Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν πιστευω τιποτα. Τα παντα ειναι πεντακαθαρα και η φωτογραφια ειχε γινει με photoshop 100%.Αυτη την φορα δεν δωροδοκηθηκε ο ιατροδικαστης αλλα οι δικαστες. Ατιμη Ελλαδα. Ακου εκει στημμενο πρωταθλημα? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

BTW, πέρσυ πέρασα στους 16 με ρόστερ επιπέδου Εργοτέλη και την μισή 22άδα εκτός, ενώ δεν βρέθηκα στους 8 για λεπτομέρειες. Επίσης η τελευταία μου νίκη στο CL είναι στις 19 Δεκεμβρίου του 2009, ενώ εσένα νομίζω στα τέλη του 2008.

 

Ας δούμε λίγο και την φετινή βαθμολογική συγκομιδή των 2 ομάδων στην Ευρώπη. Ενδιαφέρον θα έχει.

 

Υ.Γ: Απο σήμερα είστε και επίσημα η ελληνική ομάδα με την χειρότερη βαθμολογική/παθητική συγκομιδή στο CL. Α, ξέχασα. Ο Ολυμπιακός έφαγε κάποτε 7 απο την Γιουβέντους.

 

1. Έχεις το χειρότερο ρεκόρ στην ιστορία του ΘΕΣΜΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΆ εφαγες 7 απο τα 2α της juve γιατι αυτο δεν το ανέφερες! και εσυ μου λες ότι σε εθνικό επίπεδο κλαιν μαιν. Ακόμα και έτσι "Πρόλαβε πάντως να ξεπεράσει τον Ολυμπιακό και σε προσφορά βαθμών αλλά και στη συνολική βαθμολογία στην ιστορία του Champions League…"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Εμείς φέτος χάσαμε από ομάδες στημένες/δουλεμένες (κάτι που δεν είναι ο παναθηναικος) και όχι απο ομάδες πυροτεχνήματα Ηaifa πως λέγεται?

3. Εισαι η πρώτη ομάδα στην ιστορία του ΘΕΣΜΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΆ που δημιουργείς ΣΚΑΝΔΑΛΟ (περι χρηματισμου) ακόμα και στο CL

Αυτα για τις ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ πρωτιες έχω και άλλα άμα θες παντα σε ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ επιπεδο γιατι σε εθνικό επίπεδο είναι σαν να ψάξεις ψύλλους στα άχυρα... πλάκα έχει πάντος

ps http://www.sport-fm.gr/article/205947)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2. Εμείς φέτος χάσαμε από ομάδες στημένες/δουλεμένες (κάτι που δεν είναι ο παναθηναικος) και όχι απο ομάδες πυροτεχνήματα Ηaifa πως λέγεται?

Δεν έχετε κανένα πρόβλημα, συνεχίστε έτσι. Α, είστε και πρώτοι στο πρωτάθλημα οπότε, κανένα άγχος! Καλές γιορτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγχος γιατι?

Μπορει να αλλαξει κατι?

Αντε να φερουν εναν παικτη τον Γεναρη

 

Εκτος αυτου, ειπαμε ειμαστε για τη φαπα, δεν αξιζουμε τιποτα, πρεπει να πεσουμε Β' Εθνικη.

Ετσι τουλαχιστον λενε οι εφημεριδες.

Απο την αλλη, η ομαδα του λιμανιου πεταει, ειναι τουλαχιστον Νεα μικτη κοσμου (Αφου απο το καλοκαιρι εχει Νεο Μεσι, Νεο Κριστιανο, Νεο Ντρογκμπα, Νεο Μπεκενμπαουρ κτλ) ολα πανε υπεροχα και μαγεψε για 30' πριν 1,5 μηνα και για αλλα 20' πριν 2 μηνες

 

Τα δεδομενα λενε πως αυτες οι 2 ομαδες ειναι εκτος Ευρωπης, εντος Κυπελλου και ισοβαθμες στην κορυφη του πρωταθληματος με την μια μαλιστα να εχει κερδισει το μεταξυ τους. Αλλα ειπαμε 'Ψυχη' και 'Γιανναρος' για την 2η, 'Δεν αντεχεται' για την 1η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα λες στην αρχή είναι, είδες που συμφωνούμε; Ξέχασες, μάλιστα, τις δυο αλλοιώσεις αποτελέσματος, με Άρη και Πανσερραικό. Λαλαλαλαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως τα λες στην αρχή είναι, είδες που συμφωνούμε; Ξέχασες, μάλιστα, τις δυο αλλοιώσεις αποτελέσματος, με Άρη και Πανσερραικό. Λαλαλαλαλα

Ποιες αλλοιωσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες το λαλαλαλαλαλαλα, ή τριαλαλά τριαλαλό, ό,τι προτιμάς.

