Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καντο λιγο πιο λιανα..

 

ασθενής μνήμη?

ή επιλεκτική?

η ιδια σου η ομάδα, δεν κατηγόρησε, εκ των υστερων, τον επί χρόνια προπονητή σου (και επι τσσκα επισης προπονητη σου), για μαφιόζικες μεθόδους που χρησιμοποιεί χρόνια, και για τις οποίες είναι γνωστός? Ουτε καν τα προσχήματα!

 

Σα να βγει τώρα ο μπούλης, και να κατηγορήσει τον γκαγκατση για...την παραγκα !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κανονικα ως καφρος θα επρεπε να σου πω οτι 40.000 θα εσωζαν τον Ερασιτεχνη και πως αυτα τα κανει δωρο ο Πατερας απο μαντρες στη μιση τιμη κτλ κτλ αλλα κατα βαθος συμφωνω απλα το εχω αποδεχτει.

Σε περιοδους κρισης, μπορει να πεφτουν τα εσοδα, πεφτουν ομως και τα εξοδα. Και πλεον μια ομαδα στο βολλευ ή στο πολο θελει το μισο μπατζετ για να παει για τιτλο.

Επομενως οταν ο Πατερας και ο Βγενοπουλος δειχνουν ιδια διαθεση να δωσουν λεφτα στη μπαλα οπως προ κρισης αλλα δεν δινουν μισο εκατομμυριο που φτανει για 4-5 τμηματα στον Ερασιτεχνη μετα κρισης, αντι να το δωσουν στον Γκοβου, τοτε δεν θελω να ακουω για αγνα συναισθηματα

 

Δικα τους ειναι και δικαιωμα τους να τα δινουν στη μπαλα πουχει τη μοστρα και τις μπιζνες και τα φραγκα και τους ιδιωτικους στρατους. Αλλα μην μου το παιζουν μονο Πρασινοι Τσε Γκεβαρα, ετσι?

 

ΥΓ. Απορια, πες στα δικα μας εχουμε τα εσωτερικα που πλακωνονται μεταξυ τους. Πες οτι ο Παυλος εχει αποκοψει τον Ερασιτεχνη απο τον Βγενοπουλο(που δεν ειναι ετσι)

Σε σας, τι σκατα γινεται?

Μπαινει σαν ταυρος ο Μαρινακης, παιρνει ΠΑΕ και Καραισκακης ΑΕ(που θυμιζω ειναι υπερκερδοφορα ΑΕ σε αντιθεση με την ΠΑΕ Ολυμπιακος που ειναι ζημιογονα) και τα ερασιτεχνικα σας πανε σκατα?Εγω περιμενα αν οχι να ανεβουν, να τα κρατησει στο ιδιο επιπεδο

 

κοιτα ο Μαρινακης εχει ασχοληθει στο παρελθον με τον ερασιτεχνη, με το βολλευ, βασικα και προσφατως εγινε αυτο http://olympiacos-blog.blogspot.com/2010/10/blog-post_5063.html

αλλα φυσικα δε φτανει..γιατι 40 κι 60 κ 100 γι αυτους ειναι ψιχουλα.

ειναι αυτο που λες ομως...απ τα τμηματα αυτα δε θα βγαλουν τιποτα, και θα φανουν ελαχιστα, οποτε στα φρυδια τους!!

 

Κι ο Αγγελοπουλος βοηθουσε το τμημα, οσο επαιζε η γκομενα του, μολις αλλαξε ομαδα, το παρατησε!:X

 

Απλα αυτα ειναι για να τα βλεπουμε εμεις και να μη πιστευουμε οτι εχουν τα ιδια αισθηματα με εμας για τον οσφπ, τον παο, την αεκ κλπ κλπ:mad:

 

---------- Προσθήκη στις 15:09 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:07 ----------

 

ασθενής μνήμη?

ή επιλεκτική?

η ιδια σου η ομάδα, δεν κατηγόρησε, εκ των υστερων, τον επί χρόνια προπονητή σου (και επι τσσκα επισης προπονητη σου), για μαφιόζικες μεθόδους που χρησιμοποιεί χρόνια, και για τις οποίες είναι γνωστός? Ουτε καν τα προσχήματα!

 

Σα να βγει τώρα ο μπούλης, και να κατηγορήσει τον γκαγκατση για...την παραγκα !!!

