Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

είχαμε και τον μάντη τηλέμαχο, να δηλώνει ποσο θα ευχαριστηθεί το φιλικό στις 30. Πράγματι απολαυστικό!!!

Τέλος, είχαμε και τον dropseef να δηλώνει με γλυκειά προσμονή ποσο περιμένει το ντέρμπυ, και πως θα εμφανιστεί ο φετφα υπερχητητικός...

 

 

Παμε και σε τίποτα πιο αστειο?

Ο μαρινάκης, παίρνει βραβείο γελοιότητας... Σε λίγο θα ζητήσει εξαίρεση του σισέ από το πρωτάθλημα, λόγω προσόντων!

 

ΥΓ: και στα σοβαρά...η αποψη μου για τον ΝΝ δεν αλλάζει. Είναι λίγος, δυστυχώς.

ΥΓ2: τέτοιος αρχηγος με την εννοια της λέξης, εχει πολλά χρόνια να περάσει από τα ελληνικά γήπεδα...ΤΖΙΜΠΡΙΛ!

 

(ποιος σισέ? ο μήτρογλου)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λοιπόν, κύριοι:

 

Έστω ότι ένα μέλος θυμάται να μπει και να κάνει "καζούρα" με σχόλια χρηστών δημοσιευμένα στο insomnia, με προβλέψεις που αποδείχτηκαν λάθος.

 

Έστω ότι θεωρείτε πως αυτού του είδους η "καζούρα" είναι άστοχη, ανούσια ή αδικεί την τοποθέτησή σας. Θα απαντήσετε κόσμια ή με καζούρα αντίστοιχη. Δεν θα οξύνετε την κατάσταση με χαρακτηρισμούς και παραλληλισμούς.

 

Επίσης, ουδώλως μας απασχολεί τι γράφεται εκτός insomnia, ακόμη κι αν μας ενδιέφερε ή μπορούσαμε να διασταυρώσουμε την ταυτότητα ενός χρήστη σε άλλο χώρο. Αλλίμονο αν μπει στις ήδη ατέρμονες συζητήσεις σας και το τι έχετε πει και γράψει σε άλλα fora.

 

Το ποιος trollάρει, το κρίνουν οι αρμόδιοι συντονιστές, εφόσον στείλετε αναφορά. Το να χαρακτηρίζετε τον άλλο troll συνιστά ακριβώς το ατόπημα για το οποίο μέμφεστε το συνομιλητή σας και δε βοηθά σε τίποτε.

 

Αν για οποιονδήποτε λόγο δε θέλετε να στείλετε αναφορά, η μόνη ασφαλής επιλογή είναι να αγνοήσετε το κείμενο που βρίσκετε προβληματικό. Η όξυνση της αντιπαράθεσης στην καλύτερη των περιπτώσεων θα σας οδηγήσει στο να συνοδεύσετε τον προταίτιο σε υποχρεωτική αποχή από το insomnia.

 

Για όποιες αντιρρήσεις, μόνο με pm.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα, καλο και αρμοζον ειναι να την λεμε και να δεχομαστε να μας την λενε αλλοι χρηστες.

 

Μιλαω σοβαρα.

 

Ενα απο τα καλα που μπορει να προσφερει η κοινοτητα, οπου τα γραπτα μενουν εκτος αν τα σβησει καποιος mod, ειναι οτι μπορουμε να μαθουμε να βουταμε το πληκτρολογιο μας στο μυαλο μας πριν γραψουμε γιατι αν γραψουμε παπαρια καποιος θα την βρει και θα μας την τριψει στη μαπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Bασικα, καλο και αρμοζον ειναι να την λεμε και να δεχομαστε να μας την λενε αλλοι χρηστες.

 

Μιλαω σοβαρα.

 

Καλό και αρμόζον είναι όταν "μας τη λένε", να χρησιμοποιούν πράγματα που γράψαμε και είπαμε εδώ. Το αν γνωρίζεστε, κοντράρεστε ή συζητάτε σε άλλα fora, δε μας ενδιαφέρει. Οπότε, αν δω ότι η αναφορά στον Erwdio είναι από πράγματα που έχουν γραφτεί σε άλλο χώρο (μιας και δεν υπάρχει link από το insomnia), τα μηνύματα θα φύγουν έτσι όπως γράφτηκαν. Περιμένω λίγη ώρα ακόμη, όσο επιχειρώ μια αναζήτηση μόνος μου.