 

μάλλον έχεις επιλεκτική μνήμη στα παιχνίδια με ΑΕΚ,ΠΑΟΚ τίποτα ε! οδηγείσαι σε φαύλο κύκλο μιλώντας για διαιτησία όταν ξέρεις ότι την μια αγωνιστική ευνοείται ο ένας την άλλη ο άλλος μάλλον έχει περάσει στο DNA σας αυτή η συνεχής κουβέντα για την διαιτησία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.leoforos.gr/article/10360/apoluto-xevrakoma

Τώρα κάνει... κωλοτούμπα

Ο δικηγόρος του Ηλία Μαζαράκου με ανακοίνωση που εξέδωσε τόνισε πως ο πελάτης του δεν παραδέχτηκε πως δεν ήταν πέναλτι αυτό που είχε καταλογίσει υπέρ του Ολυμπιακού.

 

Αναλυτικά το δελτίο Τύπου:

«Εχοντας την ευθύνη του νομικού χειρισμού της υποθέσεως του κυρίου Ηλία Μαζαράκου, επιθυμώ και προς αποκατάσταση της αλήθειας να δηλώσω τα εξής:

Ουδέποτε ο κ. Μαζαράκος στην ακροαματική διαδικασία παραδέχθηκε ότι δεν ήταν πέναλτι αυτό το οποίο σφύριξε στο επίμαχο παιχνίδι Ολυμπιακός-Αρης το 2008. Η δήλωση ότι δεν ήταν πέναλτι ανήκει σε εμένα προσωπικά και ειπώθηκε από εμένα, εκφράζοντας προσωπική μου άποψη και μόνο, όταν η αντίδικη πλευρά προς υπεράσπιση της υπό κρίση συκοφαντικής δυσφήμισης διά του Τύπου, παρέλκυε τη δίκη και επέμενε στο συγκεκριμένο θέμα, κατά τη γνώμη μου άσχετο με την υπόθεση.

Συγκεκριμένα δήλωσα, ‘Όταν εγώ είδα τη φάση σε ζωντανή μετάδοση, είπα ότι ήταν πέναλτι, στη δεύτερη και τρίτη επανάληψη από άλλες κάμερες, φάνηκε ότι δεν ήταν, ο κ. Μαζαράκος όμως αποφασίζει στην πρώτη στιγμή και δεν είχε δυνατότητα επαναλήψεως. Ας αφήσουμε το πέναλτι και ας επικεντρωθούμε στη συκοφαντική δυσφήμιση...’

Επίσης ο κ. Μαζαράκος ουδέποτε παραδέχθηκε ότι υποστηρίζει οποιαδήποτε ομάδα, εξάλλου θα ήταν τουλάχιστο παράλογο να ζητά την τιμωρία ανθρώπων για το γεγονός ότι του προσήψαν οπαδική ιδιότητα και μετά να τους δικαιώνει.

Επιπλέον, ο κύριος Μαζαράκος ουδέποτε δέχθηκε την γνησιότητα της επίμαχης φωτογραφίας αλλά και την οποτεδήποτε χρονικά δική του συνύπαρξη με το εικονιζόμενο πρόσωπο στη φωτογραφία, με το οποίο ουδέποτε είχε κοινωνική ή άλλη επαφή.

Τέλος, την απόφαση του δικαστηρίου, η οποία έφερε την ολική ανατροπή σε σχέση με την πρωτόδικη απόφαση, δεν θα τη σχολιάσω για λόγους αρχής, αν και εξακολουθώ να πιστεύω, προσωπικά και μόνο, ότι το περιεχόμενο της μηνύσεως θα πρέπει να διδάσκεται στην Εθνική Σχολή Δικαστών, στη διδασκαλία για τη συκοφαντική δυσφήμιση διά του Τύπου.

