολυμπιακό. Ο Κόκκαλης χάιδευε τη θύρα 7, με αποτέλεσμα, όταν στράβωνε κάτι, να τα σπάνε στο Ρέντη, στο Καραϊσκάκη ή αλλού. Και δυστυχώς, ο Μαρινάκης φαίνεται να κινείται στο ίδιο μήκος κύματος, για να μην πω χειρότερο. Τώρα όλα είναι καλά, αλλά όταν θα κάνει μια στραβή χρονιά, θα τρέχει να γλιτώνει τις τιμωρίες της έδρας, επειδή τα καμάρια του θα κυνηγάνε τους παίκτες. Αυτή ήταν η ταπεινή και απαισιόδοξη άποψή μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστη παρατηρηση. Εξαλλου, ολη η Πεκ εκει βασιστηκε, για να ασκησει πιεση στον Βαρδινογιαννη.. Στην ταυτιση της με τον κοσμο. Λογικο λοιπον να παραχωρηθουν επιπλεον "δικαιωματα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειστε το φορουμ, ο ερωδιος γυρναει σπιτι..

 

Εισβολη φιλαθλων???

 

Με έχεις ψυχολογήσει ρε Κρητικέ αλητάμπουρα :lol: :)

 

Πουλαω διαρκειας 30€(σοβαρα μιλαω)

 

 

 

Σε ποια θύρα? Αν είναι στην 5 το παίρνω εγώ. Έχει κάτι παλληκάρια εκεί, με πονέσαν τα νεφρά μου από τα γέλια. Ατακαδόροι όλοι τους! Σε κάποια φάση γλυστράει ο Κατσουράνης και σηκώνεται ένας μπάρμπας γύρω στα 60 και του φωνάζει:

Τι τα θες τα ψηλοτάκουνα? Έλιωσα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω πόσους θα πιάσουν από αυτούς που έκαναν ντου.

 

Ελαχιστους, για να μην πω κανεναν... Θα ριξουν ενα προστιμο στην ΠΑΕ, αντε και μια τιμωρια (το ευκολο της υποθεσης) και ολοι αυτοι θα ειναι ελευθεροι να πανε σε οποιοδηποτε γηπεδο για να τα σπασουν ξανα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...