Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Μονο εγω θα γραψω για το παιχνιδι τελικα??

 

Ο καλυτερος παο που εχω δει τον τελευταιο καιρο. πρωτο ημι χαρμα οφθαλμον. Βυντρα μουβουπου, σισσε φοβερος.

 

Πισωγυρισμα μονο οι αλλαγες του νιομπλια. στο 1-0 στο 50 να βαζει σιμαο?? για να κρατησει το σκορ?? ελεος........

 

 

Υ.Γ. ο κατσουρανης, πληρωνετε ανα λεπτο που παιζει η ανα φορα που ακουμπαει την μπαλα?? οχι γιατι στην πρωτη επιλογη, θα βγαλει καλα φραγκα, στην δευτερη, θα ψωμολυσσαξει..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο εγω θα γραψω για το παιχνιδι τελικα??

 

Ο καλυτερος παο που εχω δει τον τελευταιο καιρο. πρωτο ημι χαρμα οφθαλμον. Βυντρα μουβουπου, σισσε φοβερος.

 

Πισωγυρισμα μονο οι αλλαγες του νιομπλια. στο 1-0 στο 50 να βαζει σιμαο?? για να κρατησει το σκορ?? ελεος........

 

 

Υ.Γ. ο κατσουρανης, πληρωνετε ανα λεπτο που παιζει η ανα φορα που ακουμπαει την μπαλα?? οχι γιατι στην πρωτη επιλογη, θα βγαλει καλα φραγκα, στην δευτερη, θα ψωμολυσσαξει..........

Είδες τι μπορεί να κάνει ο φόβος του προπονητή μη χάσει τη θεσούλα του? Είσαι γηπεδούχος έστω κσι χωρίς κόσμο, είσαι ο πρόσφατος πρωταθλητής Ελλάδας, έχει κατά τεκμήριο καλύτερους παίχτες και όμως αφήνεις τον ΠΑΟΚ ένα ολόκληρο ημίχρονονα με κίνδυνο να σου κάνει τη ζημιά. Με αυτή τη λογική τού Νικόλα δεν θα πάει μακριά αυτό το τρένο. Όταν ο προπονητής παίζει κάτω από πίεση και το δείχνει, αυτό μεταφέρεται στους παίχτες. Τα έχει χέσει τελείως ο Νικόλας και να φανταστείς ήμουν(δεν είμαι πιά) από τους πιό θερμούς υποστηρικτές του. Γιατί θέλω να δω μιά ταυτότητα στην ομάδα, ένα ρόλο στον Λουΐς Γκαρσία. ένα σύστημα τέλος πάντων. Και σαν να μην άλλαξε τίποτα από παλιά. Θα τολμήσω να πω μάλιστα ότι πήγαμε πίσω αφού οι παίχτες δεν έχουν την περσινή φλόγα και στο κέντρο υπάρχει μιά μαύρη τρύπα από τα κουρασμένα και μπαρουτοκαπνισμένα γνωστά παληκάρια.Ο Νιόπλιας νόμιζε ότι ερχόμενος στον Παναθηναϊκό θα ήταν η παιδική χαρά της Εθνικής νέων. Είναι λιγάκι λίγος γιά το μέγεθος της ομάδας.Ας ξέρει μπάλα.Την ξέρει γιά την πάρτη του. Αμα δεν δω να βγαίνει η γνώση του στο γήπεδο γιά μένα δεν λέει.

Δυστυχώς αυτό το προϊόν που λέγεται Έλληνες προπονητές, η Ελλάδα δεν το παράγει.

Και ο Δερμιτζάκης μιά από τα ίδια.Δεν μπορεί να απέκτησε την πείρα στον Π.Ο Ατσαλένιου που τον θυμάμαι προπονητή και μετά στο Διαγόρα και μετά στον ήδη πεσμένο Πανθρακικό. Αλλά δουλεύεις σε μεγάλη ομάδα έστω βοηθός και μετά κανονικός. Γιατί τα μεγέθη είναι διαφορετικά.Εδώ όμως, όλοι θέλουν να τα κάνουν όλα. Κι ας μην είναι επιδέξιοι.