Η διαφορετική προσωπική νομική άποψη, δεν αίρει σε καμία περίπτωση τον απόλυτο σεβασμό μου στο Δικαστήριο και την απόφαση, όπως και δεν θέλω να μειώσω και να αμφισβητήσω επ’ ουδενί το γεγονός της αθώωσης όλων των κατηγορουμένων.

Θεσσαλονίκη 8.12.2010

Γεώργιος Χ. Βήτας

Δικηγόρος»

 

 

xaaxaxaxaxaxaxaxa τρέχουν να μαζέψουν τα ασυμμάζευτα ε βέβαια 2ο σκάνδαλο μεσα σε μια εβδομάδα είναι too much!!

 

Ας θυμηθούμε την "αμφισβητούμενη" φάση

http://www.youtube.com/watch?v=ju9kcop8zTM&feature=player_embedded

 

κοιτάξτε πόσο κοντά και πόσο καθαρά βλέπει την φάση ο αντικειμενικός διαιτητής.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Έχεις το χειρότερο ρεκόρ στην ιστορία του ΘΕΣΜΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΆ εφαγες 7 απο τα 2α της juve γιατι αυτο δεν το ανέφερες! και εσυ μου λες ότι σε εθνικό επίπεδο κλαιν μαιν. Ακόμα και έτσι "Πρόλαβε πάντως να ξεπεράσει τον Ολυμπιακό και σε προσφορά βαθμών αλλά και στη συνολική βαθμολογία στην ιστορία του Champions League…"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. Εμείς φέτος χάσαμε από ομάδες στημένες/δουλεμένες (κάτι που δεν είναι ο παναθηναικος) και όχι απο ομάδες πυροτεχνήματα Ηaifa πως λέγεται?

3. Εισαι η πρώτη ομάδα στην ιστορία του ΘΕΣΜΟΥ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΆ που δημιουργείς ΣΚΑΝΔΑΛΟ (περι χρηματισμου) ακόμα και στο CL

Αυτα για τις ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ πρωτιες έχω και άλλα άμα θες παντα σε ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ επιπεδο γιατι σε εθνικό επίπεδο είναι σαν να ψάξεις ψύλλους στα άχυρα... πλάκα έχει πάντος

ps http://www.sport-fm.gr/article/205947)

 

1. Το ρεκόρ το έχει η Μπεσίκτας με τα 8 που έφαγε απο την Λίβερπουλ. Εγώ σου είπα οτι πλέον έχεις την χειρότερη συγκομιδή βαθμών ελληνικής ομάδας ever, και όπως περίμενα εσύ που αντιπαρατέθηκες με την εφτάρα.

 

2. Τώρα είναι καλά στημένες/δουλεμένες, ενώ το καλοκαίρι ήταν χωριά; Ας το σκεφτόσασταν πριν αρχίζατε τις σαμπάνιες του οτι βρεθήκατε σε εύκολο όμιλο. Protip: Άλλη ομάδα αυτή που αποκλείστηκε απο την Μακάμπι, άλλος ο ΟΣΦΠ του Βαλβέρδε τώρα.

 

3. Δεν ήταν χρηματισμός, εδώ υπέπεσες σε τεράστια πατάτα και ελπίζω να κατάλαβες τι είπες. Η περίπτωση που ανέφερε ο Φραγκοφονιάς ήταν bonus σε ανταγωνίστρια ομάδα ώστε να νικήσει για να περάσει ο Ολυμπιακός. Κάτι που στην Ισπανία γίνεται σε κάθε αγωνιστική. Και φυσικά είναι καθ' όλα νόμιμο.

 

4. Εντάξει, έχεις 3 CL ενώ εγώ δεν έχω κανένα. Συγνώμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μάλλον έχεις επιλεκτική μνήμη στα παιχνίδια με ΑΕΚ,ΠΑΟΚ τίποτα ε! οδηγείσαι σε φαύλο κύκλο μιλώντας για διαιτησία όταν ξέρεις ότι την μια αγωνιστική ευνοείται ο ένας την άλλη ο άλλος μάλλον έχει περάσει στο DNA σας αυτή η συνεχής κουβέντα για την διαιτησία

Τη διαφορά της αλλοίωσης αποτελέσματος απο ένα σφύριγμα που δεν έκρινε αποτέλεσμα τη γνωρίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...