Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αφου δωσω τα συγχαρητηρια μου για τον βαθμο που κατάφερε να αποσπάσει ο Παναθηναϊκος να συγχαρώ και τους πράσινους αντιεξουσιαστές που απεδειξαν για ακομα μια φορα πως είναι ανώτεροι οπαδοί...

 

Ό μόνος που δεν φταίει ειναι ο Σισε.Αλλα όταν βάζεις Κατσουράνη και Καραγκούνη για να κερδίσεις εναν αγώνα μάλλον κάτι δεν παει καλά,κάτι βρωμάει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλει κανα φραγκο εκει στην διοικηση να παρει 3 παικταραδες[2 κεντρο και 1 μπακ]γιατι δεν μας βλεπω καλα.Λεφταδες,με τα πουρα τους κτλ αλλα λεφτα δεν βλεπω να βαζουν.Για να δουμε τωρα που η οαμδα εχει προβλημα τι θα κανουν.Παλι θα αρχισουν ομως να λενε οτι δεν υπαρχουν παικτες το καλοκαιρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε συ tilemaxx είναι ο Παναθηναικός κακομάδα που δεν κάνει φάση ή είναι ο Σισσε άχρηστος στο τσουλου?

Γιατί αν δεν κάνεις φάσεις στον αστέρα, πως θα κάνεις στο τσουλου?

Και αν δεν κάνεις φάση στο τσουλου, πως θα βάλει γκολ ο κάθε Σισσέ?

 

Τέλος πάντων, όταν αποφασίσεις πες μας γιατί μας έχεις μπερδέψει με τα ποδοσφαιρικά σου σχόλια...

 

Εν τω μεταξύ η εικόνα των δυο ομάδων εως τώρα θα δικαιολογούσε και μεγαλύτερη διαφορά. Μόνο 2 βαθμούς όμως με τόσο τραγικό Παναθηναικό...? Αυτό δεν είναι καλό για εσάς...

 

 

 

 

Πάλι λέει επεισόδια στην Τρίπολη. Μίλησα με ξαδέρφια μου, κρυφτό λέει στα στενά γύρω από το γήπεδο, χτυπήσανε και κάτι αστυνομικούς.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί δεν τους μαζεύουνε? Τι πάει να πει, οπαδοί? Έχουν ασυλία αυτοί? Έλεος πια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ η εικόνα των δυο ομάδων εως τώρα θα δικαιολογούσε και μεγαλύτερη διαφορά. Μόνο 2 βαθμούς όμως με τόσο τραγικό Παναθηναικό...? Αυτό δεν είναι καλό για εσάς...

 

 

Μη τα ξαναλεμε ...

Οι δυο βαθμοι διαφορα ειναι Μ-Ο-Ν-0 λογω Σισσε ...

Καμια σχεση η μπαλα των δυο ομαδων ...

Η διαφορα ειναι οτι εχετε το Σισσε και παιρνετε τα ποντακια ...

Αν δεν τον ειχατε τωρα η διαφορα θα ηταν σιγουρα πολυ μεγαλυτερη ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη τα ξαναλεμε ...

Οι δυο βαθμοι διαφορα ειναι Μ-Ο-Ν-0 λογω Σισσε ...

Καμια σχεση η μπαλα των δυο ομαδων ...

Η διαφορα ειναι οτι εχετε το Σισσε και παιρνετε τα ποντακια ...

Αν δεν τον ειχατε τωρα η διαφορα θα ηταν σιγουρα πολυ μεγαλυτερη ...

 

1. Αλήθεια πιστεύεις ότι επειδή είσαι καλύτερος από τον Παναθηναικό παίζεις καλό ποδόσφαιρο?

Αν ναι, πάω πάσο.. Ας είναι πάντα η ομάδα μου το μέτρο σύγκρισης.

 

2. Αυτό το επιχείρημα το καταλαβαίνεις ότι είναι ασόβαρο?

Τι πάει να πει "αν δεν είχατε τον Σισσέ"?

Τι είναι ο Σισσέ? Εξωγενής παράγοντας που επηρεάζει υπέρ μου τους αγώνες?

Ο Σισσέ είναι ο σεντερ φορ της ομάδας μου. Τον έχουμε για να βάζει γκολ και αυτό κάνει.

Πάιρνει τόσα λεφτά γιατί μπορεί να παίρνει ματς μόνος του.

Οπότε σε παρακαλώ, μην το γράφετε αυτό το πράγμα. Είναι εκτός τόπου και χρόνου σαν σκέψη

 

By the way και επειδή κάτι λέγατε πριν, αν ήθελα να κάνει το σεντερ φορ μου τρίπλες θα έβαζα μπροστά τον σανμαρτεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικα ειναι παιχτης σας ο Σισσε ..

Δεν ειναι εξωγενης παραγοντας ...

 

Επειδη ομως ειπες αυτο εδω ακριβως :

Εν τω μεταξύ η εικόνα των δυο ομάδων εως τώρα θα δικαιολογούσε και μεγαλύτερη διαφορά. Μόνο 2 βαθμούς όμως με τόσο τραγικό Παναθηναικό...? Αυτό δεν είναι καλό για εσάς...

 

σου λεω πως το ποδοσφαιρο που παιζουν οι ομαδες ειναι εντελως διαφορετικο ...

Ειναι μονο 2 οι βαθμοι διαφορας μας επειδη εχετε το Σισσε και φερνει τους βαθμους στην ομαδα ...

Πιστευω τωρα να καταλαβες τι εννοω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά ρε συ tilemaxx είναι ο Παναθηναικός κακομάδα που δεν κάνει φάση ή είναι ο Σισσε άχρηστος στο τσουλου?

Γιατί αν δεν κάνεις φάσεις στον αστέρα, πως θα κάνεις στο τσουλου?

Και αν δεν κάνεις φάση στο τσουλου, πως θα βάλει γκολ ο κάθε Σισσέ?

 

 

To θέμα είναι οτι όσο παίζει ο Σισέ με αυτούς τους παίκτες που έχετε τώρα, μπάλα δεν πρόκειται να παίξετε. Ειδικά σε έδρες με 11 πίσω απο τη σέντρα. Αλλά και πάλι, δεν νοείται παίκτης τέτοιας κλάσης να μην μπορεί να τριπλάρει την ώρα που η μπάλα καίει. Σιγά τους Πικέ και Πουγιόλ που έχει η Τρίπολη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, αφου λοιπον εσεις οι φιλαθλοι του Ολυμπιακου, ευχεστε να κρατησουμε το παλτο το Σισε και εμεις οι Παναθηναικοι ειμαστε τυφλοι και θελουμε να τον κρατησουμε, ποιο το προβλημα?

Μακαρι να μεινει ο ανθρωπος και στα επομενα 2-3 καλα χρονια που εχει και να ειμαστε ολοι ευχαριστημενοι. Να παστελωνει και 2 με κανα Ολυμπιακο να γουσταρουμε ολοι μαζι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι λέει επεισόδια στην Τρίπολη. Μίλησα με ξαδέρφια μου, κρυφτό λέει στα στενά γύρω από το γήπεδο, χτυπήσανε και κάτι αστυνομικούς.

Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει γιατί δεν τους μαζεύουνε? Τι πάει να πει, οπαδοί? Έχουν ασυλία αυτοί? Έλεος πια...

 

Ασε θα βγαλει καμια ανακοινωση ο Π παλι, οτι αδικειται.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...