Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eνταξει, τα χουμε ξαναπει. Εσεις το θεωρειτε καταντεια, εμεις λεμε οτι καλα εκανε και σκεφτηκε επαγγελματικα. Πατημα για κραξιμο θα ειχατε μονο εαν δεν ειχε τιμησει τη φανελλα σας οσο τη φορουσε. Απο τη στιγμη που εληξε το συμβολαιο, δε νομιζω να δικαιολογουνται τετοιοι αφορισμοι. Αλλα παλι, ειναι δικαιωμα σας.

 

Εγω εκει που διαφωνω, ειναι πως ενω τον αποθεωνατε σαν παικτη, τωρα βγαινει μικρος, turnover mashine, αχρηστος, καλυτερα π εφυγε κτλ κτλ. Αποφασιστε! Ηταν ή οχι μαζι με τον Μπατιστ και τον ΔΔ, ο κυριος υπαιτιος που μαζεψατε τοσες κουπες τα τελευταια χρονια?

 

Δικαιολογουνται και με το παραπανω...Ο Ομπραντοβιτς βγηκε και τα ειπε..Ο Σπανουλης γιατι αφηνει να αιωρουνται διαφορα πραματα για τον χρονο συμμετοχης του για την προπονηση για τον Ομπραντοβιτς..

@@ εχει να πει πηγα για τα λεφτα? Εκει φαινεται το ποιος τα εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Διαβάζω συνέχεια το παρατσούκλι Χοψωνίδης. Τη Χοψωνίδου την έχετε δει και σας χαλάει κιόλας τόσο που χαρακτηρίζετε το Σπανούλη περιπαικτικά?

 

1. Ναι, την εχουμε δει, σε σχεση με τις γκομενες που κυκλοφορουν οι υπολοιποι ειναι μτριατζα (ειδικα στο Ακροπολις που καθοταν διπλα στη γκομενα του Ζηση)

2. Προφανως το παρατσουκλι δεν βγηκε για την εμφανιση της Χοψωνιδου αλλα γιατι για δωρο γαμου ο Σπανουλης της χαρισε τα @@ του

 

ΥΓ. Στο θεμα του Γκοβου μηπως το εχουμε παραχεσει?

Την πρωτη μερα την ελεγα καιγω

Την 2η μερα ελεγα οτι εδωσε δικαιωματα

Ε, τριτη μερα πρωτοσελιδο ο Γκοβου στις "αντικειμενικες" και με αγωνα Εθνικης κατι δεν παει καλα. Δεν βιασε ανηλικο γατακι, απλα μπεκροπιε ενα βραδυ. Ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι. Δεν θυμαμαι τον Ντιογκο ή τον Ραουλ Μπραβο τρεις μερες πρωτοσελιδο οταν τα εκαναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ναι, την εχουμε δει, σε σχεση με τις γκομενες που κυκλοφορουν οι υπολοιποι ειναι μτριατζα (ειδικα στο Ακροπολις που καθοταν διπλα στη γκομενα του Ζηση)

 

Εντάξει, άσε σε σχέση με τις γκόμενες που κυκλοφορούν οι υπόλοιποι, για εμάς τους ταπεινούς, πλήν ωραίους άντρες μιλάω. :-D

 

BTW στο spot που είχε το woop στο mundobasket είχε 2 γκόμενες να χτυπιούνται. Μη μου πεις ότι η μελαχρινή θεά είναι η γκόμενα του Ζήση γιατί θα πέσω από τον 7ο με κασκόλ του ΠΑΟ. :X

 

2. Προφανως το παρατσουκλι δεν βγηκε για την εμφανιση της Χοψωνιδου αλλα γιατι για δωρο γαμου ο Σπανουλης της χαρισε τα @@ του

 

Τι λε ρε μλκα. Κι εγώ αν ήμουν ο Σπανούλης (φτου, φτου σκόρδα ο ταληροφονιάς) και την παντρευόμουν, τα @@ μου θα της χάριζα. Κινητή περιουσία πήρε η γκόμενα, θέλει και δώρο γάμου? Στο γάμο το καλύτερο δώρο που έχεις να κάνεις στη γυναίκα σου είναι ότι την παντρεύεσαι. Εσύ είσαι το δώρο κι ας λένε οι γκόμενες ότι θέλουν. :P

 

ΥΓ. Στο θεμα του Γκοβου μηπως το εχουμε παραχεσει?