 

πραγματικα εχω κολησει αυτη τη στιγμη, δε το παιζω Κινεζα, απλα δε θυμαμαι. Ποον προπονητη λες και για ποτε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ο Αγγελοπουλος βοηθουσε το τμημα, οσο επαιζε η γκομενα του, μολις αλλαξε ομαδα, το παρατησε!:X

 

:lol::lol:Σοβαρα εχει γινει τετοιο πραγμα?:lol::lol:

 

Παμε στα δικα μας

Χθες απελαυσα μετα απο καιρο ετσι ματς στο ΟΑΚΑ, κοσμος καλος(κανα 11αρι-12αρι ειχε) με αρκετο παλμο που το προκαλεσε η ομαδα τοσο με την εμφανιση της αλλα κυριως με την αμυντικη προσηλωση επι 40'

Ασχετο, αλλα αυτος ο Σατο ειναι καπως αστειο το πως πηδαει και μαζευει ριμπαουντ, μπαλες, χαμενες πασες. Σαν κατι αστεια καρτουνακια με ελατηρια. Τι διαολο μυικο συστημα εχει, μηπως ειναι γενετικα τροποοιημενος?:lol:

 

Ελατε ρε λιγο παραπανω στο μπασκετ, κριμα ειναι να εχει 40 χιλιαδες η μπαλα με τη Λαρισα και να μας παρει ο υπνος(που και εγω μεσα θα ειμαι να κοιμαμαι) και να μην ερχεστε Πεμπτη βραδυ(αν και ειπα, με ΤΣΣΚΑ-Εφες ειχε μπολικο κοσμο)

Απο σινεμα πολυ καλυτερο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εφες πρέπει να έχω ζήσει τα πιο απίστευτα ματς στο οακα.

Μιλάω καθαρά από άποψη κερκίδας.

Ο κόσμος έβραζε κυριολεκτικά...

Νομίζω ήταν το 2006 που είχαμε και τα 4 συνεχόμενα sold out..

Απίστευτη κυριολεκτικά ένταση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol:Σοβαρα εχει γινει τετοιο πραγμα?:lol::lol:

 

Παμε στα δικα μας

Χθες απελαυσα μετα απο καιρο ετσι ματς στο ΟΑΚΑ, κοσμος καλος(κανα 11αρι-12αρι ειχε) με αρκετο παλμο που το προκαλεσε η ομαδα τοσο με την εμφανιση της αλλα κυριως με την αμυντικη προσηλωση επι 40'

Ασχετο, αλλα αυτος ο Σατο ειναι καπως αστειο το πως πηδαει και μαζευει ριμπαουντ, μπαλες, χαμενες πασες. Σαν κατι αστεια καρτουνακια με ελατηρια. Τι διαολο μυικο συστημα εχει, μηπως ειναι γενετικα τροποοιημενος?:lol:

 

Ελατε ρε λιγο παραπανω στο μπασκετ, κριμα ειναι να εχει 40 χιλιαδες η μπαλα με τη Λαρισα και να μας παρει ο υπνος(που και εγω μεσα θα ειμαι να κοιμαμαι) και να μην ερχεστε Πεμπτη βραδυ(αν και ειπα, με ΤΣΣΚΑ-Εφες ειχε μπολικο κοσμο)

Απο σινεμα πολυ καλυτερο ειναι

 

Κλασικο Αφρικανικο στυλ ο Σατο, εχει και αυτην την υπουλη καμπουρα οταν χαμηλωνει για να τρεξει που τον κανει να μοιαζει οπως ειπες σαν καρτουν-ζιζανιο. :lol:

Εγω χαιρομαι να βλεπω το βρωμοξυλο που παιζει ο Μαριτς μεσα στη ρακετα. Γεμιζει τη ρακετα ρε παιδι μου, λες και εχουν να περασουν απο συμπληγαδες οι αντιπαλοι. Ειχα καιρο να δω τοσο σκληρο ψηλο στον ΠΑΟ που να καθαριζει τις φασεις για πλακα.

 

Χθες αμα επαιζε και κανενας Ντρου να αρχισει τα 3π απο τα 8μετρα να δεις τι θα γινοταν με την κερκιδα. Δυστυχως δεν μπροεσα να ειμαι γηπεδο και εχασα την ατμοσφαιρα.

 

Φαινεται παντως να υπαρχει παλμος μεχρι στιγμης στην Ευρωλιγκα απο τον κοσμο, ελπιζω να μην "κατσουμε" στα επομενα παιχνιδια, γιατι ξεκινησαμε καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο, αλλα αυτος ο Σατο ειναι καπως αστειο το πως πηδαει και μαζευει ριμπαουντ, μπαλες, χαμενες πασες. Σαν κατι αστεια καρτουνακια με ελατηρια. Τι διαολο μυικο συστημα εχει, μηπως ειναι γενετικα τροποοιημενος?:lol:

 

Κλασικο Αφρικανικο στυλ ο Σατο, εχει και αυτην την υπουλη καμπουρα οταν χαμηλωνει για να τρεξει που τον κανει να μοιαζει οπως ειπες σαν καρτουν-ζιζανιο. :lol:

 

Εντωμεταξυ με αυτη την καμπουρα και αυτο το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ στυλ οταν πηδαει, νομιζεις οτι ειναι σαν τον σπαντ γουεμπ... Τρελο γελιο καθε φορα που πηδαει... Λιγοτερο για την αντιπαλη ομαδα φυσικα :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίβκοβιτς προπονητής, Ομπράντοβιτς παίχτης. Και τι γαλαξίας αστεριών ε?

http://www.superbasket.gr/?c=363&a=133198

 

 

Μαργαρίτα!

