Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ρε Γκμοχ 3 κοφτες με τον Ηρακλη....?

 

Αγαλμα στον Σισε πρεπει να κανετε

 

Εγώ θα έβαζα τέσσερις! Γιατί κι εγώ αν ήμουν στη θέση του Γκμοχ θα κοίταζα πρώτ' απ' όλα να ελέγξω το ρυθμό παίζοντας ορθολογικά έστω κι αν απέναντί μου είχα τον Ηρακλή γιατί φαντάσου να έχανε το ένα και μοναδικό ματς τι θα γινότανε. Ο Γκμοχ είναι πολύ εγωϊστής άνθρωπος και δεν θα ένοιωθε άνετα μετά στον Πατέρα και κυρίως στο κόσμο του ΠΑΟ. Αν ο Γκμοχ ήταν ο βασικός προπονητής θα αντιδρούσε αλλιώς. Αλλά η θέση του ασφαλώς ήταν πολύ δύσκολη.

 

Τώρα με τον Φερέιρα να υποθέσουμε ότι ο ωραίος Αλέξης θα έχει πρόβλημα? Ή μάλλον περισσότερη πίεση? Γιατί βλέπω τον Φερνάντες να παίρνει ευκαιρίες και όχι μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με τον Φερέιρα να υποθέσουμε ότι ο ωραίος Αλέξης θα έχει πρόβλημα? Ή μάλλον περισσότερη πίεση? Γιατί βλέπω τον Φερνάντες να παίρνει ευκαιρίες και όχι μόνο.

 

Δεν το λεω για να υποστηριξω τον Τζορβα(που ψιλοχεστηκα να τον υποστηριξω) αλλα οταν ο μικρος θεουλης Τζιγγερ σου εχει φερει για ΕΝΑΝ χρονο, ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟ γκολκιπερ ΧΩΡΙΣ ΟΨΙΟΝ ΑΓΟΡΑΣ, για ποιον Φερναντεζ μιλαμε?

 

Για τον Φερναντεζ που αντε και τον εβαλες και κατεβαζει ρολα και θαμπωνει, δεν εχει ΚΑΝ οψιον οχι αγορας αλλα "πρωτου λογου"?

 

Ξερεις τι γαματα θα ειναι να κανει παπαδες ο Φερναντεζ, να εχει καταστραφει ο Τζορβας, και σε 40 μερες που θα εχει δικαιωμα να στο κανει, να παει ο γαυρος να τον κλεισει χωρις να μπορεις να κανεις κατι και μετα να ξαναπαιζεις με τον Τζορβα και μαλιστα ψυχολογικα ρακος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα με τον Φερέιρα να υποθέσουμε ότι ο ωραίος Αλέξης θα έχει πρόβλημα? Ή μάλλον περισσότερη πίεση? Γιατί βλέπω τον Φερνάντες να παίρνει ευκαιρίες και όχι μόνο.

 

Εγω παντως περιμενω να 2 αν θα φανε παγκο οι κολλητοι του Αντωνιου που μεχρι τωρα εκοβαν και εραβαν μεσα στην ομαδα ως βασικοι και αναντικαταστατοι.

Ας πουμε τον Γκοβου τον φαγανε στην τριτοτεταρτη μαλακια, και τον ρεζιλεψανε στα ΜΜΕ για καθε μια απο αυτες. Οχι οτι δεν εφταιγε, καλα του κανανε.

 

ΥΓ. Αγιος Σισε. Αν ο ΠΑΟ φετος παρει καποιο τιτλο, οφειλουν αγαλμα στον Γαλλο. Ως τωρα καθαρα δικη του υποθεση ο ΠΑΟ. Ακομα και να σταματησει να παιζει, οσα εχει προσφερει ηδη, δυσκολο να τα προσφερει οποισδηποτε αλλος στο υπολοιπο του πρωταθληματος.

ΥΓ2. Επιστρεφουν Νινης Λετο απο το επομενο ματς λεει. Αντε να δουμε μπας και βαλουν τη μπαλα κατω επιτελους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες λίγο πόσα ζητούσαν κάποιοι άλλοι που διαβάσαμε στις εφημερίδες.

 

Δεν έχει νόημα να το συζητήσουμε παραπάνω. Πολύ ασχοληθήκαμε με τον συγκεκριμένο και δεν του αξίζει. Εκτέθηκε ανεπανόρθωτα. Ελπίζω την επόμενη φορά που θα σκεφτείς να ανεβάσεις κάποιο άρθρο του τόσο άκυρο όσο αυτό που παρέθεσες, να το.... ξανασκεφτείς.

 

Θα το ξαναγραψω - να χαιρεστε το τερμα σας.

 

Το είχα γράψει και στον αγώνα με την Λάρισα που κανείς δεν σχολίασε, ότι είχε κάνει 2-3 άκυρες εξόδους, που έτυχε και δεν τις πληρώσαμε. Αν λέγονταν Τζόρβιτς και δεν είχε τατού το 13 στον κώλο θα ήταν μεταξύ πάγκου και εξέδρας.

