Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μεγαλη παιχτουρα ο Νεμεθ, τι να σου πω. εβγαλε ματια περυσι και φετος.

την πρωτη χρονια στην αεκ εβγαλε ματια την δευτερη ταλαιπωρηθηκε απο τραυματισμους αλλα σε οσα επαιξε ηταν καλος και φετος αφου δεν τον βαζει ο αλλος προτιμαει τον "εισαι ο καλυτερος πουθενας" κατα τα αλλα ειναι πολυ καλο παιχτακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πάντως αμυντικός ΔΕΝ είναι :-(

 

Σορυ αλλα αυτη τη στιγμη η μεγαλυτερη τρυπα του Παο ειναι στο κεντρο ....

 

Χρειαζεστε ενα παιχτης που θα πλαισιωσει το Σιμαο και τα παιρνει τη μπαλα να την ανεβασει ψηλα ...

Καποιος που θα δωσει τρεξιματα και ενεργεια στο κεντρο γιατι οι αλλοι γερασανε πλεον ...

Αυτο σας χρειαζεται περισσοτερο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ αλλα αυτη τη στιγμη η μεγαλυτερη τρυπα του Παο ειναι στο κεντρο ....

 

Χρειαζεστε ενα παιχτης που θα πλαισιωσει το Σιμαο και τα παιρνει τη μπαλα να την ανεβασει ψηλα ...

Καποιος που θα δωσει τρεξιματα και ενεργεια στο κεντρο γιατι οι αλλοι γερασανε πλεον ...

Αυτο σας χρειαζεται περισσοτερο ...

 

Ναι δεν διαφωνώ. Απλά εγώ βλέπω συνέχεια τους κεντρικούς/μέσους να πηγαίνουν πίσω να παίρνουν την μπάλα μιας και η άμυνα είναι ανύπαρκτοι. Άρα με τους μέσους πίσω, μένει το κέντρο άδειο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σε χαλαγε ο νεμεθ εχεις καλυτερους δεν.

Δεν θελω να εχω καλυτερο αναπληρωματικο απο σενα, μου αρκει να εχω καλύτερο βασικο

πηρες γκοβου ξεχασα.

...ειπε ο οπαδος της ομαδας που ετρεχε στο αεροδρομιο για τον Ριερα και τον Ρομενταλ, μετα μας ελεγε για Παντελιτς, κατεληξε να λεει για Φετφατζιδη και Μιραλας και τωρα που και αυτοι φαινονται να σκανε να δω τι αλλο θα βρουνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να εχω καλυτερο αναπληρωματικο απο σενα, μου αρκει να εχω καλύτερο βασικο

 

...ειπε ο οπαδος της ομαδας που ετρεχε στο αεροδρομιο για τον Ριερα και τον Ρομενταλ, μετα μας ελεγε για Παντελιτς, κατεληξε να λεει για Φετφατζιδη και Μιραλας και τωρα που και αυτοι φαινονται να σκανε να δω τι αλλο θα βρουνε

 

Ναι ναι ολοι σκανε ...

Αμπαλοι μωρε ...

Τπτ αλλο ... ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελω να εχω καλυτερο αναπληρωματικο απο σενα, μου αρκει να εχω καλύτερο βασικο

 

...ειπε ο οπαδος της ομαδας που ετρεχε στο αεροδρομιο για τον Ριερα και τον Ρομενταλ, μετα μας ελεγε για Παντελιτς, κατεληξε να λεει για Φετφατζιδη και Μιραλας και τωρα που και αυτοι φαινονται να σκανε να δω τι αλλο θα βρουνε

αν με ξαναπεις γαυρο θα σε κανω report <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι ολοι σκανε ...

Αμπαλοι μωρε ...

Τπτ αλλο ... ??

Το θεμα ειναι ακριβως οτι δεν σκανε. Οτι για σας ολοι ειναι οι υπερπαικτες των 5 ηπειρων και η κακη ΕΠΟ σας στερει το πρωταθλημα(μην πω και η κακη ουεφα το ΤΛ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι ακριβως οτι δεν σκανε. Οτι για σας ολοι ειναι οι υπερπαικτες των 5 ηπειρων και η κακη ΕΠΟ σας στερει το πρωταθλημα(μην πω και η κακη ουεφα το ΤΛ)

 

Το καταλαβαινεις οτι τα παραλες ή θες να στο υπενθυμησω ... ????

 

Αλλα παντα αυτο κανεις ....

Τα φουσκωνεις ολα του κερατα για να βγεις στο τελος πως εχεις δικιο ....

Τα παραλες και μετα βγαινεις απο πανω ....

 

 

Συνεχισε την πολιτικη σου γιατι πιανει σε μερικους εδω μεσα ....

Οχι σε ολους ομως .....wink.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υπενθυμίσει κάποιος σε όλους, ότι έχουν υποχρέωση να νικήσουν σήμερα. Με νέα ήττα η ξεφτίλα δεν θα έχει όριο.

Ασφαλώς η νίκη αν έρθει θα είναι σημαντική γιά πολλούς λόγους. Κάτι μού λέει ότι δεν θα παραδοθούν τα παληκάρια μας αμαχητί. Να δείξουν στους Δανούς ποιά ομάδα είναι πραγματικά πιό μεγάλγη και να κάνουν το Δανό προπονητή και τον Εντόι, να καταπιούν τη γλώσσα τους. Γιατί έβγαλαν πολύ γλώσσα βρε αδερφέ στο πρώτο γύρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι θα πάμε καλά σήμερα και σίγουρα δεν θα χάσουμε. Ακόμα και το στοίχημα του οπαπ δίνει το x2 2,66 . πολύ καλή απόδοση, θα το τιμήσω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...