Την πρωτη μερα την ελεγα καιγω

Την 2η μερα ελεγα οτι εδωσε δικαιωματα

Ε, τριτη μερα πρωτοσελιδο ο Γκοβου στις "αντικειμενικες" και με αγωνα Εθνικης κατι δεν παει καλα. Δεν βιασε ανηλικο γατακι, απλα μπεκροπιε ενα βραδυ. Ουτε ο πρωτος ουτε ο τελευταιος ειναι. Δεν θυμαμαι τον Ντιογκο ή τον Ραουλ Μπραβο τρεις μερες πρωτοσελιδο οταν τα εκαναν

 

Εγώ όταν βλέπω μέχρι και τον Βασιλάρα να τον κράζει τον Σιντ, μου μυρίζει ενορχηστρωμένη προσπάθεια της διοικησής σας για να τον συνετίσουν.

Είμαι σίγουρος ότι γνωρίζουν καλά το θέμα που αντιμετωπίζουν και φοβούνται ότι αν δεν βάλουν τώρα το μαχαίρι στο κόκκαλο που είναι νωρίς, αργότερα δεν θα μαζεύεται.

Και παίρνει και ένα καράβι λεφτά, όχι μλκίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, άσε σε σχέση με τις γκόμενες που κυκλοφορούν οι υπόλοιποι, για εμάς τους ταπεινούς, πλήν ωραίους άντρες μιλάω. :-D

ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΟΥΝΤ ΟΝ

 

Και ξαναλεμε, επειδη την εχουμε δει, ειδικα οπως κυκλοφορουσε το καλοκαιρι, σε μια παραλια στις Κυκλαδες να πας χαλαρα οι μισες ειναι καλυτερες

Περαν αυτου, δεδομενου οτι μεχρι και ο Βασκεζ πρεπει να εχει κανα τρελο νετο, το να σε σερνει η Χοψωνιδου οταν εισαι ο Σπανουλης, σηκωνει δουλεμα

 

ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΟΥΝΤ ΟΦ

 

BTW στο spot που είχε το woop στο mundobasket είχε 2 γκόμενες να χτυπιούνται. Μη μου πεις ότι η μελαχρινή θεά είναι η γκόμενα του Ζήση γιατί θα πέσω από τον 7ο με κασκόλ του ΠΑΟ. :X

Μελαχροινη ειναι η Χοψωνιδου, ξανθια ειναι του Ζηση

 

 

 

Τι λε ρε μλκα. Κι εγώ αν ήμουν ο Σπανούλης (φτου, φτου σκόρδα ο ταληροφονιάς) και την παντρευόμουν, τα @@ μου θα της χάριζα. Κινητή περιουσία πήρε η γκόμενα, θέλει και δώρο γάμου? Στο γάμο το καλύτερο δώρο που έχεις να κάνεις στη γυναίκα σου είναι ότι την παντρεύεσαι. Εσύ είσαι το δώρο κι ας λένε οι γκόμενες ότι θέλουν. :P

Στον παντρεμενο τα λες?:lol::lol:

 

Εγώ όταν βλέπω μέχρι και τον Βασιλάρα να τον κράζει τον Σιντ, μου μυρίζει ενορχηστρωμένη προσπάθεια της διοικησής σας για να τον συνετίσουν.

Είμαι σίγουρος ότι γνωρίζουν καλά το θέμα που αντιμετωπίζουν και φοβούνται ότι αν δεν βάλουν τώρα το μαχαίρι στο κόκκαλο που είναι νωρίς, αργότερα δεν θα μαζεύεται.

