Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Έβλεπα πάλι αυτό το κορυφαίο δεξί μπακ που ακούει στο όνομα Βύντρα να οργώνει την πλευρά και να βγάζει σέντρες ακριβείας για τα κεφάλια των συμπαικτών του. Τι να μας πει κι αυτό το άμπαλο γίδι ο Τορογίδης που του τρώει τη θέση στην εθνική...

 

Και σκέφτομαι πως κάποτε τολμούσαν κιόλας κάποιοι να τους συγκρίνουν...

 

Επιβεβαιώνομαι, στο ότι δεν παρακολουθείς αγώνες του Παναθηναϊκού :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμη που περιμένεις 10 αγωνιστικές από τον Σισε ή τον Χριστοδουλοπουλο ή τον Λετο μια ενέργεια για να πάρεις τέτοια ματς έχεις τεράστιο πρόβλημα. Ο Χριστοδουλο ήταν σε φόρμα τον τελευταίο καιρό και έκανε πράγματα που αμφιβάλλω αν θα τα ξανακάνει στην υπόλοιπη σεζον (όπως και ο Μιραλας), αλλά δε νομίζω πως μπορούσε να κάνει κάτι σήμερα - ασε που αν εβαζε το γκολ στο 90 ο Γκαρσια μπορει να γράφανε και τα κολλητάρια του Νιομπλια για τη χρυσή αλλαγή.

Το οποιο δεν αλλαζει σε τιποτα το γεγονος οτι τετοια σκατα που παρουσιαζεις, ε, θα κανεις λιγο τον μ.... σε οσους μπορουν να σου παρουν ματς

Ειναι σαν ο περσυνος Ολυμπιακος στο μπασκετ να εβγαζε πχ τον Τσιλντρες ή τον Κλειζα στην κακη τους βραδια και ενω χανει.

Ειναι ηλιθιο να στηριζομαστε στις εμπνευσεις 5 παικτων αλλα απο τη στιγμη που οι 2 ειναι εξω τραυματιες(ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΑΜΩΤΟ!?Ο Μπουμσονγκ σε 10 μερες γυρισε απο θλαση και οι αλλοι ειναι 2 μηνες εξω) θα παιξεις με τους αλλους 3

Μπορουμε να παιξουμε σοβαρη μπαλα και εχουμε πολυτελεια να πεταμε εξω τις μοναδες?

 

Για το Ζιλμπερτο επαναλαμβανω πως είναι άδικη η κριτική που γίνεται - είναι ιδανικός χαφ για μια οργανωμένη ομάδα καθώς βοηθάει και στην ανάπτυξη και στην άμυνα - σε μια ομάδα μπάχαλο χωρίς στοιχειώδεις κινήσεις από τους συμπαίκτες του λογικό είναι να μη κάνει κάτι, αμυντικό χαφ ειναι, δε μπορεί να καθαρίζει τα παιχνίδια.

 

Απο ποτε συζηταμε για την ποιοτητα του Ζιλμπερτο και οχι για την κατασταση του Ζιλμπερτο?

H κριτική που γίνεται στον Σίλβα είναι παρανοϊκή..

 

οι ίδιοι που λέγανε πέρσυ πως η ομάδα κόβεται στα δύο όποτε λείπει, έιναι οι ίδιοι που παρακαλάγανε το καλοκαίρι να μην επιστρέψει στην Βραζιλία και τώρα μιλάνε για παλτό, περπατητή, ανύπαρκτο και πρώην ποδοσφαιριστή.

 

Ποιος τα λεει αυτα?

Έβλεπα πάλι αυτό το κορυφαίο δεξί μπακ που ακούει στο όνομα Βύντρα να οργώνει την πλευρά και να βγάζει σέντρες ακριβείας για τα κεφάλια των συμπαικτών του.

