Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αν και δεν νομίζω να ισχύει. Αν έρθει τώρα θα είναι κρίμα. Μέχρι το Πάσχα θα φύγει.

 

E δε νομιζω να ερθει ο Λιπι και να τον αφησεις να φυγει σε 2 μηνες ...

Του δινεις ενα χρονο στανταρ και με δικια του προετοιμασια ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφερει παικτες και διοικηση η αποκτηση προπονητη τετοιου μεγεθους.

Η μεν διοικηση δεν θα τον εχει υποχειριο και ξερει οτι δεν θα συμβιβαζεται ο Λιπι με τις λαλακιες. Επισης στις οποιες στραβες δε θα χωραει δικαιολογια τυπου "δεν μας κανει ο Λιπι τον διωχνουμε".

Οι δε παικτες ξερουν οτι απο περιπατητες θα γινουν ειδικοδυναμιτες στις προπονησεις. Σιγουρα κατι ΚαραγκουνοΓκοβουΓκαρσιαΤετοιοι θα χασουν τον υπνο τους.

 

Μακαρι να προχωρησει, αλλα μου φαινεται αρκετα καλο για να ειναι αληθινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι παίχτης ποδοσφαίρου ο Βύντρα. Κι ας τρέχει πάνω κάτω σαν τρελός.

 

Kανεις μεγαλο λαθος, ο Βυντρα του τελευταιου 1 ετους(μισο περσυνο, μισο φετινο) κανει και παρακανει

Και μαλιστα εχει αρχισει να γινει ικανοποιητικοτατος και επιθετικα και σιγουρα περισσοτερο απο τον ανυπαρκτο Σπυροπουλο(ειδικα με τη μπαλα στα ποδια)

 

Btw

οπως ειδα το ριπλευ, μαλλον το 2ο γκολ του Σισε ειναι κανονικο.

Κριμα να εχουμε τετοια χαλια που να μην μπορουμε ουτε αυτο να επικαλεστουμε.

Αν και ειμαι σιγουρος οτι αν ειχε γινει κατα Καραισκακη μερια τωρα μονο αυτο θα συζηταγανε, αλλα ειπαμε, ειναι η διαφορα μας σαν κοσμος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ειμαι σιγουρος οτι αν ειχε γινει κατα Καραισκακη μερια τωρα μονο αυτο θα συζηταγανε, αλλα ειπαμε, ειναι η διαφορα μας σαν κοσμος...

 

Ω καλα εισαι +10 σελιδες θα ειχε γραψει το Διαιτησια thread (πρασινα κορακια/πρασινη παραγκα/Πατερας/Γιαννακοπουλοι/Πηλοιδης στανταρ θα ειχαν συζητηθει ΟΛΑ ΑΥΤΑ αυτη τη στιγμη). Πιθανως να ειχε πεσει και καμια κυβερνηση καθως ο Μαριδακης θα ειχε ηδη εισβαλλει στη Βουλη των Ελληνων να θεσει ερωτημα στον Υπουργο Αθλητισμου.

 

Ειναι κανονικο γκολ παντως, αλλα οπως ειπες, μοκο με τετοια εμφανιση μια χαρα ηταν το 1-1 δεν αξιζαν κατι παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε αφου τα χουμε πει αυτα ...

Εχετε τον καλυτερο κοσμο στην Ευρωπη....

Τα ιδια θα λεμε ... ??

 

Αυτο αν και το πιστευουν ολοι για τις ομαδες τους, ισχυει μονο για τον Παναθηναικο και χαιρομαι που το παραδεχεσαι.

:-):-)

 

ΥΓ. Στα σοβαρα, οι αντιδρασεις του κοσμου του Παναθηναικου απεναντι στα προβληματα της ομαδας σε καθε αθλημα ειναι χαλαρα ανωτερες των δικων σας και των περισσοτερων οπαδων.

Βλεπε περιπτωση Μπατιστ, βλεπε το ματς με τη Λαρισα.