Μεγάλος πόνος σε έχει πιάσει γιά τον ερασιτέχνη Παναθηναϊκό. Αν θέλεις και μπορείς γίνε ευεργέτης του!

Ο Πατέρας μπορεί να έχει ..γκόμενο τον Λάζαρο. Οπότε άλλο οι προσωπικές σχέσεις και άλλο οι οπαδικές. Δεν μπορεί να του κάνει δώρο ένα αυτοκινητάκι 300+ ίππων?:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι καποιοι κρεμαγαν στο ΣΕΦ τις συμμετοχες σε φαιναλ φορ το ξεραμε. Οταν καποιοι αλλοι κρεμαγαν μονο τιτλους. Θα μου πεις οτι εχει ο καθενας... Εκαστος στο ειδος του.

 

Οτι σε αυτες τις σημαιες συμμετοχων σε φαιναλ φορ δεν ειχαν κρεμασει μεχρι προτινος -για καποιο λογο- τη συμμετοχη τους στο φαιναλ φορ του Βερολινου (ενω ειχαν κρεμασει την πιο προσφατη στο Παρισι πχ) κι αυτο το ξεραμε. Μαλλον την ειχανε ξεχασει η θελαν να την ξεχασουν...

 

Τελικα, εστω και αργα το ζυγισαν, το σκεφτηκαν, το ξανασκεφτηκαν και πηραν αποφαση να κρεμασουν και τη συμμετοχη στο φαιναλ φορ του Βερολινου :lol: Αν μη τι αλλο χαιρομαι ως Παναθηναικος να βλεπω στην εδρα του αντιπαλου τις δοξες του δικου μου συλλογου, οπως και ενα απο τα πιο ευχαριστα φαιναλ φορ ever!

721800.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW, και στο NBA κρεμούν τις συμμετοχές τους σε τελικούς κτλ. Δεν καταλαβαίνω που είναι το υποτιμητικό.

 

Ωραία, έχεις 5 ευρωπαικά, έχω 1. Συγχαρητήρια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW, και στο NBA κρεμούν τις συμμετοχές τους σε τελικούς κτλ. Δεν καταλαβαίνω που είναι το υποτιμητικό.

 

Ωραία, έχεις 5 ευρωπαικά, έχω 1. Συγχαρητήρια...

 

Δεν ηταν ακριβως αυτο το θεμα στο σχολιο μου, αν και το ανεφερα στην αρχη, αλλα οκ:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θεωρώ υποτιμητικό πάντως να αποκλείομαι απο τον αιώνιο αντίπαλο, ειδικά για εκείνο το ματς όπου ήταν απο τα καλύτερα σε F4.

 

Δηλαδή με την ίδια λογική όταν οι Σέλτικς κρεμούν τις δεύτερες θέσεις απέναντι στους τελικούς με τους "εχθρούς" Λείκερς, θα πρέπει να αισθάνονται κόμπλεξ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θεωρώ υποτιμητικό πάντως να αποκλείομαι απο τον αιώνιο αντίπαλο, ειδικά για εκείνο το ματς όπου ήταν απο τα καλύτερα σε F4.

 

Δηλαδή με την ίδια λογική όταν οι Σέλτικς κρεμούν τις δεύτερες θέσεις απέναντι στους τελικούς με τους "εχθρούς" Λείκερς, θα πρέπει να αισθάνονται κόμπλεξ;

 

Αυτο ας το απαντησουν (ηδη στο απαντησαν βασικα) οι δικοι σου καλυτερα που δεν ειχανε κρεμασει τη σημαια του Βερολινου μεχρι προτινος. Αυτη ηταν και η ουσια στο σχολιο μου. Μια το βλεπανε κομπλεξικα το θεμα, μια ξεκομπλαρισαν και βαλανε σημαια 1,5 χρονο μετα. Αυτο σχολιαζω κυριως.

 

Απο κει και περα μην συγκρινεις ΝΒΑ με Α1/Ευρωλιγκα ουτε σε επιπεδο ουτε σε κανονισμους ουτε σε φιλοσοφια ομαδων παιχτων φιλαθλων κλπ. Μονο η μπαλα ειναι ιδια στις 2 ηπειρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...