Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Toν Σιλβα τον πηρες στα 31 με 1.5Μ

1-0

 

Τον Γκοβου που τον ειδες?

15 χρονια στη Λιον, βασικος Εθνικης Γαλλιας και θα τον βγαλεις ασχετο?Οταν το παστελωνε στη Βαρκελωνη ηταν καλος?

Στα 2 πρωτα παιχνιδια που παιξαμε μηπως ηταν ο καλυτερος του γηπεδου?

 

Και ξερεις ποσο τον πηρες?

ΤΣΑΜΠΑ, ηταν ελευθερος

2-0

 

Περιμενω να μου πεις ενα παππου που να δωσαμε 10Μ λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν Σιλβα τον πηρες στα 31 με 1.5Μ

1-0

 

Τον Γκοβου που τον ειδες?

15 χρονια στη Λιον, βασικος Εθνικης Γαλλιας και θα τον βγαλεις ασχετο?Οταν το παστελωνε στη Βαρκελωνη ηταν καλος?

Στα 2 πρωτα παιχνιδια που παιξαμε μηπως ηταν ο καλυτερος του γηπεδου?

 

Και ξερεις ποσο τον πηρες?

ΤΣΑΜΠΑ, ηταν ελευθερος

2-0

 

Περιμενω να μου πεις ενα παππου που να δωσαμε 10Μ λοιπον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα περιμένεις πολύ...

Δεν το κατηγορώ το παλικάρι, είναι αυτό που έλεγα χθες...

 

Βγαίνουν οι διάφοροι και πετάνε τις μπαρούφες και αρχίζουν μετά οι πολλοί να τις αναπαράγουν..

 

Έτσι καταφέρνουμε σε μια σεζον που είμαστε πιο κοντά από κάθε άλλη φορά στο να αναλάβουν άλλοι άνθρωποι τον Παναθηναικό, να δημιουργούμε προβλήματα στην ομάδα αλλά και μεταξύ μας..

 

Η ομάδα δεν πάει καλά. Το βλέπουμε όλοι. Ας κάνουμε όμως υπομονή. Υπομείναμε όσα υπομείναμε τόσα χρόνια και τώρα που επιτέλους είμαστε κοντά στην αλλαγή, το χάος. Έλεος....

 

Υπάρχουν κάποιοι λίγοι που έχουν συμφέροντα και ρίχνουν λάδι στη φωτιά. Οι πολλοί όμως, οι Παναθηναικοί, καλά θα κάνουμε να στηρίξουμε την ομάδα. Είναι πολύ σημαντική η χρονιά, ας το καταλάβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα περιμένεις πολύ...

Δεν το κατηγορώ το παλικάρι, είναι αυτό που έλεγα χθες...

 

Βγαίνουν οι διάφοροι και πετάνε τις μπαρούφες και αρχίζουν μετά οι πολλοί να τις αναπαράγουν..

 

Έτσι καταφέρνουμε σε μια σεζον που είμαστε πιο κοντά από κάθε άλλη φορά στο να αναλάβουν άλλοι άνθρωποι τον Παναθηναικό, να δημιουργούμε προβλήματα στην ομάδα αλλά και μεταξύ μας..

 

Η ομάδα δεν πάει καλά. Το βλέπουμε όλοι. Ας κάνουμε όμως υπομονή. Υπομείναμε όσα υπομείναμε τόσα χρόνια και τώρα που επιτέλους είμαστε κοντά στην αλλαγή, το χάος. Έλεος....

 

Υπάρχουν κάποιοι λίγοι που έχουν συμφέροντα και ρίχνουν λάδι στη φωτιά. Οι πολλοί όμως, οι Παναθηναικοί, καλά θα κάνουμε να στηρίξουμε την ομάδα. Είναι πολύ σημαντική η χρονιά, ας το καταλάβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να είμαι ειλικρινής, δεν βλέπω να αλλάζει κανένα ιδιοκτησιακό καθεστώς. Οι ίδιοι πολυμετοχικοί θα παραμείνουν και εκεί γύρω στο Μάιο, κάποιοι Βγενόπουλοι και Πατεράδες θα κάνουν πίσω, γιατί δεν θα έχουν βρει ισχυρό επενδυτή να τους στηρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να είμαι ειλικρινής, δεν βλέπω να αλλάζει κανένα ιδιοκτησιακό καθεστώς. Οι ίδιοι πολυμετοχικοί θα παραμείνουν και εκεί γύρω στο Μάιο, κάποιοι Βγενόπουλοι και Πατεράδες θα κάνουν πίσω, γιατί δεν θα έχουν βρει ισχυρό επενδυτή να τους στηρίξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όσο γι' αυτό ούτε λόγος. Όπως έχει πει ο Δερμιτζάκης, τα κάστρα πέφτουν από μέσα και ο Παναθηναϊκός έχει πρωτίστως ανρθώπους στους κόλπους του που δεν θέλουν να πηγαίνει καλά η ομάδα.

 

Αυτή είναι και η μεγαλη διαφορά με τον Ολυμπιακό.

