Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πάντως σιχαίνομαι να βλέπω τον Μπατιστ να παίζει μπασκετ.Εξαιτίας του δεν είδα τον αγώνα χθες.

 

Mαικ, Μαικ, πατησε τους Μαικ!

Ετσι, ή μαζι μας ή εναντιον μας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Mαικ, Μαικ, πατησε τους Μαικ!

Me like! :lol:

 

edit:

Mega: "Το ενδιαφέρον των φιλάθλων της ομάδας είναι τεράστιο (για το ματς με τη Μπαρτσελόνα)..."

 

Α καλό!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάντως σιχαίνομαι να βλέπω τον Μπατιστ να παίζει μπασκετ.Εξαιτίας του δεν είδα τον αγώνα χθες.

 

Υπάρχει ένα πρόγραμμα με το οποίο κάνεις pixelize στο αντικείμενο. Θα μπορούσες να το κάνεις αυτό πάνω στον κίλλερ Μάικ(Τάυσον?) ώστε να απολαύσεις μετά τα υπόλοιπα αγιόπαιδα!

Νομίζω ήσουν αρκετά υπερβολικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Me like! :lol:

 

edit:

Mega: "Το ενδιαφέρον των φιλάθλων της ομάδας είναι τεράστιο (για το ματς με τη Μπαρτσελόνα)..."

 

Α καλό!!!!!

 

Εννοειτε οτι εχει ενδιαφερον..Τεσσερα θα φαμε η πεντε? Να ξερω να παιξω τα λεφτα μου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτος ο Ζεσουαλντο Φερειρα εκτος απο το οτι εχει χαλασει τον κοσμο οτι υπογραφει στον ΠΑΟ, χωρις να εχει υπογραψει ακομα, εβαλε και τη γυναικα του να κανει δηλωσεις για το ζητημα.

http://prasinanea.gr/football/article642563.ece

 

Τι ειν τουτος ρε. Εμεις καιγομαστε και η γυναικα του Φερειρα χτενιζεται να πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτος ο Ζεσουαλντο Φερειρα εκτος απο το οτι εχει χαλασει τον κοσμο οτι υπογραφει στον ΠΑΟ, χωρις να εχει υπογραψει ακομα, εβαλε και τη γυναικα του να κανει δηλωσεις για το ζητημα.

http://prasinanea.gr/football/article642563.ece

 

Τι ειν τουτος ρε. Εμεις καιγομαστε και η γυναικα του Φερειρα χτενιζεται να πουμε.

 

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου αυτό. Μου αρέσει που λένε πως δύσκολα μιλάει σε δημοσιογράφους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου αυτό. Μου αρέσει που λένε πως δύσκολα μιλάει σε δημοσιογράφους.

 

Μόλις υπογράψει θα σταματήσει να μιλάει σε δημοσιογράφους... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δεν μου άρεσε καθόλου αυτό. Μου αρέσει που λένε πως δύσκολα μιλάει σε δημοσιογράφους.

Μιλάει δύσκολα σε δημοσιογράγους. Καλά το άκουσες.

Αλλά κελαηδάει στα...καφενεία!!

 

Τέτοια τρέλα να υπογράψει στον Παναθηναϊκό δεν έχω ματαδεί! Τι στο διάβολο τόσο διάσημοι είμαστε και δεν τόξερα?

 

Φαντάζεστε να κάνει καμιά νίκη με Μπάρτσα? Θα ανατιναχτεί το σύμπαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα χα χα! Τώρα διάβασα πως έλεγε η γυναίκα του (από χθες ακόμη) πως το σπίτι μάλλον θα είναι στην παραλία.

 

Ρε μήπως και τον είχαν κλεισμένο από καιρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι εκτος ο Λετο?

Ρε εσεις δεν μου λεγατε οτι θαναι ετοιμος?

Και τωρα οχι μονο εκτος για αυριο αλλα ο Νικολογιαννης ειπε οτι "πολυ καλα ολα με Λετο, θα προλαβει μαλλον να μπει 18αδα την αλλη βδομαδα(ουτε καν με Μπαρτσελονα)"

 

Τι στο....

 

ΥΓ. Τουλαχιστον ο Νινης μπηκε 18αδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα χα χα! Τώρα διάβασα πως έλεγε η γυναίκα του (από χθες ακόμη) πως το σπίτι μάλλον θα είναι στην παραλία.

 

Ρε μήπως και τον είχαν κλεισμένο από καιρό;

 

Όχι ρε, στο σπίτι του Γκοβού θα μείνει. :lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι εκτος ο Λετο?

Ρε εσεις δεν μου λεγατε οτι θαναι ετοιμος?

Και τωρα οχι μονο εκτος για αυριο αλλα ο Νικολογιαννης ειπε οτι "πολυ καλα ολα με Λετο, θα προλαβει μαλλον να μπει 18αδα την αλλη βδομαδα(ουτε καν με Μπαρτσελονα)"

 

Τι στο....

 

ΥΓ. Τουλαχιστον ο Νινης μπηκε 18αδα

 

Κάτι έγινε με το διαβατήριο του και πήγε Ιταλία να το κοιτάξει. Νομίζω είχαν πεις πως με την Μπάρτσα θα είναι στο να παίξει.

 

---------- Προσθήκη στις 20:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:48 ----------

 

Πως το βλέπετε με τον Ηρακλή; Νομίζω πως θα το πάρουμε σχετικά άνετα. Δεν ξέρω πως μου έκατσε έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...