Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αν εξαιρεσουμε συνολικα 15 λεπτα καλης μπαλιτσας χθες στο ΟΑΚΑ τερματισα το Cut the Rope.

 

Αυτό το cut the rope εννοείς?

 

http://itunes.apple.com/us/app/cut-the-rope/id380293530?mt=8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρεσουμε συνολικα 15 λεπτα καλης μπαλιτσας χθες στο ΟΑΚΑ τερματισα το Cut the Rope.

 

Αυτό το cut the rope εννοείς?

 

http://itunes.apple.com/us/app/cut-the-rope/id380293530?mt=8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρεσουμε συνολικα 15 λεπτα καλης μπαλιτσας χθες στο ΟΑΚΑ τερματισα το Cut the Rope.

Ομοίως και η δικιά μου, τρελό βαζελάκι, έλιωσε χθες την ώρα του αγώνα και σε κάθε excellent μου το φέρνε στη μούρη, δε μ'άφηνε να απολαύσω το ... θέαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρεσουμε συνολικα 15 λεπτα καλης μπαλιτσας χθες στο ΟΑΚΑ τερματισα το Cut the Rope.

Ομοίως και η δικιά μου, τρελό βαζελάκι, έλιωσε χθες την ώρα του αγώνα και σε κάθε excellent μου το φέρνε στη μούρη, δε μ'άφηνε να απολαύσω το ... θέαμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωδιε βλεπεις οτι μπορει να σε ποιασει καμια καταρα απο ωρα σε ωρα? :lol:

Με την τόση ...αγάπη που έχω στον Λουκά κινδυνεύω λέτε ε?

Αν γίνει κάτι τέτοιο θα πέσει το γέλιο(ή το κλάμα) της...αρκούδας.

Δείτε.

http://www.shoot.gr/document.php?category_id=169&document_id=39886

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωδιε βλεπεις οτι μπορει να σε ποιασει καμια καταρα απο ωρα σε ωρα? :lol:

Με την τόση ...αγάπη που έχω στον Λουκά κινδυνεύω λέτε ε?

Αν γίνει κάτι τέτοιο θα πέσει το γέλιο(ή το κλάμα) της...αρκούδας.

Δείτε.

http://www.shoot.gr/document.php?category_id=169&document_id=39886

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιοπλια κανε μας την χαρη και παραιτησου

 

---------- Προσθήκη στις 23:38 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:17 ----------

 

ρε μαλακα πλατινι αμα δεν σου φτανουν οι 5 μαλακες βαλε 10 η βιντεο..Αντε με το μαλακα

 

Nιοπλιας > και πριν 2 χρονια ο παναθηναικος ειχε εναν βαθμο στον πρωτο γυρο και μετα προκριθηκε.

 

Σχόλιο δικό μου > Όντως πριν 2 χρόνια είχαμε την ίδια συγκομιδη βαθμων και τελικα προκριθηκαμε. Η διαφορα ? Δεν ήταν στον πάγκο ο νιόπλιας..

Παραιτήστε τον !!!

 

---------- Προσθήκη στις 20:00 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:56 ----------

 

H νέα μου θέση ειναι ψηλα και κεντρο και εβλεπα αρκετα.

 

Οπως ότι ο Κατσουρανης ειναι απλα αστειος. Ο ανθρωπος μου θυμιζει κατι 40αρηδες φιλους μου που ΑΝ παει η μπαλα στα ποδια τους κατι κανουν, αλλα μεχρι να παει απλα υπαρχουν στο 5χ5 και κανουν χωρο για να μην μπλεκονται στα ποδια αυτων που τρεχουν

 

Όπως οτι ο Σιμαο ζει με τον τρομο οτι θα τον αποκεφαλισει ο φυλαρχος αν εχει φυγει λίγο από τη θεση του ή δεν στειλει την μπαλα στο διαολο

 

Οπως οτι ο Τζορβας στην αμυνα του επιβαλλεται λιγο περισσοτερο αποτι θα επβαλλοταν η Αλικη Βουγιουκλακη στον Αλεκο Αλεξανδρακη

 

Οπως ότι το κεντρο μας με Καραγκουνη-Κατσουρανη-Σιμαο ειναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ. Οχι ποιοτικα, κυριολεκτικα. Ο Κατσουρανης φευγει για να μην ενοχλει και δειχνει με τα χερια, ο Καραγκουνης τρεχει μονος του σε 3 τεταραγωνικα σαν χαμστερ και μολις παρει τη μπαλα σταματαει, και αφου αυτοι οι 2 δεν υπαρχουν στο χωρο που επρεπε, υπαρχει ενας Σιμαο που ειναι πολυ χεστης και αμπαλος για να καλυψει αυτος με δικη του πρωτοβουλια το χωρο τον αλλον 2

 

 

Αλλα ειδα και θετικα

 

-Πολυ παθος απο μια ομαδα που ελειπαν τα 4/5 του κεντρου της

 

-Την καλυτερη εμφανιση του Μπουμσονγκ.Ακυρο. Την καλη εμφανιση του Μπουμσονγκ, γιατι χτες δεν ηταν απλα συγκριτικα καλυτερος, ηταν αντικειμενικα καλος. Αν παιζει ετσι μας κανει. Αμφιβαλλω ομως αν θα ξαναπαιξει ετσι

 

-Ο καλυτερος μας παικτης αυτη την εποχη ειναι ο Λουκας. Και καλυτερα να ασχοληθει με τη συλλογη πεταλουδας οποιος τον θεωρει αμπαλο. Πλεον εχει βελτιωθει παρα πολυ επιθετικα, σε σημειο που για οποιον δεν καταλαβε, ο Μαρινος χτες ειχε το ρολο του να καλυπτει το Λουκα γιατι το δεξι μας χαφ ηταν ο Βυντρα, οχι ο Μαρινος.

Οι μαλακιες στην αμυνα ΔΕΝ ειναι σημαδι αμπαλιασης αλλα ψυχολογιας φοβου ενω χθες ειχε και καλες σεντρες που δεν μας συνηθιζε μεχρι τωρα. Στην επιθεση παντως, οι ενεργειες που κανει στα τελευταια ματς δειχνουν παικτη που ξερει τι να κανει με τη μπαλα(και καπου εδω θα σκασουν οι γνωστοι για να μας πεισουν οτι ο Τοροσιδης εχει μαγικες σεντρες επιπεδου Μπεκαμ)

Συμφωνω απολυτα.. Μόνο που ξέχασες και τον α νυπαρκτο νιόπλια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...