Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στα χερια λετο-γκουνης

Ελπίζω να κέρδισε ο λέτο τη μονομαχία, και ο γκούνης να μείνει εκτός ομάδας για 1-2-3-4-5-6-12 μήνες!

 

Γουστάρω να γίνονται που και που τέτοια επεισοδιάκια. αρκεί να μην χτυπά κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Γουστάρω να γίνονται που και που τέτοια επεισοδιάκια. αρκεί να μην χτυπά κανείς.

Ναι γιατι διατηρουν το καλο κλιμα της ομαδας. :P

Γιατι τα γουσταρεις? δεν σε καταλαβαινω αφου βλεπω οτι εισαι Παναθηναικος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το να είναι χα χα χου χα και δεν τρέχει τίποτε όλα καλά... Ας ανάβουν που και που τα αίματα. Νομίζω πως είναι καλύτερα να ξεσπούν στην προπόνηση οι παίκτες και όχι στο παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως πηγε η ομαδα? Τα καναμε λιγο μανταρα στο τεταρτο δεκαλεπτο

Eλα ρε παιδια, ενταξει, ελεος να πουμε

Η ΤΣΣΚΑ αν κερδισει το Μιλανο αποκλειστηκε σημερα, η Καχα εχει 4 ηττες σερι και εμεις συζηταμε 1/12 γιατι δεν τους ριξαμε 12 αλλα μονο 4 στη Μοσχα

Δηλαδη καπου το εχουμε ξεφτιλισει το θεμα μονοι μας. A ναι, μην ξεχασω, 0 ασιστ ο Καλαθης, 1 ο Τεπιτς.

Θα κερδισουμε την Team USA ας πουμε και θα λεμε "χαλαρωσαμε επικινδυνα στα τελευταια 12'' και ο Τεπιτς ειχε 1 ασιστ μονο, που παμε"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε καιζερ σε καθε κουβετα αρπαζεσαι..ελεος δηλαδη

Αμα καθε κουβεντα ειναι γκρινια μετα απο νικη στη Μοσχα, εστω και κοντρα στην ελλειπη ΤΣΣΚΑ, ειναι να μην αρπαζομαι?

Ειδικα για την ομαδα μπασκετ, ειναι απλα τραγικο. Δηλαδη τι αλλο πρεπει να κανουν αυτοι οι ανθρωποι για να εχουν το δικαιωμα να κερδιζουν "μονο" με 4 μεσα στη Μοσχα?

 

Ασχετο, η Καχα παει φουλ για 5η σερι ηττα. Εντος απο Προκομ, αν εχετε το θεο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eλα ρε παιδια, ενταξει, ελεος να πουμε

Η ΤΣΣΚΑ αν κερδισει το Μιλανο αποκλειστηκε σημερα, η Καχα εχει 4 ηττες σερι και εμεις συζηταμε 1/12 γιατι δεν τους ριξαμε 12 αλλα μονο 4 στη Μοσχα

Δηλαδη καπου το εχουμε ξεφτιλισει το θεμα μονοι μας. A ναι, μην ξεχασω, 0 ασιστ ο Καλαθης, 1 ο Τεπιτς.

Θα κερδισουμε την Team USA ας πουμε και θα λεμε "χαλαρωσαμε επικινδυνα στα τελευταια 12'' και ο Τεπιτς ειχε 1 ασιστ μονο, που παμε"

 

Σοβαρα δε βλεπεις πως δεν εχεις δημιουργια απο τα γκαρντ σου (ποιος?? Ο Παο..) και πως θα το πληρωσεις καποια στιγμη? Εκτος αν το θεωρεις φυσιολογικο να εχεις εναν ΔΔ να σκιζεται ολη τη χρονια, και να πας στα δυσκολα με Καλαθη και Τεπιτς για να παρεις τα ματς..

 

Βεβαια Γκαστονε ειναι αυτος, ποτε δεν ξερεις..

 

Εγω παντως ξαναλεω να κλεισετε χτες τον Γκορντον. Χτες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα δε βλεπεις πως δεν εχεις δημιουργια απο τα γκαρντ σου (ποιος?? Ο Παο..) και πως θα το πληρωσεις καποια στιγμη? Εκτος αν το θεωρεις φυσιολογικο να εχεις εναν ΔΔ να σκιζεται ολη τη χρονια, και να πας στα δυσκολα με Καλαθη και Τεπιτς για να παρεις τα ματς..

 

Βεβαια Γκαστονε ειναι αυτος, ποτε δεν ξερεις..

 

Εγω παντως ξαναλεω να κλεισετε χτες τον Γκορντον. Χτες!

Ναι ρε αγορι μου, τι θες να κανω?

Να τα βαψω μαυρα?Να αυτοκτονησω?

Μπορει να σκιζεται ο ΔΔ ολη τη χρονια, που το ξερεις, το εκανε το 2007

Ασε πρωτα να μην σκιζεται και κλαιμε μετα

 

Δεν γινεται στις ηττες γκρινια, στις νικες γκρινια γιατι "θα ερθουν και οι ηττες"

Δεν αντεχεται

 

Στο δικο σας τοπικ, οταν χανετε(2 ματς εχετε χασει οσα και μεις) λετε "θα βρουμε την ακρη, χρησιμα συμπερασματα, θα μας κανει καλο η ηττα"

Εδω περα νικαμε και κλαιμε, ειναι δυνατον?

 

ΥΓ. Πως να κλεισουμε ρε συ τον Γκορντον?Ποιον να διωξουμε?Τον Σατο ή τον Νικολας ή τον Μπατιστ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μιλησουμε λιγο μπασκετικα...

 

Ο πιο σταθερος και βασικα πιο βελτιωμενος μας παικτης αυτη τη στιγμη είναι ο Περπε.

