Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το να μην ξερεις να χανεις δεν ειναι παντα κακο...

μπορει να σε ωθησει στην κορυφη αλλα μπορει και να σε καταστραψει...;)

 

Το εννοώ με τον τρόπο του "Δεν αναγνωρίζω πως απλά έχασα, και το ρίχνω σε συνωμοσίες".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κανεις Ελληνας οπαδος δε ξερει να χανει. Παντα υπαρχει η διαιτησια για αλλοθι.

 

Μας αδίκησε η διαιτησία με την Άεκ, και δεν το κατάλαβα? Έκανε ντου στους διαιτητές ο Πατέρας και δεν πήραμε είδηση? Κινητοποιήθηκε ο στρατός των ουρακοτάγκων με τα γκλόμπ να ακολουθεί το ταξί του παρατηρητή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία πέρασε το ντέρμπι και νικήσαμε, μένουμε ακόμη στο κόλπο. Η ομάδα ακόμη όμως... Δεν τραβάει. Σήμερα έπρεπε να πάει ο Πατέρας στα αποδυτήρια και να τραβήξει αυτιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νιόπλιας δεν μπορεί? Θα τον κάνει ντα ο Κατσουράνης?

 

Τι αυτό το πράγμα με το Κατσού φέτος; Δεν την παλεύει. Το επηρέασαν τόσο πολύ αυτά που έγιναν στην Εθνική;

 

Μπας και τον έπιασε γκόμενο η Κάρτσωνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορεί να νικήσαμε στο ντέρμπι αλλά χάσαμε στον προπονητη. Δεν πρέπει να μείνει ούτε μέρα ο νιόπλιας ... Η εικόνα του παναθηναικου είναι τραγικη . Ο'υτε αυτοματισμοι ούτε σύστημα , μόνο ατομικές προσπάθειες....

0 Δουλεία απο τον κ. νιόπλια... Η νίκη αυτή δεν έπρεπε να αποτελεσει ρκιτηριο για ητν παραμονη του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λαμπιριστικο το παρακατω σχολιο, αλλα ειναι χαρακτηριστικο.

 

Θυμαμαι στιγμιοτυπο, νομιζω στο 1ο ημιχρονο ηταν σε μια διακοπη, που δειχνει η καμερα τον Κατσουρανη μπροστα απτον παγκο μας και τον Νιοπλια να του δινει οδηγιες.

 

Ο μεν Νιοπλιας φωναζε και κουνουσε χερια ποδια κεφαλια, ο δε Κατσουρανης απαθης επινε το νερο του, χαζευε την κερκιδα και αραια και που εριχνε καμια κλεφτη ματια στον Νιοπλια με τη μυτη να κοιταει το φεγγαρι. Το υφος "ρε ανθρωπε τι να μου πεις κι εσυ απτη ζωη σου" του Κατσου ηταν ολα τα λεφτα για οποιον θυμαται τη φαση.

 

Στο μπασκετ, χθες, αν ημουν Ολυμπιακος, θα ελεγα οτι ο Καιμακογλου ειναι καλυτερο διαγαλαξιακο τριαρι απτο αλλο διαγαλαξιακο 3ρι τον Κλειζα. Καλα ρε, 15π/16ριμαπουντ/5ασσιστ/1ταπα/1κλεψιμο σε 27 λεπτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορω με κατι αθλητικες εφημεριδες που γραφουν πως ο νιοπλιας πηρε την ταυτοτητα του βαλβερδε και πως εκανε κινηση ματ με χριστοδουλοπουλο...

 

Δηλαδη αυτες οι εφημεριδες νομιζουν πως απευθυνονται σε 14χρονα ???

 

Την μπάλα που έπαιζε ο παναθηναικος δεν την βλέπαν ?? Και ο εργοτέλης καλυτερα παίζει..

 

Μόνο με ατομικες προσπαθειες μπαίνει γκολ... Δεν υπαρχει αναπτυξη..

 

Αλλά αυτη ειναι η καταντια του ελληνικου ποδοσφαιρου , αν το αποτελεσμα ειναι καλο σε κανουν θεο μεχρι την επομενη φορα που σε ενα ασχημο αποτελεσμα θα σε τελειωσουν..

 

Γιατι να περιμενουμε τα χειροτερα και να μην τα προλαβουμε ? Πρεπει να φυγει ο νιοπλιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και εφυγε ο Νιοπλιας αφου δεν κανει. Για πες, ποιος θες να ερθει?

 

Τετοια μιρλα μετα απο νικη εναντιον Ολυμπιακου παιζει να μην εχω ξαναδει over the years

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και εφυγε ο Νιοπλιας αφου δεν κανει. Για πες, ποιος θες να ερθει?

 

Τετοια μιρλα μετα απο νικη εναντιον Ολυμπιακου παιζει να μην εχω ξαναδει over the years

 

Είναι ερώτηση αυτή ? Είναι δική μου δουλειά να βρω προπονητη ?

Αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν άνθρωποι στον παναθηναικο που πληρωνονται για να βρουν .

 

Η αεκ δηλαδη δεν μπόρεσε να βρει προπονητη μετα τον μπαγεβιτς ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ερώτηση αυτή ? Είναι δική μου δουλειά να βρω προπονητη ?

Αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν άνθρωποι στον παναθηναικο που πληρωνονται για να βρουν .

 

Η αεκ δηλαδη δεν μπόρεσε να βρει προπονητη μετα τον μπαγεβιτς ?

 

Ο Μπαγεβιτς απτην ΑΕΚ δεν εφυγε μονο για αγωνιστικους λογους, αλλα γιατι ηταν επιτακτικο να φυγει για αλλους λογους. Εφυγε κακην κακως λοιπον.

 

Εφοσον κρινετε ανικανο τον Νιοπλια, γιατι δεν λετε πχ "θα θελα τον ταδε, πιστευω μπορει να αλλαξει την εικονα της ομαδας"? Απλα να φυγει ενας που δε σας αρεσει, για να ερθει ενας αλλος που σε 3 μηνες δε θα σας αρεσει? Εγω αυτο το εργο το βλεπω 10 χρονια, οποτε προτεινω να αποφασιζουν οι προπονητες του καναπε για το ποιος προπονητης κανει για τον ΠΑΟ απο δω και περα και μετα απο 3μηνες να αυτοαναιρουνται, τουλαχιστον θα ειναι πιο διασκεδαστικο για τους υπολοιπους που εχουν την ικανοτητα να καταλαβουν οτι η αλλαγη προπονητη καθε σεζον κανει κακο στην ομαδα και οχι ο ιδιος ο προπονητης.

 

Θα μου πεις, μερος του κοσμου του ΠΑΟ εχει φτασει να αμφισβητησει ανοιχτα μεχρι και τον Ομπραντοβιτς, οποτε τι να λεμε τωρα για τον Νιοπλια και τον καθε Νιοπλια. Καταδικασμενος ειναι λογω του κοσμου οποιος και να ρθει. Λες και αμα ερθει ο Μουρινιο, θα γινει Νεστα ο Καντε, Λουσιο ο Σαριεγκι, Πιρλο ο Κατσουρανης, Νταβιτς ο Καραγκουνης κλπ

 

ΥΓ. Δεν στηριζω Νιοπλια, στηριζω απλα την αποψη οτι σε καθε προπονητη οταν προσλαμβανεται πρεπει να δινεται πιστωση 2 ετων, εκτος αν προκυψουν στο μεταξυ συγκλονιστικα απροοπτα. Διαφορετικα η μονη χαμενη ειναι η ομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...