Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

O Περπε απλα δεν εχει το επιθετικο ταλεντο ή το κορμι για να αντεξει την σκυλισια αμυνα και τα 25-30' ανα ματς

Τωρα που ηρθε σοβαρος παικτης στο 3, ειναι πιο ξεκουραστος και δεν εχει και το αγχος και παιζει αυτο που μπορει

 

Οσο για το θεμα του σεντερ, μιλας τωρα για χρηστη που βλεπει μπαλα μπασκετ και βγαζει τον στιφτη να τη στιψει γιατι την περνάει για πορτοκαλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συγκλονιστικές αποκαλύψεις Αμανατίδη!

 

Τίποτα που να μην ξέραμε..

 

το goal έγραψε πως ο φερέιρα μίλησε με γκοβού και του είπε πως δεν υπολογίζεται καθώς είναι απόφαση διοίκησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος ήταν ο πρώτος που αποχώρησε..

 

μετά ακολούθησε ο γκέκας

 

Εμ, δεν έφυγε όσο ήταν ο γερο Ότο στην Εθνική. Σου λέει, μουντιάλ είναι αυτό. Γι' αυτό όσα και να πούνε τώρα δεν έχουν καμία αξία. Ή τα λες όταν τα βλέπεις ή μετά δεν έχουν νόημα. Επί τρία χρόνια δεν τα έβλεπε αυτά; Αλλά τι πει; Αφού πήγαινε τρένο η ομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ, δεν έφυγε όσο ήταν ο γερο Ότο στην Εθνική. Σου λέει, μουντιάλ είναι αυτό. Γι' αυτό όσα και να πούνε τώρα δεν έχουν καμία αξία. Ή τα λες όταν τα βλέπεις ή μετά δεν έχουν νόημα. Επί τρία χρόνια δεν τα έβλεπε αυτά; Αλλά τι πει; Αφού πήγαινε τρένο η ομάδα.

 

ο αμανατίδης δεν θα πήγαινε μουντιάλ και το ήξερε αρκετούς μήνες πριν, λόγω τραυματισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που να ξέρω, στο μυαλό του είμαι; :P

 

μπορεί να μην ήθελε να χαλάσει το κλίμα εν όψει μουντιάλ..

 

γιατί στη τελίκη καλύτεροι είναι αυτοί που είναι μέσα στην ομάδα, δεν μιλάνε και τους τρώει τη θέση ο τζιόλης; και πες τώρα πάει στο διάολο έχει ομάδα..πριν που δεν είχε και έπαιζε;

 

στην τελική για τον αμανατίδη δεν με ενδιαφέρει κιόλας..ούτε φρανκφούρτη είμαι, ούτε στην ελλάδα θα επιστρέψει όπως δηλώνει, ούτε στην εθνική..

 

απλά γουστάρω να βαραίνει ολοένα και πιο πολύ το κλίμα για ορισμένα άτομα που το όνομα τους ξεκινάει από κα- και τελειώνει σε -ης (όπως είπε και κάποιος άλλος εδώ μέσα :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά γουστάρω να βαραίνει ολοένα και πιο πολύ το κλίμα για ορισμένα άτομα που το όνομα τους ξεκινάει από κα- και τελειώνει σε -ης (όπως είπε και κάποιος άλλος εδώ μέσα :P)

 

για μένα ένα από τα στοιχήματα που θα πρέπει να κερδίσει ο Φερέιρα, είναι το ξήλωμα/κερκίδα

στους πειρατικούς... θα ευχηθώ μαζί τους να ξηλωθεί και ο σχολιαστής της αθλητικής

κυριακής, αλλά δεν τον κόβω... δεν μπορώ κάθε Σάββατο να μου κλείνει η φωνή από

τα καντήλια σε κατσου-καρα, βαρέθηκα... α και ελπίζω να αφήσει τον τουήτυ στο

πάγκο, να δοκιμάσει τον ντάνυ ρε φούστη μου, έτσι για το γαμώτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνταξει, δεν εχει παει και σε 10 Μουντιαλ η Ελλαδα

Ποιος δεν θα εκανε και λιγο τον μαλ... για να παει?

 

Αποκει και περα, τουλαχιστον αυτος μιλαει με ονοματα και μπραβο του, οχι για την Εθνικη αλλα για το σημειο που λεει "Αφου παιζουμε με εναν επιθετικο και η ομαδα και ο Γκεκας πανε καλα, πως θα ζητησω να παιξω"

Μπραβο στο παιδι γιατι νιωθει.

 

 

Για τον αλλο δεν σχολιαζω. Οχι μονο για 300η φορα δεν λεει ονοματα αλλα εδωσε και γρηγορα γρηγορα συνεντευξη μπας και κοπει σε λιγο η ρεντα.

Οταν πηγαινε καλα στη Μποχουμ, λαλιστατος

Μετα τον χασαμε. Κακιες του στυλ "τι να μπει ο αμπαλος που δεν υπηρχε 3,5 χρονια" εγω δεν τις πιστευω

Τωρα ξαφνικα, εχει παιξει 10 αγωνες (btw παρθενος 2 ματς τωρα και στο τελευταιο αρπαξαν και μια 4αρα στην εδρα τους) και ξανα συνεντευξεις

 

Περιμενω να δω αν θα σκοραρει το Σαββατο για να δω αν θα δωσει τη Δευτερα συνεντευξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκλονιστικές αποκαλύψεις Αμανατίδη!

 

Τίποτα που να μην ξέραμε..

 

το goal έγραψε πως ο φερέιρα μίλησε με γκοβού και του είπε πως δεν υπολογίζεται καθώς είναι απόφαση διοίκησης.

 

Εγώ είμαι της άποψης ότι πρέπει να του δωθεί άλλη μια ευκαιρεία του γκοβου!! είναι κρίμα τώρα που ήρθε καινούργιος πολύ καλός προπονητής να μη κάνει και ο παίχτης καινούργια αρχή!! Και στη τελική μέχρι τον ιανουάριο που θα τον διώξεις γιατί να μη του δώσεις την τελευταία ευκαιρεία του και να σαι και συ καλυμένος σαν πρόεδρος.. Μας χρησιμεύει πιο πολύ τώρα δηλαδή να ξέρει ότι και να σκιστεί δεν πρόκεται να μείνει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...