ΤΩΡΑ οντως ειναι παικτης για Παναθηναικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε αγορι μου, τι θες να κανω?

Να τα βαψω μαυρα?Να αυτοκτονησω?

Μπορει να σκιζεται ο ΔΔ ολη τη χρονια, που το ξερεις, το εκανε το 2007

Ασε πρωτα να μην σκιζεται και κλαιμε μετα

 

Δεν γινεται στις ηττες γκρινια, στις νικες γκρινια γιατι "θα ερθουν και οι ηττες"

Δεν αντεχεται

 

Στο δικο σας τοπικ, οταν χανετε(2 ματς εχετε χασει οσα και μεις) λετε "θα βρουμε την ακρη, χρησιμα συμπερασματα, θα μας κανει καλο η ηττα"

Εδω περα νικαμε και κλαιμε, ειναι δυνατον?

 

ΥΓ Πως να κλεισουμε ρε συ τον Γκορντον?Ποιον να διωξουμε?Τον Σατο ή τον Νικολας ή τον Μπατιστ?

 

Xαλαρωσε, κουβεντα κανουμε, μη σε χασουμε κιολας!

 

Προσωπικα, μου κανει εντυπωση παν'απ'ολα οτι εχει αλλαξει εντελως το στυλ του Παο. Το στυλ που του εφερε 2-3 Ευρωλιγκες τουλαχιστον. Και ολα τα αλλα επονται..

 

Υ.Γ.1 Περνα απο το τοπικ μας να γραψεις και συ τι πιστευεις για τον ΟΣΦΠ, και θα δεις τι σχολια θα λαβεις για την ομαδα. Μην προδικαζεις.

 

Υ.Γ.2 Τετοιο πρωτο γυρο στην Ευρωλιγκα δεν εχω ξαναδει. Εκτος η ΤΣΣΚΑ, μαλλον εκτος η Καχα, δυνατη η Φενερ και η Μακαμπι, ο ΟΣΦΠ να μην πειθει καθολου (ενω περυσι ηταν τελικο), η Μπαρτσα προκρινεται 2η, η Παρτιζαν να μην εχει μισο καινουριο παικτη της προκοπης κ να δυσκολευεται.. Α! Και οι απληρωτοι της Ολιμπια πρωτοι.. Λυπαμαι πραγματικα οσους επαιξαν στοιχημα φετος Ευρωλιγκα, ολοι κουβα εχουν παει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαλαρωσε, κουβεντα κανουμε, μη σε χασουμε κιολας!

 

Προσωπικα, μου κανει εντυπωση παν'απ'ολα οτι εχει αλλαξει εντελως το στυλ του Παο. Το στυλ που του εφερε 2-3 Ευρωλιγκες τουλαχιστον. Και ολα τα αλλα επονται..

 

Υ.Γ.1 Περνα απο το τοπικ μας να γραψεις και συ τι πιστευεις για τον ΟΣΦΠ, και θα δεις τι σχολια θα λαβεις για την ομαδα. Μην προδικαζεις.

 

Υ.Γ.2 Τετοιο πρωτο γυρο στην Ευρωλιγκα δεν εχω ξαναδει. Εκτος η ΤΣΣΚΑ, μαλλον εκτος η Καχα, δυνατη η Φενερ και η Μακαμπι, ο ΟΣΦΠ να μην πειθει καθολου (ενω περυσι ηταν τελικο), η Μπαρτσα προκρινεται 2η, η Παρτιζαν να μην εχει μισο καινουριο παικτη της προκοπης κ να δυσκολευεται.. Α! Και οι απληρωτοι της Ολιμπια πρωτοι.. Λυπαμαι πραγματικα οσους επαιξαν στοιχημα φετος Ευρωλιγκα, ολοι κουβα εχουν παει.

εγω που εβαλα Παναθηναικο Ολυμπιακο Μπαρτσελονα φαιναλ φορ με 115 αποδοση ενα πενηνταρι δεν θα παω. :lol:

καντο στικι στο τελος της χρονιας να με δεις. παροτι ποδοσφαιρικος εχω μυτη και στο μπασκετ. οσο για εμας θα ανεβουμε στο χαλαροειμαστε τωρα και θα πλησιασουμε στα περυσινα στανταρντ του σιφουνα που ειμασταν. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα δε λεω οτι δε θα πανε.. Ισα ισα τοσο τρελη που ειναι η φετινη ευρωλιγκα, ολα να τα περιμενεις. Και εξ'αλλου, η Τσσκα ειναι εκτος, η Καχα το ιδιο, ποια αλλη θα παει αν δεν πανε οι 3εις που λες? Αντε να ειναι η Μακαμπι και η Φενερ ανταγωνιστικες μεχρι τελους. Ουτε καν η Ρεαλ.

 

Παντως οι φετινοι ΟΣΦΠ/Παο/Μπαρτσα για μενα ειναι μια ταχυτητα κατω σε σχεση με περυσι. Τουλαχιστον συγκρινοντας τα ροστερ και τις εμφανισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για εμας θα ανεβουμε στο χαλαροειμαστε τωρα και θα πλησιασουμε στα περυσινα στανταρντ του σιφουνα που ειμασταν. ;)

Mπαααα....

Οτι θα πατε Φ4 και ισως ως φαβορι ναι, και θα πληρωθεις, αλλα πραγματικα δεν βρισκω σοβαρες δικαιολογιες για την εικονα σας ως τωρα(οπως οι τραυματισμοι της ΤΣΣΚΑ)

 

@Κρις

 

Σορρυ αλλα μαλλον το 2009 θυμοσουν τον Παναθηναικο του 2008. Δεν εξηγειται αλλιως γιατι θεωρεις οτι οι φετινες μας εμφανισεις ειναι χειροτερες των περσυνων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...