Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάιζερ εμένα μου αρέσει ο Μπιέλσα. Είναι 55 χρονών και δουλεύει ασταμάτητα.Δεν κάνει δηλώσεις πέρα από τη συνέντευξη τύπου στο γήπεδο και γενικά έχει μιά σοβαρότητα.Είναι λάτρης του επιθετικού παιχνιδιού με διαρκές πρέσσινγκ ( χρειάζεται βέβαια και παίχτες γι' αυτό) και το τόπι το ξέρει καλά. Δεν ξέρω πόσους τίτλους θα μας δώσει αλλά ένα είναι σίγουρο. Ότι θα πάψουν να βασανίζονται τα μάτια μας με τη παρωδία ποδοσφαίρου που βλέπουμε τώρα. Θα χαρούμε μπαλίτσα αν έρθει.Αλλά δεν νομίζω τελικά να έρθει γιατί πού να αφήσει ο Φρέιτας να έρθει αφού θα φέρει τον δικό του τον Φερέιρα.

Τέλειωσε το συμβόλαιό του με τη Χιλή όπου έκανε καλή δουλειά.Δες και το αποχαιρετιστήριο ..πάρτυ γεμάτο συγκίνηση

http://www.youtube.com/watch?v=WeIiYAdUBco&feature=player_embedded#!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δεν διαφωνω, απλα γενικα με τους Λατιν οταν ερχονται Ευρωπη ειμαι συγκρατημενος.

Μπορει να φταιει ο αερας ή το νερο αλλα πολλοι αλλιως τους περιμενουμε και αλλιως ερχονται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta.gr/football/national-team/item/116576-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%86%CE%B9%CE%AC-%C2%AB%CE%9A%CE%AC%CF%81%CE%B1%C2%BB-%CF%83%CE%B5-%CE%9D%CE%B9%CF%8C%CF%80%CE%BB%CE%B9%CE%B1

 

Την παλευει ο Καρα?Εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει οτι παιζει μονιμως το τελευταιο διαστημα καλυτερα στην εθνικη απο οτι στον Παο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαστε και αυτο το αρθρο του Κοντου που το βρηκα αρκετα σωστο.

 

http://www.leoforos.gr/blog/8680/o-kalos-o-kakos-kai-o-katallelos

 

αν ξαναπείς κακιές λέξεις, θα εισηγηθώ εβδομαδιαίο μπαν!

 

ΥΓ: ρε μουρμούρες, μια χαρά προπονητής είναι ο άνθρωπος! Το ζήτημα ετσι κ αλλιώς, ειναι η αλλαγή νοοτροπίας. Οποιος το επιτύχει, (και στηριχθεί για να το πετύχει φυσικά), θα είναι 101% επιτυχημενος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.gazzetta.gr/football/national-team/item/116576-%CE%9A%CE%B1%CF%81%CF%86%CE%B9%CE%AC-%C2%AB%CE%9A%CE%AC%CF%81%CE%B1%C2%BB-%CF%83%CE%B5-%CE%9D%CE%B9%CF%8C%CF%80%CE%BB%CE%B9%CE%B1

 

Την παλευει ο Καρα?Εν τω μεταξυ εχω παρατηρησει οτι παιζει μονιμως το τελευταιο διαστημα καλυτερα στην εθνικη απο οτι στον Παο.

Επιβεβαιωνει τον ρολο που λεμε οτι εχει μεσα στην ομαδα, στα αποδυτηρια. Τσιφλικας με δεμενο το γαιδαρο του, δε φοβαται για τιποτα και γιαυτο δεν εχει και μετρο. Εγω αυτο που δεν μπορω να αντιληφθω ειναι απο που εχουν το δικαιωμα να κανουν τετοιες δημοσιες δηλωσεις και να παραμενουν μονιμως στο απυροβλητο και των ΑΡΔ/ΜΜΕ και του κοσμου και της διοικησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ξαναπείς κακιές λέξεις, θα εισηγηθώ εβδομαδιαίο μπαν!

 

ΥΓ: ρε μουρμούρες, μια χαρά προπονητής είναι ο άνθρωπος! Το ζήτημα ετσι κ αλλιώς, ειναι η αλλαγή νοοτροπίας. Οποιος το επιτύχει, (και στηριχθεί για να το πετύχει φυσικά), θα είναι 101% επιτυχημενος!!!

