Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδες ένα ζόρι οι φίλοι μας οι Ολυμπιακοί? Δημοκρατία έχουμε όμως.

 

Ξέρω ήδη τι θα απαντήσετε περί καναπέ, ομάδων μπάσκετ, καλοκαίρια και λοιπά. H αλήθεια όμως δεν αλλάζει.

 

5 λεπτά και 2 τσάφ το Σάββατο δε σας έκαναν καλύτερη ομάδα απο ότι είσασταν και απ'ότι θα είστε με Nιόπλια στον πάγκο. Αυτό είναι το ρόστερ σας.

Καταφέρετε, και αν όχι σήμερα οσονούπω, στον ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΜΙΛΟ που έχει κληρωθεί ποτέ ελληνική ομάδα (για τη 2η θέση φυσικά) να κοντέυετε μην περάσετε ούτε UEFA. Και αντι να κοιτάτε αυτό, ασχολείστε με αυτά που λέμε εμείς. Να πω πως έχουμε και άδικο...

 

Με τρία σέντερ μπακ και γιουρούσια στον Σισε μέσα στη Ρούμπιν πως περιμένεις να πάρεις το διπλό; Οι Ρώσοι δεν είναι Βαλβέρδε, κλείνονται κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ξέρω ήδη τι θα απαντήσετε περί καναπέ, ομάδων μπάσκετ, καλοκαίρια και λοιπά. H αλήθεια όμως δεν αλλάζει.

 

5 λεπτά και 2 τσάφ το Σάββατο δε σας έκαναν καλύτερη ομάδα απο ότι είσασταν και απ'ότι θα είστε με Nιόπλια στον πάγκο. Αυτό είναι το ρόστερ σας.

Καταφέρετε, και αν όχι σήμερα οσονούπω, στον ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟ ΟΜΙΛΟ που έχει κληρωθεί ποτέ ελληνική ομάδα (για τη 2η θέση φυσικά) να κοντέυετε μην περνάτε ούτε UEFA. Και αντι να κοιτάτε αυτό, ασχολείστε με αυτά που λέμε εμείς. Να πω πως είχαμε και άδικο...

 

'Εχεις δίκιο. Αλλά όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.Δεν υπάρχουμε ούτε εμείς αλλά ούτε κι εσείς. Εσείς μου θυμίζετε τις οπαδικές μας εφημερίδες που πιστεύουν ότι είμαστε Γκαλάκτικος.

Και σας καταλαβαίνω απόλυτα αυτές τις μέρες. Ξέρεις τι είναι να ξέρεις ότι ο Νιόπλιας νίκησε τον αγαπητό του Μαρινάκη τον Βαλβέρδε τη στιγμή που εμείς ζητάμε να σηκωθεί και να μας αδειάσει τη γωνιά? Είναι λίγο υποτιμητικό γιά εσάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλο παιχνιδι επιθετικα καμια ελληνικη ομαδα δεν εχει παιξει εκτος συνορων...και οταν προσπαθει να το κανει τοτε με τον εναν η τον αλλον τροπο το πληρωνει.Γιατι πολυ απλα στο εξωτερικο εχουν αλλη ερμηνεια για το ρημα "τρεχω".

 

Η δική σου ομάδα δεν έχει παίξει επιθετικά ούτε εντός συνόρων με μεγάλο αντίπαλο.

Αυτό λέμε τόση ώρα. ;)

 

'Εχεις δίκιο. Αλλά όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε.Δεν υπάρχουμε ούτε εμείς αλλά ούτε κι εσείς. Εσείς μου θυμίζετε τις οπαδικές μας εφημερίδες που πιστεύουν ότι είμαστε Γκαλάκτικος.

Και σας καταλαβαίνω απόλυτα αυτές τις μέρες. Ξέρεις τι είναι να ξέρεις ότι ο Νιόπλιας νίκησε τον αγαπητό του Μαρινάκη τον Βαλβέρδε τη στιγμή που εμείς ζητάμε να σηκωθεί και να μας αδειάσει τη γωνιά? Είναι λίγο υποτιμητικό γιά εσάς.

