Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

 

Ελατε ρε λιγο παραπανω στο μπασκετ, κριμα ειναι να εχει 40 χιλιαδες η μπαλα με τη Λαρισα και να μας παρει ο υπνος(που και εγω μεσα θα ειμαι να κοιμαμαι) και να μην ερχεστε Πεμπτη βραδυ(αν και ειπα, με ΤΣΣΚΑ-Εφες ειχε μπολικο κοσμο)

Απο σινεμα πολυ καλυτερο ειναι

 

My name is Ηλιας... Προφητης Ηλιας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκολαρα ο Σισε (όπως και αυτό που δεν μέτρησε), απο εκεί και πέρα (στα 5λεπτα που έβλεπα όταν άλλαζα την ΑΕΚ) ένα γενικό χάλι - ανύπαρκτοι συνδυασμοί παικτών, η λογική ήταν δώστε τη μπαλα στο Σισε μπας και το καθαρίσει.

 

Θα μπορούσατε να κερδίσετε στο 94 (κεφαλιά Γκαρσία στο δοκάρι) αλλά ειδικά στο α' ημίχρονο η Λάρισα ήταν πολύ καλή, καλή ανάπτυξη, παίζανε ωραία μπάλα (σε αντίθεση με εσας).

 

Το πρόβλημα απ' όσο καταλαβαίνω είναι γενικότερο από 1-2 παίκτες. Κατ' αρχάς μου φαίνεται αδιανόητο μια ομάδα να αντιμετωπίζει με τέτοιο τρόπο έναν από τους καλύττερους παίκτες της (Γκοβου). Στα πρωτα 2 ματς ήταν ο καλύτερος, μετά πεθαίνει ο πατέρας του και τραυματίζεται, και από εκείνο το σημείο αρχίζει μια αντιμετώπιση τραγική απο την ομάδα σας, φτάνοντας στο σημείο να κρίνετε έναν τέτοιο παίκτη για το αν κάνει για το ελληνικό πρωτάθλημα. Χωρίς καμία υποστήριξη από τον προπονητή του ή τη διοίκηση με τι διάθεση να παίξει;

 

Και γενικά ο Νιοπλιας έχει δείξει ότι δεν είναι ο προπονητής για τον οποίο θα σκιστουν οι παικτες, αφού επανειλημένα τους έχει εκθέσει για να καλυφθεί ο ίδιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσαν πισω οι Κατσουρανης και Καντε!!

 

Κατα τα αλλα το κεντρο μαυρα χαλια...Ο Λαζαρος τριτο σερι παιχνιδι δεν παιζει μπαλα ποτε.

 

Δεν ξερω αν χρειαζεσαι προπονητη για να νικησεις αυτη τη Λαρισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πολυ χαλι αν εξαιρεσεις τον σισσε η ομαδα της γειτονιας μου παιζει καλυτερα..

 

 

 

 

Μην ξεχνάς και τον Βύντρα.

 

Έχασα το μέτρημα στις αποτυχημένες(επιθετικά) προσπάθειες του Σπυρόπουλου από τα πλάγια. Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος?

 

Ποιος θα είναι λέτε ο αντικαταστάτης του Γκοβού?

 

Ακόμη μια μαλακία του Τζόρβα σήμερα, και δεν μιλάω για το γκολ. Πότε θα φάει πάγκο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστουμε για το δωρακι ....:-D

 

Εσας πρεπει να σας φοβομαστε στα δυσκολα ματς μονο αφου αυτα τα παιρνετε ...

Μολις αρχιζει το ευκολο προγραμμα ξερουμε πως θα ερθει και η γκελα ...

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστείο που ψάχνουμε αντικαταστάτη του Γκοβού, αστείο που ο Νιόμπλιας δεν παραιτήθηκε ακόμα, αστείο που είναι ακόμα παίκτες του Παναθηναϊκού οι Κατσουράνης, Καραγκούνης.

 

Γενικά αστεία η φάση με την ομάδα μας.

 

Και να βλέπεις στο 85' τον Ζιλμπέρτο Σίλβα να κάνει σπριντ 20 μέτρων για να μην βγει η μπάλα αραουτ και τους υπόλοιπους να ξίνονται.

 

Αν ύστερα από τη σημερινή μέρα δεν αλλάξουν καταστάσεις στην ομάδα δεν υπάρχει λόγος να ασχοληθούμε άλλο.

 

Αλλαγή προπονητή εχθές και τερματισμός συμβαλαίου σε αυτούς που πρέπει...και όχι στον Γκοβού γαμώ τα ΜΜΕ μου, γαμώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου λένε μερικοί φίλοι στο τηλέφωνο ότι ακυρώθηκε, μάλλον κανονικό γκολ του Τζιμπριλ, χαίρομαι που εδώ δεν το έχει χρησιμοποιήσει κάποιος σαν δικαιολογία. Είναι καιρός να αρχίσουμε να βλέπουμε τα πραγματικά προβλήματα και μην κρυβόμαστε σε αποφάσεις διαιτητών

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...