Παρά τους άπειρους γλείφτες που διατηρεί στους κόλπους του ο Ολυμπιακός, και οι ίδιοι αυτοί γλείφτες γνωρίζουν ότι αν τολμήσουν να βάλουν το προσωπικό τους συμφέρον πάνω από την ομάδα, θα τους καταπιεί το σκοτάδι. Επίσης υπάρχουν διακριτοί ρόλοι σε όλα. Ο φροντιστής είναι φροντιστής και ο Κοβάσεβιτς υπεύθυνος μεταγραφών. Δεν είναι όπως στον ΠΑΟ που ο Αντωνίου είναι τεχν. διευθυντής και έχει εσωτερικό ανταγωνισμό από τον Φρέιτας.

 

Ο Παναθηναϊκός χρειάζεται ξεκαθάρισμα και ξεσκαρτάρισμα, όπως έκανε και ο Ολυμπιακός το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, όσο γι' αυτό ούτε λόγος. Όπως έχει πει ο Δερμιτζάκης, τα κάστρα πέφτουν από μέσα και ο Παναθηναϊκός έχει πρωτίστως ανρθώπους στους κόλπους του που δεν θέλουν να πηγαίνει καλά η ομάδα.

 

Αυτή είναι και η μεγαλη διαφορά με τον Ολυμπιακό.

Παρά τους άπειρους γλείφτες που διατηρεί στους κόλπους του ο Ολυμπιακός, και οι ίδιοι αυτοί γλείφτες γνωρίζουν ότι αν τολμήσουν να βάλουν το προσωπικό τους συμφέρον πάνω από την ομάδα, θα τους καταπιεί το σκοτάδι. Επίσης υπάρχουν διακριτοί ρόλοι σε όλα. Ο φροντιστής είναι φροντιστής και ο Κοβάσεβιτς υπεύθυνος μεταγραφών. Δεν είναι όπως στον ΠΑΟ που ο Αντωνίου είναι τεχν. διευθυντής και έχει εσωτερικό ανταγωνισμό από τον Φρέιτας.

 

Ο Παναθηναϊκός χρειάζεται ξεκαθάρισμα και ξεσκαρτάρισμα, όπως έκανε και ο Ολυμπιακός το καλοκαίρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό στον Παναθηναικό τραβάει χρόνια.. Η μοναδική περίπτωση να αλλάξει είναι τελειώσει το καθεστώς της οικογένειας..

Έχουμε όμως τώρα τους ξυπνιτζήδες που τα συμφέροντά τους είναι στις δυο οικογένειες και σπέρνουν διχόνοια. Γιατί μονίμως να τσιμπάμε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό στον Παναθηναικό τραβάει χρόνια.. Η μοναδική περίπτωση να αλλάξει είναι τελειώσει το καθεστώς της οικογένειας..

Έχουμε όμως τώρα τους ξυπνιτζήδες που τα συμφέροντά τους είναι στις δυο οικογένειες και σπέρνουν διχόνοια. Γιατί μονίμως να τσιμπάμε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να είμαι ειλικρινής, δεν βλέπω να αλλάζει κανένα ιδιοκτησιακό καθεστώς. Οι ίδιοι πολυμετοχικοί θα παραμείνουν και εκεί γύρω στο Μάιο, κάποιοι Βγενόπουλοι και Πατεράδες θα κάνουν πίσω, γιατί δεν θα έχουν βρει ισχυρό επενδυτή να τους στηρίξει.

 

Αυτο πως προκυπτει?

Μολις πριν 10 μερες στο εκτακτο ΔΣ για την ΑΜΚ εστειλε ο Τζιγγερ επιστολη οπου ανακοινωσε επισημα οτι η οικγοενεια Βαρδινογιαννη τελειωσε απο τη διοικηση του Παναθηναικου, και δεν θα συμμετασχει στην ΑΜΚ ριχνοντας το ποσοστο της στο 33%

Τα υπολοιπα θα τα καλυψει η ΠΕΚ

Αν ηθελε η ΠΕΚ να κανει πισω θα ελεγε ας πουμε 'α οχι, μπειτε τωρα και μας τα δινετε μετα' ή κατι τετοιο

Απο τη στιγμη που εγκριθηκε ΑΜΚ που δεχονται να την πληρωσουν ανεβαζοντας το συνολικο τους ποσοστο πανω απο το 50% τοτε τουλαχιστον για του χρονου η ομαδα θα αλλαξει χερια

 

ΥΓ. ο Πατερας εχει ρευστοτητα να τρεξει απο την τσεπη του και μονο τον Παναθηναικο τα επομενα 10 χρονια. Ο Βγενο διαχειριζεται κεφαλαια ρευστου ικανα για το ιδιο. Δεν νομιζω οτι τιθεται θεμα να μην παρουν την ΠΑΕ τωρα. Παρολαυτα, δεν βαζω το χερι μου στη φωτια οτι σε 3 χρονια θα συνεχισουν να την εχουν αν ματωνουν 15-20Μ το χρονο, οπως ο Παυλος στο μπασκετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...