Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν έκανα τον κόπο να διαβάσω παρακάτω, γιατί ξεκινάς από λάθος βάση. Δοκίμασε ξανά.

Αυτό το στυλάκι το "υπεράνω" και "απαξιώ να σου απαντήσω" είναι κολλητικό; Δε δοκιμάζω τίποτα.

-2 (που θα λεγε και ο Κάιζερ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το στυλάκι το "υπεράνω" και "απαξιώ να σου απαντήσω" είναι κολλητικό; Δε δοκιμάζω τίποτα.

-2 (που θα λεγε και ο Κάιζερ).

 

 

Κανένα στυλάκι. Μια χαρά κουβεντούλα μπορώ να κάνω με άλλους συμφορουμίτες.

 

Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να σε πάρω στα σοβαρά πλέον. Τελευταία τα ποστ σου έχουν ξεφύγει, και τα περισσότερα καταλήγουν στον κάδο μετά την ανάγνωση των πρώτων γραμμών.

 

Δεν χρειάζεται να μου υπενθυμίσεις την διαφορά μας. Την ξέρω ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Εκεί που λέει για τα bad newses :lol:

To εκανες μια τοτε με τον Εργοτελη και τη διακοπη και σε κοροιδευαν ολοι εκτος απο τον φιλο σου

Το ξανακανεις τωρα? Επιμενεις δηλαδη οτι ο Ομπραντοβιτς λεει "πρεπει να θυμομαστε μονο τα καλα του Μπατιστ και οχι τα κακα"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Κανένα στυλάκι. Μια χαρά κουβεντούλα μπορώ να κάνω με άλλους συμφορουμίτες.

 

Πρέπει να προσπαθήσεις πολύ για να σε πάρω στα σοβαρά πλέον. Τελευταία τα ποστ σου έχουν ξεφύγει, και τα περισσότερα καταλήγουν στον κάδο μετά την ανάγνωση των πρώτων γραμμών.

 

Δεν χρειάζεται να μου υπενθυμίσεις την διαφορά μας. Την ξέρω ήδη.

Επειδή μου είναι παντελώς αδιάφορη η γνώμη σου, η μόνη προσπάθεια και τελευταία που θα κάνω σε ότι αφορά το άτομό σου, θα είναι το ignore. Στο καλώδιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 14 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

To εκανες μια τοτε με τον Εργοτελη και τη διακοπη και σε κοροιδευαν ολοι εκτος απο τον φιλο σου

Το ξανακανεις τωρα? Επιμενεις δηλαδη οτι ο Ομπραντοβιτς λεει "πρεπει να θυμομαστε μονο τα καλα του Μπατιστ και οχι τα κακα"?

 

"This guy make this, ok he is malakas, ainte let's attack him. If something good, nobody want to... because Mike Batiste play in Europe how many years? 13 years no one time time that he makes something bad, and now because one time make bad, ainte let's attack Mike Batiste."

 

Γουστάρεις να μεταφράσουμε το παραπάνω κείμενο ή γουστάρεις να υπεκφεύγεις? Κανείς λέει δεν θέλει να θυμάται ας πούμε τα καλά.

 

Και μετά ο τυπάκος συνεχίζει τη μπουρδολογία και λέει και ψέμματα γιατί ο Μπατίστ το έχει ξανακάνει και μάλιστα στην Ευρώπη.

 

 

Άιντε, γιατί το -2 σε έχει βαρέσει κατακέφαλα και δεν καταλαβαίνεις και τα αγγλικά (ο Θεός να τα κάνει) του υπερανθρώπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ερωδιέ θα σου πω κάτι για να καταλάβεις.

Όταν είδα στο ριπλει τι έκανε ο Μπατιστ έπαθα ψιλοσοκ.

Μέχρι και παράλυτο θα μπορούσε να τον αφήσει τον τύπο.

Και δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο ή τραβηγμένο να έτρωγε καμιά ποινή για όλη τη χρονιά.

Ειλικρινά το λέω αυτό..

 

Όμως το έχουμε ξαναπεί. Εμείς τον Μπατιστ τον αγαπάμε όσο λίγους.

Και ο Μπατιστ εκτός από τον εαυτό του και τον προπονητή του, έφερε και εμάς σε απίστευτα δύσκολη θέση.

Εσύ λοιπόν έχεις δικαίωμα να τον καταριέσαι και εμείς να τον υπερασπιστούμε.

Το ίδιο δικαίωμα έχει και ο Ομπραντοβιτς. Ποιος θα του το αφαιρέσει??

Και ποιος είναι αυτός που θα πει τι είναι αποδεκτό και τι είναι καταδικαστέο όταν συγχωρείς κάποιον??

Έχε λοιπόν μαζί με την Έλλη τη δική σου κοσμοθεωρία αλλά άσε τον άλλο να κρίνει όπως νομίζει...

 

Και σε τελική ανάλυση κιόλας, φέρνω στο μυαλό μου πόσα δρεπάνια έχουν περάσει από την ομάδα σου τόσα χρόνια και χάνω το μέτρημα.

Ταυτόχρονα προσπαθώ να θυμηθώ πόσους από αυτούς κράξατε και δεν.....

Αααα... Επίσης, είσαι από αυτούς που τις μπουνιές του Τεόντοσιτς δεν τις έχεις δει. Πήδαγε το dvd σου εκείνες τις φάσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συνεχίστε τα "λόρδε" και τα "σε βάρεσε κατακέφαλα" και τα accounts σας θα πάψουν να έχουν πρόσβαση στο insomnia.

 

Ελπίζω να ήμουν σαφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορινθία: ''Πράσινοι'' χούλιγκαν έκαιγαν ''κόκκινους'' συνδέσμους!

 

Οι συλλήψεις έγιναν στο Βέλο Κορινθίας από αστυνομικούς του τμήματος Βραχατίου. Πρόκειται για 4 χούλιγκαν, ηλικίας από 17 έως 21 ετών, οι οποίοι μαζί με μη συλληφθέντες συνεργούς τους είχαν συστήσει οργάνωση, με σκοπό τον εμπρησμό συνδέσμων του Ολυμπιακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για την ΑΕΛ που έφαγε 4 από την ΑΕΚ τώρα? Που μέχρι και ο ΠΑΟΚ πήρε διπλό εκεί μέσα? Επειδή είστε εσείς άχρηστοί πρέπει όλοι οι άλλοι να είναι στημένοι?

ενταξει η αελ εφαγε 4 εσυ εφαγες 1 ειναι θεμα μπατζετ αλλο μπατζετ η αελ αλλο ο οσφπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...