Ο,τι και να γραφεις καταλαβαινεις τι αξια εχει οσο δεν αλλαζετε συμπεριφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.theplayer.gr/index.php?ID=kgkontzos2010&Rec_ID=774

 

Kaiser o Γκοντζος συμφωνει μαζι σου,προσεξε το:-D

 

Παντως κατι μου λεει οτι οι δημοσιογραφισκοι ξερουν ακριβως τι γινεται στα αποδυτηρια και δε λενε τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φερουν τον Πιγκουινο.(Εγω τον ελεγα Σκαθαροζουμη.)Τεχνικος αποτελεσματων με πολυ χαμηλοτερα ροστερ,ο ανθρωπος ξερει να στηνει ομαδα οσο κανενας αλλος τεχνικος που εχω δει ποτε.Και ας ειναι λιγο μαφια,δεν πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως διαφαίνεται, ο περοπονητής αλλάζει. Γουστάρω να έρθει ένας προπονητής και να πεί τα αυτονόντα.

Βύντρα, δεν μου κάνεις.

Καντέ δεν είσαι γιά το μέγεθος τού ΠΑΟ

Μαρίνο τι είσαι εσύ?

Καραγκούνη, Κατσουράνη αν θέλετε κάτσετε στο πάγκο γιά να σας βάζω δέκα λεπτά στο τέλος. Αν δε θέλετε τότε τελειώσατε.

Ζιλμπέρτο Σίλβα δεν έχεις κίνητρο γι' αυτό δεν τραβάς. Άλλαξε μυαλά γιατί είσαι μεγάλος παίχτης.

Τζόρβα? Κάτσε λίγο στο πάγκο να καθαρίσει το μυαλό σου.

Πετρόπουλε? Οι ξυλοκόποι έχουν δουλειά εκεί που υπάρχουν δάση.

Γκοβού, κάνε γιόγκα να ξεπεράσεις την επιθυμία γιά ποτά, κ.λ.π, κ.λ.π ....

Όπως αντιλαμβάνεσθε έτσι αδειάζει το ρόστερ και χρειάζονται μεταγραφές με καλούς νέους παίχτες ώστε να κατέβει και ο μ.ο.ηλικ.

 

Μετα απο καιρο το πιο απλο ποδοσφαιρικο post που λεει τα πραγματα με το ονομα τους.Αυτα επρεπε ο προπονητης να τα κανει απο το καλοκαιρι αλλα φυσικα ο Νιοπλιας ειναι αβουλος και ως προπονητης ενα τεραστιο μηδενικο.Δυστυχως ομως στην Ελλαδα οι παραγοντες-προεδραρες ειναι αμπαλοι, εγωιστες και για τα πανηγυρια κοινως.Οταν στον πολυπολυμαλτιμετοχ προτεινονταν ο Κουπερ το χαρτακι με το ονομα του χρησιμοποιηθηκε στην τουαλετα απο ολους.Τωρα ονειρευονται Λιπι.Για γελια.Τον Λιπι τον ρωτησαν?Θα ερθει δηλαδη ο Λιπι να συνεργαστει με την καραγκουνα, την κατσουρανα και να εχει στο κεφαλι του τον καθε αλκοολικο και τρελο?Και να βγαινει μετα ο Πατερας να του κανει υποδειξεις για την τακτικη!Αθανατο ελληνικο ποδοσφαιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.theplayer.gr/index.php?ID=kgkontzos2010&Rec_ID=774

 

Kaiser o Γκοντζος συμφωνει μαζι σου,προσεξε το:-D

 

O Γκοντζος μετα την επανοδο Πατερα το εχει ριξει στο "Καλαματιανο Επιβιωσης" i.e. Κανω κωλοτουμπες για να σωσω το τομαρι μου και τα λεω σωστα

Ο κοσμος δεν ειναι ζωον ομως, ξερεις ποιος ειναι ο Γκοντζος και τι θα ξαναρχισει να κανει αμα τον αφησουμε και δεν επηρεαζεται που προσκαιρα τα λεει καλα (γιατι αφου συμφωνει μαζι μου, καλα θα τα λεει:-))

 

---------- Προσθήκη στις 12:42 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:41 ----------

 

Εγω τωρα με το ανεκδοτο Γκμοχ να κλαψω ή να πω "καλα που δεν φερανε τον κυρΒασιλη τον Δανιηλ"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημείο αυτό, όποιον και να βάλουν δεν θα έχει και ιδιαίτερη σημασία. Οι παίχτες στον αυτόματο πιλότο του Νιόπλια θα παίξουν.

 

Ας μην γκρινιάζουμε απλά για να γκρινιάξουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...