Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα, λεμε εμεις, αλλα ειμαστε σοβαροι?

Οι αλλοι παιζουν χωρις Κριαπα-Σισκα-Καουν και φταιει ο Βουγιοσεβιτς?

Δηλαδη αμα απο τον Ολυμπιακο λειψει ο Τεοντοσιτς ο Σπανουλης και ο Μπουρουσης και απο τον Παναθηναικο ο Διαμαντιδης, ο Σατο και ο Μπατιστ, μετα θα φταινε οι προπονητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τον Παναθηναϊκό και τον Ο.Σ.Φ.Π. στο μπάσκετ φέτος τους γλυτώνει το γεγονός πως και οι άλλες ομάδες είναι χώμα. Ο Παναθηναϊκός είναι χωρίς play maker και ο Ο.Σ.Φ.Π. χωρίς σουτέρ και center.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μονο που Ο μαριτς υπερτερει εκει που υστερουσε ο Πεκοβιτς και επειδη λογικα η ομαδα θα παιξει διαφορετικα ταιριαζει στο πλανο

 

Κι ο Νεστέροβιτς υπερτερεί εκεί που υστερούσε ο Βούισιτς. Δε μου λέει κάτι αυτό, αν δεν τους δούμε σε μεγάλα παιχνίδια. Εγώ πάντως βλέπω πως ότι φτάνει στο Ράσο, γράφει. Χθες είδα και ραβέρσα Μπουρούση με το αριστερό.:P Η πορεία θα δείξει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ο Νεστέροβιτς υπερτερεί εκεί που υστερούσε ο Βούισιτς. Δε μου λέει κάτι αυτό, αν δεν τους δούμε σε μεγάλα παιχνίδια. Εγώ πάντως βλέπω πως ότι φτάνει στο Ράσο, γράφει. Χθες είδα και ραβέρσα Μπουρούση με το αριστερό.:P Η πορεία θα δείξει ;)

 

Ναι αλλα πχ ο Ρασο εχει τα ιδια αργα ποδια στις αλλαγες. Το θεμα ειναι οτι εγω μιλαω για τομεις του παχνιδιου και Ο μαριτς θα βοηθησει πχ στα ριμπαουντ και θεωρητικα ειναι καλυτερος αμυντικος απο τον Πεκοβιτς. Ιδια τελειωματα δεν εχουν. Παντως βοηθαει στο γενικο πλανο της ομαδας για σκληρη αμυνα και αρκετα ριμπαουντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά τα παραπάνω, αλλά ούτε ο Παναθηναϊκός έχει σέντερ ουσιαστικά. Ο Μάριτς δεν έχει καμία σχέση με τον Πέκοβιτς.

Το 2ο ισχυει

Το 1ο ειναι απλα αυτο που θες και οχι η πραγματικοτητα.

Η πραγματικοτητα λεει οτι ειναι σαφως ανωτερος αμυντικα και στα ριμπαουντ και βεβαια χειροτερος επιθετικα αλλα οχι τοσο χειροτερος που να μην αντεχεται.

Το "Ποιος Μαριτς, δεν εχετε σεντερ" ειναι απλα η ελπιδα σου ως αντιπαλος

 

---------- Προσθήκη στις 17:40 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:38 ----------

 

Εδω πέρα τι παίζει; Τελικά δεν έχουν ούτε ιερό και όσιο τα χόμπιτς...

 

http://www.leoforos.gr/article/8171/anepithumetos-o-saras-sto-oaka

Αυτο ειναι μυστηριο

Και χθες προσπαθουσαμε να δουμε απο πισω τη γραφει(διαβαζοντας αναποδα) αλλα υπηρχε μονιμως ενας τρομπας, λες να ηταν βαλτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2ο ισχυει

Το 1ο ειναι απλα αυτο που θες και οχι η πραγματικοτητα.

Η πραγματικοτητα λεει οτι ειναι σαφως ανωτερος αμυντικα και στα ριμπαουντ και βεβαια χειροτερος επιθετικα αλλα οχι τοσο χειροτερος που να μην αντεχεται.

Το "Ποιος Μαριτς, δεν εχετε σεντερ" ειναι απλα η ελπιδα σου ως αντιπαλος

 

Με κατάλαβες... :rolleyes:

 

Θα δούμε στην πορεία ποσο θα αποδώσει ο Μάριτς και ο Νεστέροβιτς.

Προς το παρόν μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε, εκτός αν μπόρεσες να διακρίνεις το δέσιμο του Μάριτς με την ομάδα σου μέσα σε 4 παιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά τα παραπάνω, αλλά ούτε ο Παναθηναϊκός έχει σέντερ ουσιαστικά. Ο Μάριτς δεν έχει καμία σχέση με τον Πέκοβιτς.

 

wtf?

Ροστερικα εχουμε 3+1 σεντερ, δηλαδη οχι απλα εχουμε σεντερς αλλα ειμαστε και πολυπληθεις στη θεση.

