Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι κακο παικτακι ο Μαρινος βρε συ Geo ,εχει κανει και πολυ καλα ματς,αλλα οταν δεν παιζεις συχνα δεν μεγαλωνεις σαν παικτης.Προσωπικα θα τον κραταγα για δευτερο ,για αλλαγες στο Ελληνικο πρωταθλημα ομως.Αν εδειχνε ποτε μεγαλη φορμα,σιγα σιγα θα του εδινα πιο πολυ χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Πραγματικά με κάτι τέτοια παιχνίδια θα νοιώθουν περήφανοι οι εμπνευστές του Τσάμπιονς Λιγκ. Τυχερός ο κόσμος που βλέπει τέτοιο υπερθέαμα από κοντά στο γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιοπλια κανε μας την χαρη και παραιτησου

 

---------- Προσθήκη στις 23:38 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:17 ----------

 

ρε μαλακα πλατινι αμα δεν σου φτανουν οι 5 μαλακες βαλε 10 η βιντεο..Αντε με το μαλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιοπλια κανε μας την χαρη και παραιτησου

 

---------- Προσθήκη στις 23:38 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:17 ----------

 

ρε μαλακα πλατινι αμα δεν σου φτανουν οι 5 μαλακες βαλε 10 η βιντεο..Αντε με το μαλακα

 

Αυτό το λες για το καθαρό γκολ offside ή για το κλάδεμα-σακάτεμα του Βύντρα που δε δόθηκε ούτε καν φάουλ ή το άλλο φάουλ που τους έκοψε την αντεπίθεση και πάλι δε δόθηκε ούτε φάουλ; ( αυτό με το πάτημα παπουτσιού λέω, νομίζω ο Σιμάο το κανε ).

 

 

Τα χουμε 100000 φορές, τόσα χρόνια τα ΙΔΙΑ ΧΑΛΙΑ ΜΠΑΛΑ παίζει ο ΠΑΟ, είναι η ΘΕΟΠΟΙΗΣΗ της γιόμας, έχουν σπάσει τα @@ του Σισέ και το σβέρκο του μαζί.

 

Πάλι καλά που έβγαλε τον Βούτη και τον Κατσουράνη και έγιναν φάσεις στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει πειτε τωρα οτι εχετε κ παραπονο απο τη διαιτησια!!!

 

Βγηκαν οι γνωστοι, κι εγιναν φασεις.

 

Οσο για τον Σισε..ο ανθρωπος εχει καταντησει Βεγγος να τρεχει να προλαβει την καθε γιομα. Το λεγαμε κ περυσι, αυτος θελει εναν καλο επιτελικο απο πισω.

 

Μετριο ματς κι απο τις 2 ομαδες..

 

(η Κοπεγχαγη εχασε με 2-0 κι απ οτι ειδα ειχε δοκαρι)

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ άλλο να βλέπω κατσουράνη, καραγκούνη... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ... μου έκλεισε η φωνή από τα καντήλια όταν ο κατσουράνης έβγαινε για αλλαγή... αυτό το κόλλημα του Νιόπλια με τον Μαρίνο που το πας; 1000 φορές Χριστοδουλόπουλος στη θέση του... όταν δε στο δεύτερο ημίχρονο μου τραβάει πίσω τον Μαρίνο και φέρνει τον Γκαρσία μπροστά του, από αριστερά που ήταν στο πρώτο, τραβούσα τα βυζιά μου.. άτολμοι εντελώς σήμερα, φτάναμε έξω από την περιοχή και ούτε ένα σουτ... μεσαία γραμμή ανύπαρκτη, μας έχει ψυλιαστεί και η κουτσή μαρία ότι παίζουμε από τα άκρα, αφού δεν έχουμε άξονα, η γιόμα της γιόμας... πάλι πίεση μηδέν, όσες φορές πιέζαμε την κάνανε την μαλακία... εύκολο πούλημα από όλους τους χαφ, κατσουράνης θα μπορούσε να είναι παίκτης της Ρούμπιν με τόσο πούλημα... μ' αρέσει που ο Νιόπλιας δήλωσε στο τέλος ότι η ομάδα έχασε το ρυθμό της όταν βγήκαν οι 2 έμπειροι παίχτες (κατσουρ-γκουνης), απλά έκλαιγα :lol:... σκέψου που φτάσαμε, οι αρδ να ρωτάνε αν θα ξαναβάλει το πειρατικό δίδυμο...

 

ας μου πει κάποιος που το είδε από tv, η Ρουμπιν έπαιξε σήμερα με 12ο παίκτη το ψηλό γερμανικό σκυλί με την σφυρίχτρα; το γκολ που ακύρωσε ήταν όντως offside;

 

μην τρελαίνεστε "ευρώπη τέλος" κλπ... το 08-09 πάλι τελειωμένους μας είχαμε με 3 αγώνες και 1 βαθμό και τελειώσαμε πρώτοι με 10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ άλλο να βλέπω κατσουράνη, καραγκούνη... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ... μου έκλεισε η φωνή από τα καντήλια όταν ο κατσουράνης έβγαινε για αλλαγή... αυτό το κόλλημα του Νιόπλια με τον Μαρίνο που το πας; 1000 φορές Χριστοδουλόπουλος στη θέση του... όταν δε στο δεύτερο ημίχρονο μου τραβάει πίσω τον Μαρίνο και φέρνει τον Γκαρσία μπροστά του, από αριστερά που ήταν στο πρώτο, τραβούσα τα βυζιά μου.. άτολμοι εντελώς σήμερα, φτάναμε έξω από την περιοχή και ούτε ένα σουτ... μεσαία γραμμή ανύπαρκτη, μας έχει ψυλιαστεί και η κουτσή μαρία ότι παίζουμε από τα άκρα, αφού δεν έχουμε άξονα, η γιόμα της γιόμας... πάλι πίεση μηδέν, όσες φορές πιέζαμε την κάνανε την μαλακία... εύκολο πούλημα από όλους τους χαφ, κατσουράνης θα μπορούσε να είναι παίκτης της Ρούμπιν με τόσο πούλημα... μ' αρέσει που ο Νιόπλιας δήλωσε στο τέλος ότι η ομάδα έχασε το ρυθμό της όταν βγήκαν οι 2 έμπειροι παίχτες (κατσουρ-γκουνης), απλά έκλαιγα :lol:... σκέψου που φτάσαμε, οι αρδ να ρωτάνε αν θα ξαναβάλει το πειρατικό δίδυμο...

 

ας μου πει κάποιος που το είδε από tv, η Ρουμπιν έπαιξε σήμερα με 12ο παίκτη το ψηλό γερμανικό σκυλί με την σφυρίχτρα; το γκολ που ακύρωσε ήταν όντως offside;

 

μην τρελαίνεστε "ευρώπη τέλος" κλπ... το 08-09 πάλι τελειωμένους μας είχαμε με 3 αγώνες και 1 βαθμό και τελειώσαμε πρώτοι με 10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...