Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 8 Δεκεμβρίου 2010 - flame
Κρυμμένο από Snoob, 8 Δεκεμβρίου 2010 - flame

Εισαι αστειος Barcelonista ....

Ο Βυντρα ηταν απο τους καλυτερους σε ολο αυτο το χαλι....

 

Απο ολο αυτο το πραγμα εσενα ο Βυντρα σε πειραξε ... ??blink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δημοσ. · Κρυμμένο από Snoob, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από Snoob, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Εισαι αστειος Barcelonista ....

Ο Βυντρα ηταν απο τους καλυτερους σε ολο αυτο το χαλι....

 

Απο ολο αυτο το πραγμα εσενα ο Βυντρα σε πειραξε ... ??blink.gif

Ο Βυντρα καλυτερος που οταν περνουσε το κεντρο ετρεμε με το τι θα κανει τη μπαλα. στους τωρινους καιρους αν ο μπακ σου ειναι μονο μπακ δηλαδη αμπαλος δεν πας πουθενα. και οπως βλεπω μια χαρα λετε οτι ειναι. ειστε αξιοι της μοιρας σας λοιπον που δεν απαιτειτε να παρετε εναν φουλ-μπακ να πηγαινει και μπροστα, δηλαδη να ξερει και λιγο μπαλα.

αν τα μπακ δεν βοηθουν στην επιθεση τοτε δυσκολα τα πραγματα. απορω με εσας πως πιστευετε οτι ειναι καλος για τον Παναθηναικο. :unsure:

 

σας εχουν κανει και εσας οπως την ομαδα. βλεπετε 8 τυφλους παικτες να παιζουν και τους 3 μονοφθαλμους τους λετε καλους. :lol:

 

 

και δεν ειπα οτι μονο ο Βυντρα με πειραξε μιλησα και για τους αλλους που τους βρηκα τραγικους. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε

αφηστε τον Βυντρα εχετε βρει εξιλαστηριο θυμα καθε φορα... Δηλ ποιος απο τις γενικως συμπαθειες, ηταν καλος?? Ο Ζιλμπερτο? Ο Σισε? Ο "πρεπει να ειμαι βασικος στην εθνικη", Τζορβας? Ο Γκαρσια?

σε σχεση με τους αλλους ηταν πολυ καλυτερος, οπως κι ο Σιμαο

 

ΥΓ.Αυτος ο τζορβας...πηγε να φαει πανομοιοτυπο γκολ με το πρωτο ματς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος ησασταν χειροτεροι κι απο τον παλιο Ολυμπιακο που δεν εκανε τπτ στην Ευρωπη ....

Τετοια χαλια εχω πολυ καιρο να δω ...

 

ΥΓ Δε το λεω για να σας την πω ....

Απλα το αναφερω για να επιδειξω ποσο χαλια ησασταν ...

Φιλικα παντα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. · Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - προσβολή άλλου μέλους. Προσέξτε τους χαρακτηρισμούς σας..
Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - προσβολή άλλου μέλους. Προσέξτε τους χαρακτηρισμούς σας..

Όχι χαρακτηρισμούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

Συνεχιζεις να εισαι αστειος ...

Προσεξε το αυτο ...smile.gif

σε ανεφερα γιατι με χαρακτηριζεις χωρις λογο.

συζητηση κανουμε δεν χρειαζεται να με χαρακτηριζεις με προσωπικους χαρακτηρισμους επειδη διαφωνεις μαζι μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Δημοσ. · Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος
Κρυμμένο από ChrisAce, 8 Δεκεμβρίου 2010 - Δεν έχει δοθεί λόγος

σε ανεφερα γιατι με χαρακτηριζεις χωρις λογο.

συζητηση κανουμε δεν χρειαζεται να με χαρακτηριζεις με προσωπικους χαρακτηρισμους επειδη διαφωνεις μαζι μου.

 

Δεν εχω κανενα προβλημα μαζι σου φιλε μου ....

Ουτε σε εβρισα ...

Αλλα πολυ απλα αυτα που λες μου φανηκαν αστεια ....

 

Δλδ εδω η ομαδα παραπαταει και εσυ μου λες πως δε σαρεσει ο Βυντρα που ετρεχε πανω κατω και ηταν απο τους καλυτερους ....

 

Φιλικα παντα ....

Δεν ηθελα να θειξω ...Το εννοω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Δεν διάβασα της τελευταίες σελίδες, και δεν ξέρω αν το είπε κανείς άλλος.

 

Μόνο σε μένα φάνηκε ότι Λέτο-Νίνις έπαιζαν μεταξύ τους όπως και Σισε-Γκαρσία? Οι μεν δεν έπαιζαν με τους δε, και το αντίστροφο... Ειδικά σε ένα κοντινό του Λέτο φαινόταν απο πίσω ο Γκαρσία που του λέγε τα δικα του και σαν να βριζόντουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγ παντος βαρεθηκα τους τερματζιδες μας που μπορουν να σου πιασουν το απιαστο αλλα δεν ξερουν τα βασικα[τοποθετησεις ,εξοδοι κτλ].Ας βαλει φερναντεθ ,καρνεζη.Κατι τελος παντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Βυντρα καλυτερος που οταν περνουσε το κεντρο ετρεμε με το τι θα κανει τη μπαλα. στους τωρινους καιρους αν ο μπακ σου ειναι μονο μπακ δηλαδη αμπαλος δεν πας πουθενα.

Τα λέμε εδώ και μήνες αλλά δεν ακούει κανείς. Είναι καλός αμυντικά, λένε, και όλα καλά. Φάιν μπάι μι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φετος ησασταν χειροτεροι κι απο τον παλιο Ολυμπιακο που δεν εκανε τπτ στην Ευρωπη ....

Τετοια χαλια εχω πολυ καιρο να δω ...

 

ΥΓ Δε το λεω για να σας την πω ....

Απλα το αναφερω για να επιδειξω ποσο χαλια ησασταν ...

Φιλικα παντα ...

 

ο παλιός ολυμπιακός έτρωγε 3αρες από ομαδούλες με καρδούλες και μια 7αρα απο τα δεύτερα της juve κτλ κτλ....πιο χάλια δύσκολα να βρείς....

τώρα σχετικά με το πόσο καιρό έχεις να δεις τόσο χάλια...δεν έχει περάσει και πολύς καιρός απο το καλοκαίρι που αποκλείστικες....

Χάλια ειμάσταν...ναι δεν λέω και αυτό οφείλεται στο γεγόνος ότι πληρώνουμε τα λάθη που έγιναν το καλοκαίρι...

φιλικά πάντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...