Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εσεις δεν κανετε επετειο καθε χρονο για το γουεμπλει???

Και τα 2 γεγονοτα ειναι τραγικα κατα την γνωμη μου...

...μιας και εχουμε 15 συμμετοχες σε τελικους ΤΛ οπως εχουμε σε Φ4, ας πουμε?

 

ΥΓ. Στο ΝΒΑ κρεμανε μεχρι και συμμετοχες σε τελικους Περιφερειας. Αν θεωρειτε οτι μπορει να ειναι τιμητικο λοιπον για σας να κρεμασετε και για πρωτιες στην Α' φαση ομιλων Ευρολιγκας αφου "στο ΝΒΑ μπλα μπλα μπλα" be my guest. Αφηστε με με τα 5 πανο μου και σηκωστε εσεις 30 λαβαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Επειδή δεν ξέρω και λέω να σταματήσω να ασχολούμαι με γραφικότητες, μια τελευταία απορία:

Στην οροφή του ΟΑΚΑ υπάρχουν λάβαρα από τα F4 σε Ισραήλ και Ισπανία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν ξέρω και λέω να σταματήσω να ασχολούμαι με γραφικότητες, μια τελευταία απορία:

Στην οροφή του ΟΑΚΑ υπάρχουν λάβαρα από τα F4 σε Ισραήλ και Ισπανία?

Tα λαβαρα που υπαρχουν στο ΟΑΚΑ ειναι μονο (ευρωπαικοι) τιτλοι + τη φανελα της ομαδας + τη φανελα του Φραγκι + το λαβαρο με τους εγχωριους τιτλους.

 

82763396.jpg

 

Δεν ξέρω που το πας αλλά όχι.

Παρίσι, Θεσσαλονίκη, Μπολόνια, Αθήνα, Βερολίνο.

Ε που το παει...Η πιο σωστα που ηθελε να το παει, αλλα δεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω που το πας αλλά όχι.

Παρίσι, Θεσσαλονίκη, Μπολόνια, Αθήνα, Βερολίνο.

 

 

 

Τουλάχιστον οι Αγγελόπουλοι δεν σκέφτηκαν να βάλουν αστέρια στη φανέλα για τις πορείες και δεν μνημονεύονται κάθε τρεις και λίγο για να υποβαθμίσουν τους τίτλους του Παναθηναικού, όπως συμβαίνει αντίστοιχα με το ποδόσφαιρο και τους βάζελους.

 

BTW Slim, το λάβαρο τέρμα αριστερά που γράφει 1990 τι λέει, γιατί μπαίνω από iPhone και δεν μπορώ να διακρίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW Slim, το λάβαρο τέρμα αριστερά που γράφει 1990 τι λέει, γιατί μπαίνω από iPhone και δεν μπορώ να διακρίνω.

 

Nομιζω οτι δεν ειναι 1990 αλλα 1996 gia to "διηπειρωτικο" με τους Αργεντινους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον οι Αγγελόπουλοι δεν σκέφτηκαν να βάλουν αστέρια στη φανέλα για τις πορείες και δεν μνημονεύονται κάθε τρεις και λίγο για να υποβαθμίσουν τους τίτλους του Παναθηναικού, όπως συμβαίνει αντίστοιχα με το ποδόσφαιρο και τους βάζελους.

 

BTW Slim, το λάβαρο τέρμα αριστερά που γράφει 1990 τι λέει, γιατί μπαίνω από iPhone και δεν μπορώ να διακρίνω.

 

Δεν διαφωνώ. Μην ξεχνάς το κράξιμο που έπεσε κι από μας με τα αστεράκια και βγήκαν σε λίγες μέρες..

 

Τώρα για το λάβαρο αν θυμάμαι καλά δεν λέει 1990, πρέπει να είναι για το διηπειρωτικό του 1996..

 

edit: :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει απο 1 φωτογραφια στην οροφη απο καθε απονομη. Εχω την εντυπωση -δεν εχω προσεξει τελευταια να πω την αληθεια- οτι και αυτη απτο Παρισι που περιεχει τον Γιαννακη, υπαρχει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tη φανελα του Γιαννακη δεν την ειχατε κρεμασμενη στην οροφη και την αποσυρατε?

Oπως σου ειπαν τα παιδια, ηταν φωτο του Γιαννακη απο το '96 και αντιακτασταθηκε απο Ντομινικ

Φανελα του Γιαννακη θα ηταν περιεργο να εχουμε κρεμασει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μαλάκες πρέπει να είναι οι δημοσιογράφοι και τα αφεντικά τους όταν εμφανίζουν τέτοια πρωτοσέλιδα γιά να τα έχουν καλά με όλους? Εσείς βλέποντας από μακριά το πρωτοσέλιδο κρεμασμένο στο περίπτερο τι θα υποθέτατε? Το γαμώτο είναι που εξηγεί τάχα πιό κάτω με μικρά γράμματα!

 

http://sport24.gr/newspapers/Sport/o_filathlos/o_filathlos.632194.html

 

Και εσεις δεν κανετε επετειο καθε χρονο για το γουεμπλει???

Και τα 2 γεγονοτα ειναι τραγικα κατα την γνωμη μου...

 

 

Το wembley ήταν σταθμός στο Ελληνικό ποδόσφαιρο, ενώ μιά συμμετοχή στο final4 δεν σημαίνει και πολλά. Βέβαια ότι έχει κανείς προβάλλει. Δεν είναι και τόσο κακό αυτό. Ο κόσμος βλέπει και κρίνει. Ας μη γινόμαστε κακοί γι' αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπως σου ειπαν τα παιδια, ηταν φωτο του Γιαννακη απο το '96 και αντιακτασταθηκε απο Ντομινικ

Φανελα του Γιαννακη θα ηταν περιεργο να εχουμε κρεμασει

 

Δεκτο. Ωστοσο το γεγονος παραμενει πως αντικαταστησατε φωτο του Γιαννακη, επειδη προπονησε στον ΟΣΦΠ. Αυτο δεν ειναι κομπλεξ?

 

Για τα δικα μας λαβαρα, δε νομιζω πως ειναι κομπλεξ. Απλως καλώς ή κακώς, εχουμε λιγοτερα τροπαια απο εσας και για μας μια προκριση σε Φαιναλ 4 ειναι σημαντικο γεγονος (ειχαμε να παμε ποσα χρονια). Οποιος ολυμπιακος αμφισβητει αυτο, ειναι κομπλεξικος.

 

Ωστοσο, προσωπικα μου χτυπαει πολυ περισσοτερο η "αποκαθηλωση" ενος παικτη σας επειδη στο μελλον "αλλαξοπιστησε", παρα τα λαβαρα για το Φαιναλ 4, που κατα την αποψη μου, πολυ δικαιολογημενα μπηκαν.

 

Δηλαδη για την ΤΣΣκα γιατι λεμε πως εχει παει σε 8 -νομιζω- σερι φαιναλ 4? Ειναι κομπλεξικοι οσοι το λενε αυτο, με σκοπο να εκθειασουν τη διαρκεια της ομαδας στο χρονο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας κουράσατε παλικάρια με τα λάβαρα, πόσο θα το τραβήξετε ακόμα.

 

Plz όχι ακόμη μία συζήτηση για τον Γιαννάκη. Αν δεν γκρέμιζε γραμματείες, και αν δεν προκαλούσε δεν θα είχε δημιουργηθεί κάποιο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...