Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όταν η ομάδα του Άντονσον και του Εντόι σου ρίχνει πέντε γκολ και σε αποκλείει με δυο νικες(Γιατί στην ουσια η Κοπεγχάγη μας απέκελεισε) τότε μιλάμε γιά χοντρές ευθύνες των προηγούμενων διοικήσεων. Δηλαδή ο Εντόι που απ' ότι διαβάζω τον ζήτησε η Ρούμπιν προσφέροντας δέκα εκατομύρια εμάς μας έπεφτε λίγος και τον στείλαμε στον ΟΦΗ και από εκεί στη Δανία? Έβαλαν τα χέρια τους λοιπόν και έβγαλαν τα μάτια τους.

Εβλεπες σε όλη τη πορεία φέτος έναν Παναθηναϊκό λες και έβλεπες τον Ολυμπιακό της Ευρώπης. Καμία εμπιστοσύνη σ' αυτή την ομάδα και μάλιστα προσωπικά φοβόμουν και τους διασυρμούς όχι μόνο από τη Μπάρτσα αλλά και από τον κάθε ψαρά. Καταντήσαμε έτσι όπως κοροϊδεύαμε. Όλα γιά το Ελληνικό πρωταθληματάκι λοιπόν και από την άλλη γίναμε η χαρά της κάθε Σταντάρ της κάθε Κοπεγχάγης.

Αυτά θα παθαίνει ο Πατέρας όταν έχει σαν μέτρο σύγκρισης το φίλο του το Μαρινάκη. Η λογική που λέει πρωτάθλημα να είναι και όπως να είναι, κρατάει δέσμιες τις ομάδες μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη διαφορά της αλλοίωσης αποτελέσματος απο ένα σφύριγμα που δεν έκρινε αποτέλεσμα τη γνωρίζεις;

Ελα, σε παρακαλω πες μου οτι εχασες το πεναλτυ με την ΑΕΚ αρα τι μιλαμε, ελα, πες το, Pls :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα, σε παρακαλω πες μου οτι εχασες το πεναλτυ με την ΑΕΚ αρα τι μιλαμε, ελα, πες το, Pls :lol:

Έχασα το ματς, όχι το πέναλτυ. Δεν έχω πάρει ούτε έναν άδικο βαθμό από αυτούς που έχω, έχεις πάρει 4! Τα λέω καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι ειναι οι 4? Σημφωνα με τα λεγομενα σας αφοτυ το ματς με τον Πανσεραικο εληξε 2-0 δεν υπηρχε καμμια αλλοιωση αποτελεσματος. Αυτο δεν λεγατε για τον ολυμπιακο βολου η ξεχναω ευκολα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το ματς, όχι το πέναλτυ. Δεν έχω πάρει ούτε έναν άδικο βαθμό από αυτούς που έχω, έχεις πάρει 4! Τα λέω καλά;

Α, οκ, ουτε εγω λοιπον εχω παρει αφου το ματς με τις Σερρες αν δεν κανω λαθος τελειωσε 2-0

Δεδομενου δε οτι το πεναλτυ συμφωνα με τη λογικη σου θεωρειται ευνοια και αλλοιωση μονο εφοσον μπει, δεν θα μαθουμε ποτε αν ο διαιτητης ευνοησε τον Παναθηναικο με τις Σερρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχασα το ματς, όχι το πέναλτυ. Δεν έχω πάρει ούτε έναν άδικο βαθμό από αυτούς που έχω, έχεις πάρει 4! Τα λέω καλά;

Δεν μπορεσες να τους παρεις , αν και σε σπρωξανε.. Ετσι συμφωνω..

Ο Παμποριδης πρεπει να στεναχωρηθηκε πολυ που ο Duduκος εχασε το πεναλτυ στο ΟΑΚΑ και λεει ας αφησω κανα 3λεπτο επιπλεον μπας και το βαλουν γιατι δεν μου βγαινει το παιχνιδι..

Τι ακουμεεεεεεεεε...

Αλλα ενταξει εχουμε παθει ανοσια πλεον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορεσες να τους παρεις , αν και σε σπρωξανε.. Ετσι συμφωνω..

Χαίρομαι που με πιάνεις, εξήγησέ τα τώρα και στον αποπάνω. Επίσης, έχει σημασία αν το σφύριγμα το έχεις πάρει στο 1-0 ή στο 2-0, για εκείνους που κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν... Αυτά, βαρέθηκα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που με πιάνεις, εξήγησέ τα τώρα και στον αποπάνω. Επίσης, έχει σημασία αν το σφύριγμα το έχεις πάρει στο 1-0 ή στο 2-0, για εκείνους που κάνουν πως δεν καταλαβαίνουν...

Εσυ το πηρες στο 0-0 παντως

 

ΥΓ. Μεχρι να βρεθει ο διαιτητης που θα πει "μην το εκτελεσετε το πεναλτυ, εγω γραφω ηδη γκολ" το ιδιο δικαιωμα εχω να φωναζω εγω για ενα πεναλτυ που σου εδωσε και θεωρω οτι δεν ηταν και το εχασες, με εσενα για ενα πεναλτυ που δεν εδωσε εναντιον μου και θεωρεις οτι ηταν και δεν θα μαθουμε ποτε αν εμπαινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nικη σημερα με 2π=1η θεση=γλυτωνουμε Μακαμπι

Αν νικησει και ο γαυρος και η Φενερ παιζει να γλυτωσουμε Μπαρτσελονα στο Τοπ16

Δεδομενου πως τοτε παιζει να βγει και η Φενερ 1η στο Γ γκρουπ, ενας όμιλος με Σιενα-Ζαλγκιρις-Μαλαγα δεν θα με χαλαγε καθόλου

 

Σε καθε περιπτωση, πρεπει να βγουμε 1οι για να αποφυγουμε την ανησυχητικα σταθερη για Μακαμπι...φετινη Μακαμπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...