Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...καλά για το Σιμάο τι να πούμε...

 

...καλό είναι να τον έχεις στον πάγκο, να τον πετάξεις μέσα στα τελευταία λευτά, σε τίποτα κρίσιμα παιχνίδια, να σαμποτάρεις το παιχνίδι του αντιπάλου... ...για τίποτε άλλο δεν κάνει...

 

...αλλά να πιάνει θέση στη δεκαοχτάδα για αυτή τη μαλακία δε λέει...

 

...άρα ούούστ !!!

Αυτα τα μυνηματα προερχονται ειτε απο ολυμπιακο ειτε απο θαυμαστη του ξεδοντιαρη του Γεωργιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Άριστος ο γιουρκας μετα απο τόσους μήνες που δεν έχει πιάσει μπάλα (δεν πρέπει να έχουμε παράπονο), ο πλεσι ήταν χώμα, ο ζιλμπερτο σταθερός χωρίς κάτι ιδιαίτερο, ο γκοβου καλύτερος απο παλιά, ο νινης αρκετα καλός ο Λάζαρος τρομερός. Αυτά έχω να πω εγω για το ματς και μιλάω για άτομα γιατί σε 2 20λεπτα δεν ειδα ομάδα Παναθηναϊκού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άριστος ο γιουρκας μετα απο τόσους μήνες που δεν έχει πιάσει μπάλα (δεν πρέπει να έχουμε παράπονο), ο πλεσι ήταν χώμα, ο ζιλμπερτο σταθερός χωρίς κάτι ιδιαίτερο, ο γκοβου καλύτερος απο παλιά, ο νινης αρκετα καλός ο Λάζαρος τρομερός. Αυτά έχω να πω εγω για το ματς και μιλάω για άτομα γιατί σε 2 20λεπτα δεν ειδα ομάδα Παναθηναϊκού

 

όντως τον γιούρκα τον περίμενα χειρότερο αν και στο πρώτο ημίχρονο με εκνέυρισε σε φάσεις που τα χαφ τον περιμένανε να προωθηθεί και εκείνος κοιμόταν.

 

ο πλεσί πάλι κακό παιχνίδι, ο ζιλμπέρτο έπιασε την ίδια συμπαθητική απόδοση που πιάνει στα τελευταία ματς, ο γκοβού δεν ήταν αρνητικός, ο νίνης με άφησε αδιάφορο, ο μπουμσόνγκ συνεχίζει να μας βγάζει τα γυαλιά, ενώ ο λάζαρος με εκνεύρισε αφού σχεδόν σε όλες τις φάσεις κράταγε την μπάλα στα πόδια του χωρίς λόγο και συνήθως την έχανε. πιστεύω πως οι ασσίστ τον έσωσαν και θα πρέπει να κόψει και τη γκρίνια σιγά σιγά. πέφτει που πέφτει σαν ταγάρι στα τάκλινγκ, δεν χρείαζονται και οι κάρτες για διαμαρτυρία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπουμσονγκ ειναι ο Γαλλος Βυντρα στο καλυτερο του(γιατι σκοραρει κιολας, σημερα ηταν το 1ο, γενικα στη καριερα του σκοραρε παντα)

Απλα θελει εναν "εγκεφαλο" διπλα του να του λεει τι να κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Μπουμσονγκ ειναι ο Γαλλος Βυντρα στο καλυτερο του(γιατι σκοραρει κιολας, σημερα ηταν το 1ο, γενικα στη καριερα του σκοραρε παντα)

Απλα θελει εναν "εγκεφαλο" διπλα του να του λεει τι να κανει

 

Πες μου ότι δεν εννοείς τον Καντέ για εγκέφαλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...