Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλαμε ο ανθρωπος και στις δυο φασεις εκανε 50 ωρες να βγει απο το τερμα του ....

Αυτες οι φασεις με κανονικο τερματοφυλακα θα ειχαν τελειωσει πριν καν φτασει ο Σισε ...

 

διαφωνώ. ειδικά στο 2ο γκολ ο σισέ είναι παρά πολύ πλάγια δεν υπήρχε περίπτωση να προλάβει με τίποτα! και που πρόλαβε να βάλει την κόντρα τυχερός ήταν. Μην ξεχνάς ότι έπρεπε να συναγωνιστεί τον σισέ όχι τον καραγκούνη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
- Dimi, καλημέρα. Η Κέρκυρα κόντρα στον Παναθηναϊκό στάθηκε αρκετά καλά στο μεγαλύτερο μέρος της αναμέτρησης. Ο προπονητής σου, ο Μπάμπης Τεννές πάντως στάθηκε σε λάθη της διαιτησίας μετά το τέλος του αγώνα. Για το πέναλτι που άνοιξε το σκορ ο Σισέ ποια είναι η άποψη σου;

 

- Γεια σου φίλε, η αλήθεια είναι ότι περιορίσαμε τον Παναθηναϊκό και τα μεγάλα του όπλα όμως στο τέλος δεν καταφέραμε να πάρουμε έστω τον βαθμό της ισοπαλίας και πανηγύρισαν οι αντίπαλοι. Κοίτα, στη φάση του πέναλτι πιστεύω ότι το κερδίζει πιο πολύ ο Σισέ. Έχουμε δει δηλαδή πολύ χειρότερα μαρκαρίσματα να μην σφυρίζονται ως ποινές. Αν δούμε και στο ριπλέι της φάσης, πέφτει πάνω στο πόδι μου, εγώ τραβήχτηκα για να μην τον ακουμπήσω. Πιστεύω ότι το κέρδισε ο αντίπαλος μου πιο πολύ. Θα μπορούσε να μην το δώσει ο διαιτητής σε εκείνο το χρονικό σημείο της αναμέτρησης. Τώρα πια όμως δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι. Η αναμέτρηση τελείωσε...

 

 

www.gazetta.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εδω γελαμε πως τον αποφευγει αφου ο σισσε τσιμπαει την μπαλα? πανε για την μπαλα και την τσιμπαει ο σισσε..Ειπαμε μην τρελαθουμε κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε, αφου αυτος που εκανε το πεναλτυ λεει οτι δεν εκανε, σημαινει οτι δεν εκανε

Εξαλλου και στα δικαστηρια ετσι παει

-Τον σκοτωσες?

-Οχι

-Α,καλα

 

Με μειον 5 η Καβαλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μειον 5 η Καβαλα...

 

Παράγκα. Επίτηδες έπεσε ο Καρντόζο με τα πόδια πάνω στον Μόνχε, γιατί δεν ήθελε να παίξει εναντίον του Ολυμπιακού...

 

Κι όλο κλαίνε τα βαζελάκια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω τι?

Τον Κωνστνατοπουλο?

Βασικα τι γραφεις?Αδυνατω να καταλαβω το επιχειρημα σου

 

Εκτος αν αυτα που μου γραφεις τα γραφεις για να μου πεις "Ρε ξερεις ποιος ειναι ο Κωνσταντοπουλος"?

Οποτε εκτος αν ειναι ξαδελφακι σου οποτε δικαιολογησε, ο Κωνσταντοπουλος της Κερκυρας ειναι ενας μια χαρα τερματοφυλακας που εχει κανει 11 αγωνιστικες καλες αλλα δεν εχει δειξει μεχρι στιγμης καποιο λογο γιατι ειναι ο νεος Σαργκανης

 

ΥΓ. Ελπιζω αυτο

να μην ειναι επιχειρημα του στυλ "Ρε ο Μητσαρας επαιζε Αγγλια να πουμε, ξερεις τι τερματαρα ειναι"?

 

 

ουτε ειπα οτι ειναι υπερτερματοφυλακας, σαργκανης, κασιγιας και λοιπες υπερβολες και αστειοτητες (πχ ''..ξαδελφακι..'') που πας να βαλεις στα γραφομενα μου :)

ειπα απλα οτι ειναι ενας καλος τερματοφυλακας που επαιζε χρονια στην αγγλια. οτιδηποτε αλλο το βγαζεις απο το κεφαλι σου κι οχι απο τα λεγομενα μου :)

 

τελος...ναι οταν μαθεις να γραφεις το ονομα του: ''...Δεν ξερω τι? Τον Κωνστνατοπουλο?...'' ας ξαναπροσπαθησεις να με πεισεις οτι τον ηξερες κι απο χτες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγκα. Επίτηδες έπεσε ο Καρντόζο με τα πόδια πάνω στον Μόνχε, γιατί δεν ήθελε να παίξει εναντίον του Ολυμπιακού...

Ρε αυτοι δηλωσανε αλλους 3 να εκτισουν με σας, πριν το ματς στο Βολο, μας δουλευεις?Και αποβληθηκαν Καρντοζο-Ονουατσι

Ασε ρε με το παραρτη,α

Κι όλο κλαίνε τα βαζελάκια...

