Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τελικά μόνο εγώ δεν είδα τι έκανε ο Μπατίστ και τρώει τόσο κράξιμο;

 

Πάντως, φαίνεται ότι όλες οι ομάδες είναι ανέτοιμες στην Ευρωλίγκα. ΤΣΣΚΑ για τα μπάζα, η Μπαρτσελόνα έχασε από την Ούλκερ στην έδρα της, ο ΟΛυμπιακός την έφαγε από τη Μπάμπεργκ, η Ρεάλ που ήταν για γέλια με τον Ολυμπιακό πέρασε περίπατο από τη Ρώμη, σήμερα έχασε ο ΠΑΟ από την Ολύμπια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο ματς.Μην μιλησετε για πλαυμακερ ,δεν θα το αντεξω.

Πολυ κακοι ειμασταν

Και τωρα υπαρχει το ερωτημα.Αν δεν τραβηξει η αμυνα σε ενα ματς ,τελος ο Παναθηναικος?Στην επιθεση εχουμε σοβαρο προβλημα.

Νικολας και σατο ασφαιροι.Και θα πρεπει να γνωριζετε οτι αν καποιος ειναι κουρασμενος ,ειναι πολυ δυσκολο να βαλει βολη,και μπραβο του που εβαλε τοσες.

Χρονος υπαρχει για να δεσει η ομαδα,αλλα δεν φαινετε να μπορει με τους παικτες αυτους να χτυπησει πολυ απο την περιφερεια.Ο σατο καλος δεν λεω [παικταρας]αλλα δεν ειναι και ο καλυτερος σουτερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως, μπραβο στην Ολιμπια, ομαδα που κινδυνευε το καλοκαιρι με διαλυση καταφερε και εστησε ενα αξιοπρεπεστατο συνολο.

 

Τεσπα η σημερινη ηττα δεν σημαινει τιποτα βαθμολογικα αν συνεχισουμε με νικες στα επομενα παιχνιδια, παλι 1οι στον ομιλο θα ειμαστε. Χρησιμη ηττα για να εντοπιστουν διαφορα προβληματα, οπως η επιθετικη ατονια και η κουραση. Ειναι μεγαλο προβλημα οι ανασες των 6-7 παιχτων που τραβανε κουπι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μόνο εγώ δεν είδα τι έκανε ο Μπατίστ και τρώει τόσο κράξιμο;

 

Μετα απο χαμενη προσπαθεια πατησε επιτηδες τον αντιπλο του στο κεφαλι, οσο ηταν πεσμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ο Παναθηναικος εχει σοβαρο προβλημα στη θεση 5 και στη θεση 1 .....

 

Σημερα ειδικα χωρις Μαριτς ο παο ειχε ακομη μεγαλυτερο προβλημα ...

 

Οσον αφορα για βουγιουκα το παιδι δε ξερει απλα... Για μενα δεν εχει θεση μεσα στην 5αδα σε κρισιμα ματσ .. τωρα για κανα κολοσσο και καβαλα καλος ειναι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι έκανε ο Μπατίστ ρε παιδιά; Τον χάλασε η άχνη; Τέτοια κίνηση δεν έχει γίνει πουθενά στον παγκόσμιο αθλητισμό.

 

Η Μπάρτσα έχασε απο την Φενέρ εντός; :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πάει να πει τον προκάλεσε? Στην αλάνα της γειτονιάς παίζει? Μην αρχίσουμε δικαιολογίες γαύρων για Τεόντοσιτς και λοιπά.

 

 

Στην μπάλα τώρα. Μόνο εγώ έχω ξενερώσει την ζωή μου, βλέποντας και τους 3 εκρποσώπους μας στην Ευρώπη, να παίζουν πιο.. ενδιαφέρουσα μπάλα από μας. Έχουμε ξεφτιλιστεί. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ίσα ίσα δεν το πα για να τον δικαιολογήσω...απαράδεκτος ειδικά όταν έχεις τις αρχές του Ζέλικο.

πιο πολύ ξενέρωσα με το χτύπημα παρά με την ήττα.

απλά το ρώτησα μήπως έκανε τπτ δηλώσεις ο Μαικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι πάει να πει τον προκάλεσε? Στην αλάνα της γειτονιάς παίζει? Μην αρχίσουμε δικαιολογίες γαύρων για Τεόντοσιτς και λοιπά.

 

 

Στην μπάλα τώρα. Μόνο εγώ έχω ξενερώσει την ζωή μου, βλέποντας και τους 3 εκρποσώπους μας στην Ευρώπη, να παίζουν πιο.. ενδιαφέρουσα μπάλα από μας. Έχουμε ξεφτιλιστεί. :mad:

 

Ειδικά ο Άρης (που είδα όλο το παιχνίδι του) έκανε υποδειγματικά αυτό που (θα) ήθελε να κάνει ο Νιοπλιας στη Ρωσια. Σφιχτή, σοβαρή άμυνα, πολύ καλές αντεπιθέσεις - λίγο προσοχή στη τελική προσπάθεια και είχε καθαρίσει άνετα το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά ο Άρης (που είδα όλο το παιχνίδι του) έκανε υποδειγματικά αυτό που (θα) ήθελε να κάνει ο Νιοπλιας στη Ρωσια. Σφιχτή, σοβαρή άμυνα, πολύ καλές αντεπιθέσεις - λίγο προσοχή στη τελική προσπάθεια και είχε καθαρίσει άνετα το παιχνίδι.

 

O Άρης πιστεύω ότι έκανε το καλύτερο παιχνίδι από τους τρεις. Το αποτέλεσμα δεν αντικατοπτρίζει σε καμια περίπτωση την εικόνα του αγώνα.

 

Ο Παναθηναικός μου δίνει την εντύπωση ότι το παιχνίδι του είναι συνεχώς 2-3 κλικ πιο αργό ακόμα και από αυτό της Αεκ. Είναι αδιανόητο. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Άρης πιστεύω ότι έκανε το καλύτερο παιχνίδι από τους τρεις. Το αποτέλεσμα δεν αντικατοπτρίζει σε καμια περίπτωση την εικόνα του αγώνα.

 

Ο Παναθηναικός μου δίνει την εντύπωση ότι το παιχνίδι του είναι συνεχώς 2-3 κλικ πιο αργό ακόμα και από αυτό της Αεκ. Είναι αδιανόητο. :mad:

Τι αδιανόητο? Όλα εξηγούνται εύκολα στον τωρινό Παναθηναϊκό.

Ξέρω θες να πείς ότι δεν μπορεί να συμβαίνουν αυτά στην Πανάθα. Να όμως που συμβαίνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...