 

Ακομα γελαω με το ΓΚΟ-ΜΕ-ΝΙ-ΚΟ :-D

 

Τα πιο σωστα τελευταια τα λεει ο Γκοντζος,οποτε μην κοιτας ποιος το γραφει,αλλα κυριως τι λεει!

 

Ηταν που τα πηγαιναν καλα οι παικτες με το Νιοπλια,αμεσως μπηχτη ο Καρα.Μου εκανε πολυ ασχημη εντυπωση.

 

Ο προπονητης μια χαρα ακουγεται,απλα με χαλαει λιγο η ηλικια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

batistepano.jpg

 

Δίκιο έχουν τα παλικάρια.

 

Τι να την κάνουν την συγνώμη ρε μεγάλε, πλάκα μας κάνεις και εσύ?

 

Ντροπή για την Πανάθα μας, που πέρασε στο ντούκου, η απερίγραπτη ενέργεια του Μπατίστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε τώρα, αφού ζήτησε συγγνώμη. Αφήστε το παληκάρι ήσυχο να παλέψει με τις τύψεις του γιατί... "καμία τιμωρία δε μπορεί να κοστίσει το ίδιο όσο οι τύψεις που νιώθει ο ίδιος"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mαλλον το θεμα ειναι να μην παιξει.

Και αν δεν παιξει ΕΙΔΙΚΑ με τον γαυρο ακομα καλυτερα.

Και αν δεν παιξει και ο Διαμαντιδης σιγουρα καλυτερα.

Και βασικα, while at it, ας αποκλειστει ο Παναθηναικος απο παντου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ο προπονητης μια χαρα ακουγεται,απλα με χαλαει λιγο η ηλικια.

Τότε ο σέρ Άλεξ Φέργκιουσον θα έπρεπε να πίνει τσάι στο ΚΑΠΗ και να παρακολουθεί αγώνες στη τηλεόραση αντι να κάθεται στο πάγκο.

Μη ξεχνάς ότι όσο γερνάμε γινόμαστε σοφότεροι.

Και δεν μπορεί ένας προπονητή 64 χρόνων να είναι τελειωμένος. Ο Ρεχάγκελ στο euro 2004 ήταν μεγαλύτερος! Δεν άκουσα κανένα να μιλάει γιά τηυν ηλικία του τότε.

Έπειτα λένε ότι είναι ο δάσκαλος του Μουρίνιο. Κάτι μπορεί να σημαίνει αυτό. Και είναι και σπουδαγμένος. Τέλειωσε την ίδια Πολυτεχνική σχολή με τον special one. Αν δεν κάνω λάθος είναι και οι δυό πολιτικοί μηχανικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

batistepano.jpg

 

Δίκιο έχουν τα παλικάρια.

 

Τι να την κάνουν την συγνώμη ρε μεγάλε, πλάκα μας κάνεις και εσύ?

 

Ντροπή για την Πανάθα μας, που πέρασε στο ντούκου, η απερίγραπτη ενέργεια του Μπατίστ.

 

Βαλτος εισαι και εσυ ρε φιλε απογευματιατικα, πανω που ειχαμε συμφωνησει οτι η συγνωμη που τον εκανε να πει ο υπερμεγιστος ζελικο εφτανε και περισσεψε, οτι το οτι η ολιμπια δεν το κυνηγησε ηταν τελειος τυχαιο και οτι ο ζελικο που τον εβαλε βασικο στο αμεσως επομενο παιχνιδι καλα εκανε, ερχεσε και βαζεις αυτο το πανο και λες οτι καλα τα λενε??? ΚΑΙ ντροπη για την παναθα?? τστστστστσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παμε αλλες 2-3 σελιδες τωρα για τον δολοφονο Μπατιστ που οι δολοφονοι της Ευρωλιγκας δε του κοψανε το μπασκετ και τον χουλιγκανο Ομπραντοβιτς που τον εβαλε να ζητησει συγνωμη αντι να τον αφησει στη κερκιδα για τις επομενες 153 αγωνιστικες. Βασικα καπου εδω πρεπει να παρει θεση και ο Μαριδακης να ζητησει δημοσιο λιθοβολισμο του Μπατιστ γιατι εκανε γενικοτερο εγκλημα κατα του αθλητικου ιδεωδους.

 

Καιρο ειχα να το δω αυτο το δραμα, παμε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...