 

Κάπου το έχεις χάσει λίγο, αλλά εντάξει η απόσταση από την κόλαση στον παράδεισο, απέχει όσο και η επιστροφή εκεί. :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτα για ευκολοτερο ομιλο ειναι αστεια...

Τι να σου απαντησω, οτι τουλαχιστον εγω δεν εχω χασει απο ομαδες που δεν εχουν ξανακανει νικη στο ΤΛ ούτε εχουν καν ξαναπαιξει οπως καποιοι αλλοι?

 

Το θεμα ειναι οτι εχουμε αυτη τη στιγμη τη νοοτροπια του νεοΕλληνα ελεω Νιοπλια

"Αχ δεν εχουμε Νινη, αχ δεν εχουμε Λετο, αχ δεν εχουμε Γιουρκα, να ειναι και ανετοιμος ο Γκοβου, τουλαχιστον μη χασουμε"

Ε, αυτο εγω δεν το γουσταρω. Και ειμαι απο αυτους που κραζανε οταν εβαλε στο ντερμπυ Σιμαο αντι Καραγκουνη

Αυτη τη μιζερια του Νιοπλια "μη χασουμε για να εχουμε και αυριο δουλεια" δεν την αντεχω

 

---------- Προσθήκη στις 22:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 22:50 ----------

 

Η δική σου ομάδα δεν έχει παίξει ούτε εντός συνόρων με μεγάλο αντίπαλο.

Αυτό λέμε τόση ώρα. ;)

Συμφωνω:lol:
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω συμφωνω,ας βρουμε πρωτα μεγαλο αντιπαλο....Εκτος αν θεωρεις οτι ο ολυμπιακος ειναι μεγαλος αντιπαλος φετος,που τον κερδισαμε με τον ΝΝ και μιση ομαδα με 0-1 ημιχρονο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον ήταν ο ΠΑΟΚ και η ΑΕΚ μεγάλοι αντίπαλοι... BTW, πέρσυ ο ΟΣΦΠ ήταν μεγάλος αντίπαλος; Και φέτος δεν είναι;

 

Η απαντηση πηγαινε αλλου Tilemaxx.Στο ιδιο υφος που εχουν και τα λεγομενα του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλο παιχνιδι επιθετικα καμια ελληνικη ομαδα δεν εχει παιξει εκτος συνορων...

 

Η δική σου ομάδα δεν έχει παίξει ούτε εντός συνόρων με μεγάλο αντίπαλο.

Αυτό λέμε τόση ώρα. ;)

 

Συμφωνω:lol:

 

Και εγω συμφωνω,ας βρουμε πρωτα μεγαλο αντιπαλο....Εκτος αν θεωρεις οτι ο ολυμπιακος ειναι μεγαλος αντιπαλος φετος,που τον κερδισαμε με τον ΝΝ και μιση ομαδα με 0-1 ημιχρονο...

 

retardedtigersayz0.png

 

:lol:

 

,που τον κερδισαμε με τον ΝΝ και μιση ομαδα με 0-1 ημιχρονο...

 

1118688b.jpg

 

ntarmpi.jpg

 

badovic2010321221621b.jpg

 

Τα θες και τα λες ή σου ξεφεύγουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Σίσε για άλλη μια φορα αστείος σε mats T.L. Να δούμε τι δικαιολογίες θα πει που και απόψε ήταν άσφαιρος.

 

E ναι σωστα αμα δεν παρει την μπαλα απο μονος του να περασει 5-6 ποιος ειναι ο αμπαλος...να βαλουμε πετροπουλο καλυτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάπου το έχεις χάσει λίγο, αλλά εντάξει η απόσταση από την κόλαση στον παράδεισο, απέχει όσο και η επιστροφή εκεί. :X

 

Τέτοια διαβάζει ο κόσμος και αποφαίνεται γιά το επίπεδο των φίλων του Ολυμπιακού. Δεν φταίω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...