 

Όποιος θέλει να διαπιστώσει αν μιλάω σοβαρά, αρκεί να επιχειρήσει να ξαναγράψει τι είπε ή τι έκανε χρήστης σε άλλο χώρο εκτός isnomnia.

 

edit: αν θέλετε να συνεχίσετε την "καζούρα" με τις άστοχες προβλέψεις και σχόλια, θα περιοριστείτε στη δική μας database. Δε μας νοιάζει τι γράφτηκε στo όποιο άλλο οπαδικό, τεχνολογικό ή αστρολογικό forum. Έως ότου λάβω link για αυτό που ζήτησα παραπάνω, τα μηνύματα διαγράφονται και την ευθύνη για την πορεία της συζήτησης στη βάση αυτής της καζούρας στο εξής την έχει όποιος συνεχίσει αυτή την ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλό μας. Τι μπορεί να συζητήσει ένας Ολυμπιακός και δη φανατικός στο χώρο του Παναθηναϊκού και αντίστροφα? Απολύτως τίποτα. Μόνο ένταση μπορεί να δημιουργήσει.

Υπάρχουν άτομα που γράφουν περισσότερα μηνύματα στο χώρο του αντιπάλου παρά στο δικό τους? Γιατί άραγε? Τους προσφέρει πρώτ' απ' όλα στους ίδιους κάποιου είδους εκτόνωση? Γιατί δεν νομίζω πως μπαίνουν να συμπάσχουν μαζί μου όταν η ομάδα μου δεν τα πηγαίνει καλά ε?

Γι' αυτό σας λέω. Με το που μπαίνει Ολυμπιακός να γράψει στου Παναθηναϊκού και αντιστρόφως, να μπαίνει νοερά ένα αστεράκι δίπλα στο όνομά του, μιά παραπομπή σε ταραξία. Γιατί στο 90% των μηνυμάτων προκαλεί διενέξεις με όσα γράφει.

Γι αυτό το τελευταίο τρίμηνο, σε ότι με αφορά,περιδαιβαίνω τα.. μονοπάτια στα prasina nea και έχω ομολογουμένων καλές εντυπώσεις.

Φανταστείτε ότι κάπου-κάπου βλέπει κανείς εντάσεις ακόμη και ανάμεσα σε ..ομόθρησκους! Αλλά σπάνια.Την παιδική ηλικία την περάσαμε, καθώς και τη φτηνή και φτωχή ερμηνεία των πραγμάτων. Να σου την πω, να μου την πείς, με αφήνει παγερά αδιάφορο αυτή η διακδικασία. Δείτε εξάλλου πόσα μηνύματα και με τι περιεχόμενο έχω γράψει στο απέναντι στρατόπεδο.

Δεν είναι παράξενο που το αθλητικό φόρουμ στο Ινσόμνια κλείδωσε γιά μεγάλο χρονικό διάστημα στο παρελθόν και τίποτα δεν είναι σίγουρο γιά το μέλλον.Η απάντηση είναι απλή στο γιατί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι' αυτό σας λέω. Με το που μπαίνει Ολυμπιακός να γράψει στου Παναθηναϊκού και αντιστρόφως, να μπαίνει νοερά ένα αστεράκι δίπλα στο όνομά του, μιά παραπομπή σε ταραξία.

 

Δεν μπορεί να το διάβασα αυτό...

 

Εγώ προτείνω να τον κουρεύουμε κιόλας σύμφωνα με το νόμο 2000 περί τεντιμποϊσμού :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πάντα μόνο Ολυμπιακοί σου απαντάνε. Οι Παναθηναϊκοί έχουν σταματήσει να ασχολούνται μαζί σου για κάποιο λόγο...

 

Να σε ρωτήσω κάτι?

Μήπως το όνειρό σου ήταν να είσαι Παναθηναϊκός και δεν μπορείς να ξεκολλήσεις απο το τόπικ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...