Τι ειπες περσυνε πεμπτε, φετινε δευτερε κτλ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο το ειπε ο τεννες...

 

 

"Πάντως, σταθήκαμε πολύ καλά. Δεν έχω δει δεύτερη φορά τη φάση του πέναλτι, αλλά έχω την εντύπωση ότι αδικηθήκαμε. Νομίζω ότι ο Σισέ τσιμπάει την μπάλα, η οποία βγαίνει άουτ και στη συνέχεια πέφτει στον Κωνσταντόπουλο.Αν ισχύει κάτι τέτοιο, τότε μιλάμε για νέα κατάφωρη αδικία μετά από όσα έγιναν στο ματς με τον Άρη"

 

 

Μπαμπη θα μας παρουν με τις ντοματες...μαζεψου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε ειπα οτι ειναι υπερτερματοφυλακας, σαργκανης, κασιγιας και λοιπες υπερβολες και αστειοτητες (πχ ''..ξαδελφακι..'') που πας να βαλεις στα γραφομενα μου :)

ειπα απλα οτι ειναι ενας καλος τερματοφυλακας που επαιζε χρονια στην αγγλια. οτιδηποτε αλλο το βγαζεις απο το κεφαλι σου κι οχι απο τα λεγομενα μου :)

Alex, ακους?Ακομα και ο ξαδελφος δεχεται οτι δεν εφταιγε καποια γκαφα του κατα τα αλλα σουπερ τερματοφυλακα για τα γκολ :rolleyes:

τελος...ναι οταν μαθεις να γραφεις το ονομα του: ''...Δεν ξερω τι? Τον Κωνστνατοπουλο?...'' ας ξαναπροσπαθησεις να με πεισεις οτι τον ηξερες κι απο χτες :)

Ο Χριστος και η Παναγια!

By far το καλυτερο επιχηρημα ever

 

 

υγ. Ωχ, ειδες τι εκανα?Εγραψα λαθος το επιχειρημα,μαλλον δεν ξερω απο επιχειρησεις :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αυτοι δηλωσανε αλλους 3 να εκτισουν με σας, πριν το ματς στο Βολο, μας δουλευεις?Και αποβληθηκαν Καρντοζο-Ονουατσι

Ασε ρε με το παραρτη,α

Τι ειπες περσυνε πεμπτε, φετινε δευτερε κτλ?

 

Αιώνιε τριτοδεύτερε, τελικά είχε δίκαιο ο γέρος και δεν σε άφησε να παρκάρεις εκεί το αμάξι σου.

Σε κατάλαβε ότι είσαι βάζελος, μη σου πω ότι γράφει και στο insomnia. :lol: :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αιώνιε τριτοδεύτερε, τελικά είχε δίκαιο ο γέρος και δεν σε άφησε να παρκάρεις εκεί το αμάξι σου.

Σε κατάλαβε ότι είσαι βάζελος, μη σου πω ότι γράφει και στο insomnia. :lol: :P

Κομπλεξικος γαυρος σαν και σενα ηταν

Του πηρα το πρωταθλημα(παρκινγκ) και εβαλε τα κλαματα για τη διαιτησια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κομπλεξικος γαυρος σαν και σενα ηταν

Του πηρα το πρωταθλημα(παρκινγκ) και εβαλε τα κλαματα για τη διαιτησια

 

Κομπλεξικός και γαύρος δεν υπάρχει ρε πρόβατο. Οι βάζελοι είστε κομπλεξικοί γιατί είστε μια ζωή δευτερότριτοι και σας έχει βαρέσει η στέρηση στο κεφάλι. :lol:

 

Και για τη διαιτησία, πόσα χρόνια πρέπει να κλαίω για να φτάσω τη μίρλα σου? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως Ολυμπιακος-Παναθηναικος βαζουν τους παιχτες τους να εκτίσουν τις ποινές τους με Πανσερραϊκο και Ατρόμτο π.χ, ετσι και η Καβάλα έβαλε τους δικους της παίχτες να εκτίσουν τις ποινές απο κίτρινες κάρτες με τον Ολυμπιακό....Σε ποιους αγώνες έχει περισσότερες πιθανότητες να πάρει το ματς οντας πλήρης?Με Ολυμπιακό ή με Ξάνθη/Ατρόμητο ?

 

Κουκουρουκου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως Ολυμπιακος-Παναθηναικος βαζουν τους παιχτες τους να εκτίσουν τις ποινές τους με Πανσερραϊκο και Ατρόμτο π.χ, ετσι και η Καβάλα έβαλε τους δικους της παίχτες να εκτίσουν τις ποινές απο κίτρινες κάρτες με τον Ολυμπιακό....Σε ποιους αγώνες έχει περισσότερες πιθανότητες να πάρει το ματς οντας πλήρης?Με Ολυμπιακό ή με Ξάνθη/Ατρόμητο ?

 

Κουκουρουκου....

 

 

Μια χαρα πιθανοτητες εχει και με παο και με οσφπ.Ετσι λεει τουλαχιστον το προσφατο παρελθον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...