Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πατίστ: "Ντρόπιασα τους πάντες"

 

 

Ο Μάικ Μπατίστ μίλησε μετά το τέλος του αγώνα για το ατυχές περιστατικό στην Λουμπλιάνα και ζήτησε για άλλη μία φορά συγγνώμη

 

Ο Αμερικανός του Παναθηναϊκού ήταν σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση και δεν κρύφτηκε πίσω από το δάκτυλο του..."Δεν ήρθα να μιλήσω για το παιχνίδι. Όλοι ξέρουν τι έγινε την Πέμπτη. Είναι μία κατάσταση έξω από τον χαρακτήρα μου και ντρόπιασα τους συμπαίκτες μου, τους προπονητές, τους οπαδούς τον Παναθηναϊκό και την οικογένεια μου.

 

 

Παίζω πολλά χρόνια στην Ελλάδα και ξέρετε ότι δεν λειτουργώ έτσι ούτε αντιδρώ έτσι. Είναι κάτι έξω από εμένα

 

Θα μπορούσα να απολογούμαι για ώρες εδώ αλλά τα λόγια είναι φθηνά.Μίλησα με τον Σάσο Όζμπολτ και του ζήτησα και πάλι συγγνώμη. Την αποδέκτηκε και δεν θα ξανακάνω τίποτα στο μέλλον.

 

Πλήρωσα το τίμημα του τι έκανα. Ντροπή και αποτροπιασμό. Θα κάνω το οτιδήποτε για να μην επαναληφθούν από μένα τέτοιες συμπεριφορές. Μέσα στον αγώνα η ένταση είναι μεγάλη και ξέφυγα.

 

Ελπίζω να με συγχωρέσετε. Αυτό είναι δική σας απόφαση. Εγώ θα συνεχίσω την ζωή μου, θα αγωνίζομαι και θα προπονούμαι για να βοηθήσω την ομάδα

 

Μέγας ψεύτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κοιτα ο μονος που παλευει ειναι ο Σισε, ολοι οι αλλοι...αλλα επειδη ειναι ο Σισε, μπορει σ αυτη την αμυνα να κανει τη ζημια

 

---------- Προσθήκη στις 20:57 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 20:43 ----------

 

ομορφα

 

http://www.sportdog.gr/v3/article.aspx?id=152368

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμώ τα εκατομμύρια σας μέσα...

 

Λάθος του Νιόπλια που κράτησε τον Σίλβα στο παιχνίδι. Δεν το πλήρωσε, αλλά λάθος του.

 

 

Καλά έκαναν. Αφού επιτρέπετε καλώς έπραξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Λάθος του Νιόπλια που κράτησε τον Σίλβα στο παιχνίδι. Δεν το πλήρωσε, αλλά λάθος του.

 

.

 

Απαιτείτε και λίγος σεβασμός από τον Νιόπλια, συνεχίζει να εκθέτει έναν μεγάλο παίχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια γυρισα απο Κινα ειχα παει για δουλεια. Βρηκα που λετε λιγο χρονο και πηγα με ενα τελεφερικ σε ενα χωριο βουδιστων πανω σε κατι βουνα και ειχε εκει και gift shops με σουβενιρ και λοιπα. Μπηκα λοιπον να παρω κατι δωρακια για τους φιλους και γνωστους εδω και ενα παππουδι που το χε με ρωτησε απο που ειμαι. Του λέω Greece και μου λέει. Α! Panathinaikos!

 

true story στο λογο μου.

 

ΥΓ: ειχα γαυρο συναδελφο μαζι και γυρισα να τον κοιταξω και ειχε υφος μπαμπα σπουργιτη απο τον Αρκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαιτείτε και λίγος σεβασμός από τον Νιόπλια, συνεχίζει να εκθέτει έναν μεγάλο παίχτη.

 

Με ποια εννοια το λες αυτο .... ??:-)

 

---------- Προσθήκη στις 23:41 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:38 ----------

 

Χρειαζεστε οπωσδηποτε ενα παιχτη στο κεντρο ...

Οπωσδηποτε λεμε ...

Η μπαλα δε φευγει με τπτ απο κει ...

Ενας που να παταει και τις δυο περιοχες του κεντρου box to box που λεμε ...

Διπλα στο Σιμαο και μπροστα ο Νινης ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια εννοια το λες αυτο .... ??:-)

 

 

Με το να τον έχει μέσα 90λεπτα, τον εκθέτει. Δεν μπορεί πλέον να προσφέρει τα αναμενόμενα και αυτοξεφτιλίζεται. Έδειξε σε πολλές φάσεις ότι το σώμα και τα πόδια, δεν μπορούσαν να υπακούσουν στις εντολές του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το να τον έχει μέσα 90λεπτα, τον εκθέτει. Δεν μπορεί πλέον να προσφέρει τα αναμενόμενα και αυτοξεφτιλίζεται. Έδειξε σε πολλές φάσεις ότι το σώμα και τα πόδια, δεν μπορούσαν να υπακούσουν στις εντολές του.

 

OΚ.

Αρα μαλον θα συμφωνεις πως χρειαζεστε ενα παιχτη ακομα εκει ...

Και το κακο ειναι οτι και ο Καραγκουνης ειναι σε κακη κατασταση ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OΚ.

Αρα μαλον θα συμφωνεις πως χρειαζεστε ενα παιχτη ακομα εκει ...

Και το κακο ειναι οτι και ο Καραγκουνης ειναι σε κακη κατασταση ...

 

Εννοείτε. Η μεσαία μας γραμμή είναι πολύ γερασμένη, και πολύ άμπαλη. Ο Καραγκούνης κάτι προσπαθεί να κάνει, αλλά είναι ο γνωστός Κάρα.

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει, παρατεταμένες διακοπές για ορισμένους να συνέλθουν και να αποδίδουν ικανοποιητικά ορισμένα λεπτά, μετά από λίγες αγωνιστικές είναι μία λύση. Αλλά αυτό απαιτεί και ορισμένους να μπορούν να τους αντικαταστήσουν.

 

Και για να μην πεις ότι τα λέω αυτά κατόπιν εορτής :lol: 1 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλαχιστον εναν ...

Γιατι ετσι οπως πανε τα πραγματα και με το Κατσουρ αμυνα μαλον θελετε παραπανω απο εναν .... :-D

 

Ο Κατσουρ ειναι πολυ καλη λυση για τα μετωπισθεν οπως βλεπω εγω στα τελευταια ματς ...

Και με τον Μπουμσονγκ θα ταιριαξει περισσοτερο πιστευω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...