Εξαίρεση ο Αναστόπουλος. Το έχει μάθει καλά το ποίημα της Β Εθνικής. Ο ΟΦΗ πάει πολύ καλά Του άλλαξε ψυχολογία ο μουστάκιας.

 

Συγχαρητήρια γιά την Εργοτελάρα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά καθόμαστε και λέμε για προπονητές και Εγώ δεν θέλω τον νομπλια αλλα στην κατάσταση που βρισκόμαστε μπορει να μου πει κάποιος ποιος προπονητής κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω κ γω μια ερωτηση, Govou+Ninis γιατι δεν επαιζαν?

 

Ο Govou για το πρόστιμο που είχε φάει (αν δεν κάνω λάθος αντιμετωπίζει και πρόβλημα τραυματισμού; ) και ο νίκης επειδή τραυματίστηκε στο ματς με το Ισραήλ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα που ελειπε ο Νινης σε αυτο το ματς...Θα μπορουσε να προσφερει πολλα...Γενικα μια καλη εμφανιση απο τον Παναθηναικο που αποκταει μεγαλυτερη αξια καθως επαιζε χωρις τους φιλαθλους του στο πλευρο του και επαιζε και με τον Παοκ,οχι καμια παρακατιανη ομαδα....Για μανα ο Νιοπλιας δεν ταιριαζει στην ομαδα και το καλυτερο που ειχε να κανει ηταν να φυγει μετα την εξεφτελιστικη εμφανιση με την Μπαρτσα αλλα και με τις αστοχες αλλαγεσ που εκανε σε αυτο το παιχνιδι.Τεσπα αμα χασουμε το παιχνιδι με τους Γαυρους ειναι σιγουρο οτι θα μας πει αντιο(και οχι με τον καλυτερο τροπο πιστευω)...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα που ελειπε ο Νινης σε αυτο το ματς...Θα μπορουσε να προσφερει πολλα...Γενικα μια καλη εμφανιση απο τον Παναθηναικο που αποκταει μεγαλυτερη αξια καθως επαιζε χωρις τους φιλαθλους του στο πλευρο του και επαιζε και με τον Παοκ,οχι καμια παρακατιανη ομαδα....Για μανα ο Νιοπλιας δεν ταιριαζει στην ομαδα και το καλυτερο που ειχε να κανει ηταν να φυγει μετα την εξεφτελιστικη εμφανιση με την Μπαρτσα αλλα και με τις αστοχες αλλαγεσ που εκανε σε αυτο το παιχνιδι.Τεσπα αμα χασουμε το παιχνιδι με τους Γαυρους ειναι σιγουρο οτι θα μας πει αντιο(και οχι με τον καλυτερο τροπο πιστευω)...........

 

Οπότε με ένα χ είμαστε όλοι (οι γαύροι) ευχαριστημένοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την τωρινη κατασταση μια χαρα ειμαστε.Ο νιομπλιας αποκλειετε να παει καλα ,σε λιγο καιρο θα φυγει,αυτο ειναι σιγουρο.Απο το 60 και μετα παιζαμε ,με ζιλμπερτο κατσουρ σιμαο μαρινο,με λιγα λογια μονο 2 επιθετικους ειχαμε [σισσε και γκαρσια].Ντροπη .Ειπαμε οτι το 3μπαλο ειναι το πιο σημαντικο αλλα οχι και ετσι.Την Τεταρτη που παιζουμε θα ξαναρχισει το κραξιμο καθως θα χασουμε,και την κυρικακη που θα στραβοπατησουμε με το Αεκ θα φυγει.Η ομαδα αυτη την στιγμη δεν βγαζει υγεια.

Στο κεντρο θα παιζει παντα ο κατσουρ[ερωτας του νιομπλια]και παντα θα παιζουμε με 10 παικτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ σωστα αυτα που λες φιλε....Η ομαδα χρειαζεται καινουριο προπονητη και φρεσκαδα....Γιατι οταν ο Νιοπλας πηγαινε ο Χιμενεθ γυριζε(εν οψη του ματς το Σαββατοκυριακο με Αεκ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...