Ποιοτικα, να υποθεσω οτι το εννοεις ετσι, ας το αναλυσουμε! Εχουμε ενα απο τα καλυτερα σεντερ στην Ευρωπη over the years και που ειναι σε καλη κατασταση και εφετος στο ξεκινημα.

Εχουμε το καλυτερο σεντερ της περσυνης Ευρωλιγκα. Αν θυμαμαι καλα ψιλοκαθαρισε ηδη 1 ματς, αυτο με την ΤΣΣΚΑ εντος, κατα τ'αλλα θελει δουλεια ακομα, δεν εχει προσαρμοστει, νωρις για να κριθει. Αμυντικα παντως ηδη παιρνει 4/5 αστερια και ξεπερνα τον Πεκοβιτς. Μενει να τον δω βελτιωμενο και επιθετικα, φυσικα ποτε δε θα γινει Πεκοβιτς αλλα οκ.

Εχουμε εναν απτους καλυτερους Ελληνες σεντερ και μελος της Εθνικης Ελλαδος. Στον ρολο που εχει μεχρι στιγμης στην ομαδα ειναι παραπανω απο καλος.

(ο +1 ειναι ο Τσαρτσαρης που κατ'αναγκη μπορει να παιξει την θεση, ομως τον αφηνω εκτος, πες οτι δεν τον ανεφερα καν γιατι θα αρχισει η γνωστη συζητηση περι τελειωμενου συνταξιουχου κλπ).

 

Σωστα λοιπον, ο ΠΑΟ δεν εχει σεντερ :lol: Μαζι με σεντερ, εγω νομιζω οτι γενικα δεν εχει ροστερ.

Οπως ειπε ο Καιζερ, φρουδες ελπιδες...

 

ΥΓ. Η πιο πληρης θεση του ΠΑΟ εφετος, ειναι το 5. Αν βγουν Μαριτς-Βουγιουκας πατατες, τοτε εδω ειμαστε να ξανασυζητησουμε οτι υστερουμε σε αυτη τη θεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω πέρα τι παίζει; Τελικά δεν έχουν ούτε ιερό και όσιο τα χόμπιτς...

 

http://www.leoforos.gr/article/8171/anepithumetos-o-saras-sto-oaka

 

 

Γιαυτό λίγα με την παυλάρα που βγαίνει το κάθε 20χρονο και τον κράζει...

 

 

Άτιμα 20χρονα κοριτσόπουλα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατίστ: "Ντρόπιασα τους πάντες"

 

 

Ο Μάικ Μπατίστ μίλησε μετά το τέλος του αγώνα για το ατυχές περιστατικό στην Λουμπλιάνα και ζήτησε για άλλη μία φορά συγγνώμη

 

Ο Αμερικανός του Παναθηναϊκού ήταν σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση και δεν κρύφτηκε πίσω από το δάκτυλο του..."Δεν ήρθα να μιλήσω για το παιχνίδι. Όλοι ξέρουν τι έγινε την Πέμπτη. Είναι μία κατάσταση έξω από τον χαρακτήρα μου και ντρόπιασα τους συμπαίκτες μου, τους προπονητές, τους οπαδούς τον Παναθηναϊκό και την οικογένεια μου.

 

 

Παίζω πολλά χρόνια στην Ελλάδα και ξέρετε ότι δεν λειτουργώ έτσι ούτε αντιδρώ έτσι. Είναι κάτι έξω από εμένα

 

Θα μπορούσα να απολογούμαι για ώρες εδώ αλλά τα λόγια είναι φθηνά.Μίλησα με τον Σάσο Όζμπολτ και του ζήτησα και πάλι συγγνώμη. Την αποδέκτηκε και δεν θα ξανακάνω τίποτα στο μέλλον.

 

Πλήρωσα το τίμημα του τι έκανα. Ντροπή και αποτροπιασμό. Θα κάνω το οτιδήποτε για να μην επαναληφθούν από μένα τέτοιες συμπεριφορές. Μέσα στον αγώνα η ένταση είναι μεγάλη και ξέφυγα.

 

Ελπίζω να με συγχωρέσετε. Αυτό είναι δική σας απόφαση. Εγώ θα συνεχίσω την ζωή μου, θα αγωνίζομαι και θα προπονούμαι για να βοηθήσω την ομάδα

Δεν μου αρκει και μια "σιωπηρη" τιμωρια απο την ιδια την ομαδα 3-4 αγωνων θα επρεπε να επιβληθει για παραδειγματισμο

Αλλα τουλαχιστον χαιρομαι που δεν κρυβεται και ενω θα μπορουσε να ειναι τριαλαλι-τριαλαλο και να λεει για την προπονηση με το Περιστερι, ειπε παλι για το συμβαν που συζητανε ολοι και ξαναζητησε συγγνωμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...