 

 

Πάει ο κάθε πικραμένος και πέρνει το τρίποντο στο ΟΑΚΑ

 

Ποιος ήρθε?

 

 

σισε φιλε μου... αυτα ειναι.....

 

Δεν πέρασαν πολλές σελίδες που είχαμε μία συζήτηση με ορισμένους για τον Σισσέ. Ε ρε πανηγύρια :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

14905546441557707368438.jpg

 

 

 

 

Καλο :P

 

ps - Η μη τιμωρια του Μπατιστ νομιζω τελικα οτι πιο πολυ κακο παρα καλο του εκανε.

Εχει ξαναποσταριστει μερικες σελιδες πισω 2-3 μερες πριν στην περιπου 34534545456η συζητηση που ξεκινησε γιαυτον.

 

Οποτε μιας και ειχαμε καιρο να ακουσουμε για τον δολοφονο Μπατιστ, τον χουλιγκανο Ομπραντοβιτς και τα σχετικα, παμε αλλη μια. Προτεινω και ξεχωριστο thread πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα κανεις quote οποτε για παμε μια.

 

Καταρχας δεν το ειδα στις 2-3 σελιδες πριν.

Απο κει και περα, ποτε μιλησα εγω για δολοφονο Μπατιστ και χουλιγκανο Ομπραντοβιτς? Προσεχουμε τι γραφουμε απο τη στιγμη που κανουμε quote καποιον, ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα κανεις quote οποτε για παμε μια.

 

Καταρχας δεν το ειδα στις 2-3 σελιδες πριν.

Γιαυτο το λογο ακριβως ειπα "παμε για 32432534η φορα την ιδια συζητηση". :lol:

 

Γιατι παντα εμφανιζεται καποιος που ποσταρει στο ιδιο thread το ιδιο πραγμα με διαφορα 1/2/3 ημερων επειδη δεν το ειδε 5 σελιδες πισω. Και ξεκινα η ιδια ατερμονη κουβεντα, με πραγματα που εχουν 1000ειπωθει απο ολες τις πλευρες, για ενα θεμα που κατα βασιν επιθυμουν να συζητουν οι Ολυμπιακοι για να βγαλουν τα διαφορα απωθημενα προς Μπατιστ/Ζοτς/Διαμαντιδη κλπ κλπ. Λογικη η κριτικη στον Μπατιστ, παραλογο να συμβαινει καθε 2 μερες και να επεκτεινεται στους υπολοιπους, οποτε ας αποφευγουμε ξανα τα ιδια και τα ιδια ειδικα οταν εχουν ποσταριστει, αναλυθει, συζητηθει.

 

Τεσπα για τον Μπατιστ οι συζητησεις βλεπω να κρατανε για κανα μηνα ακομα:-) Αφου δε του κοψανε το μπασκετ δε θα ησυχασουν μερικοι.

Απο κει και περα, ποτε μιλησα εγω για δολοφονο Μπατιστ και χουλιγκανο Ομπραντοβιτς? Προσεχουμε τι γραφουμε απο τη στιγμη που κανουμε quote καποιον, ευχαριστω.

 

Ωστε δεν ειναι προφανες οτι δεν εννοησα καπου πως εσυ τα εγραψες αυτα? Για συζητησεις μιλησα, οχι για δικα σου λεγομενα. Εκτος αν θεωρεις οτι ο μονος που συμετεχει στις συζητησεις αυτου του φορουμ εισαι εσυ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ναναι γενικα.

 

Επειδη ποσταρα μια φωτογραφια που δεν ειδα οτι εχει ξαναμπει εκανες ολοκληρη αναλυση για απωθημενα και ιστοριες :lol:

 

Ρε συ..Ελα ελα παραδεξου το..Μηπως εχεις εσυ απωθημενα? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τεσπα για τον Μπατιστ οι συζητησεις βλεπω να κρατανε για κανα μηνα ακομα:-)

 

Αν τον είχαν στείλε σπίτι του θα είμασταν όλοι χαρούμενοι.

 

Τώρα, με βάση την πρωτοφανή ενέργειά του, αν κρατήσουν μόνο έναν μήνα ακόμη οι συζητήσεις, τυχερός θα ναι ο μετανιωμένος Μπατίστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι ναναι γενικα.

Συμφωνω :lol:

Επειδη ποσταρα μια φωτογραφια που δεν ειδα οτι εχει ξαναμπει εκανες ολοκληρη αναλυση για απωθημενα και ιστοριες :lol:

Η "ολοκληρη αναλυση" αφορουσε εσενα επειδη φανηκε να θιχτηκες και το γυρισες επι προσωπικου και σου εκανα τις απαραιτητες -για σενα- διευκρινησεις. Σορρυ:-)

Ρε συ..Ελα ελα παραδεξου το..Μηπως εχεις εσυ απωθημενα? :lol:

Δεν ξερω σε τι ειδους απωθημενα αναφερεσαι, αλλα σε οτι εχει να κανει με το μπασκετ, καταλαβαινεις οτι οι πιθανοτητες απωθημενων ειναι με το μερος σου :lol:

Αν τον είχαν στείλε σπίτι του θα είμασταν όλοι χαρούμενοι.