Οχι?Δεν το εκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω κάτι διαφορετικό...? :devil:

Α, οκ, για λιγο νομιζα οτι ειρωνευοσουν:-)

Χαιρομαι που το παραδεχεσαι

 

ΥΓ. Να σημειωθει, προς ελαχιστη διατηρηση της οποιας σοβαροτητας της κουβεντας, οτι δεν θεωρω τον Τοροσιδη γιδι και αμπαλο, ισα ισα ειναι απο τους πιο, αν οχι ο πιο, ταλαντουχος Ελληνας της γενιας του. Απλα δεν γινεται να μηδενιζονται ολοι οι αλλοι για χαρη του Τοροσιδη(ο οποιος δειχνει να εχει χτυπησει και ταβανι καπου, εκτος αν παει εξω και ανεβει επιπεδο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, οκ, για λιγο νομιζα οτι ειρωνευοσουν:-)

Χαιρομαι που το παραδεχεσαι

 

ΥΓ. Να σημειωθει, προς ελαχιστη διατηρηση της οποιας σοβαροτητας της κουβεντας, οτι δεν θεωρω τον Τοροσιδη γιδι και αμπαλο, ισα ισα ειναι απο τους πιο, αν οχι ο πιο, ταλαντουχος Ελληνας της γενιας του. Απλα δεν γινεται να μηδενιζονται ολοι οι αλλοι για χαρη του Τοροσιδη(ο οποιος δειχνει να εχει χτυπησει και ταβανι καπου, εκτος αν παει εξω και ανεβει επιπεδο)

 

:lol:

 

Κλαίω.

 

Δεν μηδένισα κανέναν προσωπικά.

 

Αντιθέτως εσύ ήσουν που έλεγες πέρυσι ότι προτιμάς τίμιο Βύντρα από Μέλμπεργκ και ανέβαζα πίεση.

 

Εγώ πιστεύω ότι ο Βύντρα είναι ένας φιλότιμος παίχτης με ταβάνι το 7 το οποίο όμως θα προσφέρει σταθερά, άποψη που αν θυμάμαι καλά έχεις εκφράσει και ο ίδιος παλιότερα.

 

Θα έχει και 2-3 εκλάμψεις όλο το χρόνο με 2 - 3 σέντρες της προκοπής και κανένα γκολ όπως με τον ΠΑΟΚ, αλλά μέχρι εκεί.

 

Και μάλιστα μου είναι αρκετά συμπαθής μιας και κατάφερε να βουλώσει στόματα όταν όλοι του φόρτωναν μέχρι και το προπατορικό αμάρτημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αντιθέτως εσύ ήσουν που έλεγες πέρυσι ότι προτιμάς τίμιο Βύντρα από Μέλμπεργκ και ανέβαζα πίεση.

 

Και φετος το ιδιο λεω(για περσυ)

Οτι η εικονα του Βυντρα συνολικα ηταν καλυτερη απο αυτη του Μελμπεργκ συνολικα για τη σεζον 2009-2010 στην Ελλαδα

Εσεις μου βαζατε μεσα τη Γιουβεντους και την Μικτη Γαλαξια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φετος το ιδιο λεω(για περσυ)

Οτι η εικονα του Βυντρα συνολικα ηταν καλυτερη απο αυτη του Μελμπεργκ συνολικα για τη σεζον 2009-2010 στην Ελλαδα

Εσεις μου βαζατε μεσα τη Γιουβεντους και την Μικτη Γαλαξια

 

Η αμυντική λειτουργία μιας ομάδας δε στηρίζεται μόνο σε ένα παίχτη και ο Μέλμπεργκ δεν μπορεί να κριθεί από την περσινή χρονιά του Ολυμπιακού όπου 11 παίχτες σερνόντουσαν.

 

Σα να σου λέω εγώ σήμερα ότι προτιμώ Γιαννάκη Παπαδόπουλο από Σίλβα.

Πάει, πώς το βλέπεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αμυντική λειτουργία μιας ομάδας δε στηρίζεται μόνο σε ένα παίχτη και ο Μέλμπεργκ δεν μπορεί να κριθεί από την περσινή χρονιά του Ολυμπιακού όπου 11 παίχτες σερνόντουσαν.