 

Τώρα, με βάση την πρωτοφανή ενέργειά του, αν κρατήσουν μόνο έναν μήνα ακόμη οι συζητήσεις, τυχερός θα ναι ο μετανιωμένος Μπατίστ.

Υπερβολες. Ουτε η ενεργεια ειναι πρωτοφανης, ουτε το μπασκετ κοβουν σε ενα παιχτη για τετοιες ενεργειες. Τιμωρια ναι, αυστηρη ναι, ως εκει.

Και μιας και σου μοιαζει φυσιολογικο να αναπαραγονται οι ιδιες κουβεντες για τον Μπατιστ για κανα μηνα ακομα, για πες μου, για τον Γουντς για παραδειγμα ή τον Τεοντοσιτς ή τον Κρστιτς (εγω σου λεω μονο τον Κρστιτς για να μη μπλεκουμε με οπαδικα) γιατι δεν ασχολουμαστε ακομα? Κανεις δεν ασχοληθηκε με το αν εφαγε καποια τιμωρια, γραμμενο τον εχουν οι ιδιοι που παραμενουν 2-3 βδομαδες μετα σοκαρισμενοι απτην ενεργεια του Μπατιστ πχ... Ασχετα αν την δολοφονικη επιθεση την δεχτηκε παιχτης της ομαδας τους κιολας. Αρα ναι, 2 μετρα και 2 σταθμα απεναντι στη βια. Αναλογως απο που προερχεται.

 

*Φυσικα αν ο Κρστιτς αγωνιζοταν στον ΠΑΟ, θα ειχαμε αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τον είχαν στείλε σπίτι του θα είμασταν όλοι χαρούμενοι.

 

Eκτος απο μενα που για το μονο λογο που στεναχωριεμαι ειναι γιατι χαραμισε την καλη του fatality σε εναν αγνωστο Σλοβενακο, ενω εγω περιμενα να το κανει με το κεφαλι του Τεοντοσιτς ή του Παπαλουκα σε νικη μεσα στο ΣΕΦ

 

Αχ, αν το ειχε κανει τοτε, θα ειχε μεινει για παντα ηρωας στον ουρανο του ΟΑΚΑ

 

Δεν με χαλαει και να το κανει και τωρα, απλα αλλη χαρη εχει η 1η φορα που το βλεπεις. Εκτος αν το κανει στον Σπανουλη οποτε κερδιζει extra ποντους:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολες. Ουτε η ενεργεια ειναι πρωτοφανης, ουτε το μπασκετ κοβουν σε ενα παιχτη για τετοιες ενεργειες. Τιμωρια ναι, αυστηρη ναι, ως εκει.

Και μιας και σου μοιαζει φυσιολογικο να αναπαραγονται οι ιδιες κουβεντες για τον Μπατιστ για κανα μηνα ακομα, για πες μου, για τον Γουντς για παραδειγμα ή τον Τεοντοσιτς ή τον Κρστιτς (εγω σου λεω μονο τον Κρστιτς για να μη μπλεκουμε με οπαδικα) γιατι δεν ασχολουμαστε ακομα? Αν ο Κρστιτς επαιζε στον ΠΑΟ, ακομα θα συζητουσαμε γιατι δε του εκοψαν το μπασκετ, ακομα θα λεγαμε για τους Γιανακοπουλους κλπ κλπ. Τωρα επειδη παιζει στο ΝΒΑ κανεις δεν ασχοληθηκε με το αν εφαγε καποια τιμωρια, γραμμενο τον εχουν οι σοκαρισμενοι απτην ενεργεια του Μπατιστ πχ... Ασχετα αν την δολοφονικη επιθεση την δεχτηκε παιχτης της ομαδας τους κιολας.

 

Γιατί έχεις την εντύπωση, ότι με νοιάζει αν θα σταματήσει το μπάσκετ ή θα πάει σε άλλη ομάδα? Να τον τιμωρήσει η ομάδα μου θέλω, γιατί μας ξεφτίλισε και ας πάει αλλού. Γιατί έχεις την εντύπωση ότι με νοιάζει το πως αντιμετωπίζουν τους αλήτες οι γαύροι?

 

Τον τελευταίο καιρό που τυχαίνει να βλέπω τους αγώνες μπάσκετ, δεν μπορώ να τον βλέπω να αγωνίζεται, δεν μπορώ να χαρώ το κάρφωμα, όπως άλλοτε. Δεν μπορώ να χαρώ αυτό

 

 

 

 

Δεν μπορώ να στο εξηγήσω αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...