 

Σα να σου λέω εγώ σήμερα ότι προτιμώ Γιαννάκη Παπαδόπουλο από Σίλβα.

Πάει, πώς το βλέπεις?

 

Ναι, παει

Ή καλυτερα να μου πεις οτι μεχρι στιγμης ο Ντουντου(ο μετριοτατος και φετος Ντουντου) ειναι καλυτερος του Σιλβα.

Αφου αυτη τη στιγμη αυτο γινεται, τι να σου λεω?Για Σελεσαο και παγκοσμια κυπελλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, παει

Ή καλυτερα να μου πεις οτι μεχρι στιγμης ο Ντουντου(ο μετριοτατος και φετος Ντουντου) ειναι καλυτερος του Σιλβα.

Αφου αυτη τη στιγμη αυτο γινεται, τι να σου λεω?Για Σελεσαο και παγκοσμια κυπελλα?

 

Αυτό που έλεγες πέρυσι ακριβώς, ήταν ότι προτιμάς το Βύντρα από το Μέλμπεργκ.

 

Ο Ντουντού δείχνει να αποδίδει (κατ'εμέ όχι όσο πρέπει), επειδή ο Ολυμπιακός έχει δυνατό και δουλεμένο κέντρο κάτι το οποίο δεν έχει ο ΠΑΟ.

 

Συνεπώς δεν μπορείς να φορτώσεις στο Σίλβα όλες τις ευθύνες των χαφ, επειδή κάποιοι το πουλοπαίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα λεει ΕΔΩ (γιατι απο εκει τα εκανε λιγο :lol: )

 

Τι να σου κανει ενας παικτης, να δωσει αναπνοες στον κατσουρανη τον περιπατητη, η να μαθει μπαλα στον σιλβα?? Η ΑΠΟΛΥΤΗ αξια του σιλβα η του μελμπεργκ δεν εχει σχεση με την αμυντικη λειτουργια μιας ομαδας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, παει

Ή καλυτερα να μου πεις οτι μεχρι στιγμης ο Ντουντου(ο μετριοτατος και φετος Ντουντου) ειναι καλυτερος του Σιλβα.

Αφου αυτη τη στιγμη αυτο γινεται, τι να σου λεω?Για Σελεσαο και παγκοσμια κυπελλα?

 

Μα μεχρι φετος ηταν αρχηγος Εθνικης Βραζιλιας ...

Πως γινεται να σερνεται αυτος ο παιχτης ...

Καποιο λαθος κανετε ... Αυτος που λετε εσεις ασχετος ειναι τονιζω αρχηγος της εθνικης Βραζιλιας .... ??

Πως γινεται να σερνεται ... ?? :shock::shock:

Μαλον δε θα βλεπετε καλα ...

 

 

Θυμιζω γιατι κατι τετοια μου λεγατε περυσι οταν πηγαινα να πω μια αποψη για το Σιλβα ..

Λες και το οτι ειναι αρχηγος των Σελεσαο λεει κατι για αυτο που βγαζει στο γηπεδο ... ??:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σιλβα εχει φτασει σε μια ηλικια που δε μπορει να παιζει συνεχομενα 90λεπτα. Με το να μη του δινει ανασες ο προπονητης του, τον εκθετει και κανει κακο και στην ομαδα. Εκεινος ο Πλεσι δηλ. ποσο χειροτερος θα ναι??τουλαχιστον θα μπορει να τρεξει

 

ο Βυντρα δεν ηταν κακος χτες. Βασικα με τον Σισε ηταν οι μονοι που προσπαθουσαν.

κι ο Γαλλος θα πρεπε να τους εχει ριξει 2-3 χαστουκια αλλα ο αρχηγος ειναι ο Καρα οποτε ολοι πρεπει να κανουν τουμπεκι..

 

 

ΥΓ.απιστευτη φωτο απο το sportdog

imgv3b_sbQ7iNfsCs.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...