Και παίρνει και ένα καράβι λεφτά, όχι μλκίες.

 

Καλα, τρελα λεφτα δεν παιρνει, κανα 2αρι μυρια(σιγουρα αρκετα κατω απο Σισε παντως) αλλα νομιζω οτι παρακραταει το θεμα Γκοβου

 

---------- Προσθήκη στις 12:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:10 ----------

 

Έλα Μαρινάκη, κάνε την υπέρβαση :lol:

 

16009.jpg

 

Χαχα, τι επικο πρωτοσελιδο!:lol:

 

1. Γκοβου

2. Σατο!!("το θωρηκτο της Σιενα":lol:)

3. Βουκσεβιτς

4. Νασουτι

5. "Τσεκαρει Μπαπτιστα"

 

ΥΓ. Τον Μοντεστο τον εχετε ή τον στειλατε?Αυτος που εκανε τη γκελα με τον Ηρακλη δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ΥΓ. Τον Μοντεστο τον εχετε ή τον στειλατε?Αυτος που εκανε τη γκελα με τον Ηρακλη δεν ειναι?

 

Ειπε ο φιλαθλος της ομαδας που εχει μπουμσονγκ-καντε-σαριεγκι-βυντρα. Σκοινι, σαπουνι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπε ο φιλαθλος της ομαδας που εχει μπουμσονγκ-καντε-σαριεγκι-βυντρα. Σκοινι, σαπουνι???

 

Τοσο γαυρος?ΤΟΣΟ?Γιατι το παιζεις φιλαθλος με avatar Εργοτελη?:lol:

Σοβαρα δεν καταλαβες οτι δεν το ειπα ειρωνικα, οντως δεν τον εχω ακουσει τελευταια και ελεγα μηπως εγινε Επσταιν κιαυτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο γαυρος?ΤΟΣΟ?Γιατι το παιζεις φιλαθλος με avatar Εργοτελη?:lol:

 

Γιατί βαρέθηκε να γλεντάει με τον Ολυμπιακό και είπε να δοκιμάσει και με καμιά άλλη ομάδα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο γαυρος?ΤΟΣΟ?Γιατι το παιζεις φιλαθλος με avatar Εργοτελη?:lol:

Σοβαρα δεν καταλαβες οτι δεν το ειπα ειρωνικα, οντως δεν τον εχω ακουσει τελευταια και ελεγα μηπως εγινε Επσταιν κιαυτος?

 

1 φορα να απαντησεις σε κατι χωρις ειρωνια.. 1...

 

Δεν ειμαι τοσο γαυρος οσο νομιζεις, ακομα περισσοτερο.. Οκ, φχαριστιθηκες τωρα?? φουσκωσες απο περηφανεια που με ξεσκεπασες??

 

Παμε τωρα παρακατω. Οταν διαβαζω αυτα τα ανεκδοτα για εναν παγκιτη που την αμυνα της ομαδας του την εχει γλεντησει μεχρι και ο μπουντιμιρ στην χειροτερη μας κυριακη, τι θες να πω?? καλο το αστειακι με τον μοντεστο??

 

Αλλα μην τα ξαναλεμε, στην Ελλαδα μπορεις να εισαι μονο παο ολυμπιακος αντε και αεκ μπλαμπλαμπλα ομαδουλες οι υπολοιπες μπλαμπλαμπα..

 

 

Γιατί βαρέθηκε να γλεντάει με τον Ολυμπιακό και είπε να δοκιμάσει και με καμιά άλλη ομάδα. :P

 

Τι εγινε ρε βολε εσυ, πως πηγε το ματσακι με τον εργοτελη?? Ειχες παει για μπανακια τυχερουλη χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί βαρέθηκε να γλεντάει με τον Ολυμπιακό και είπε να δοκιμάσει και με καμιά άλλη ομάδα. :P

 

Eιπε να δοκιμασει λοιπον με μια ομαδα με καλυτερη εικονα στην Ευρωπη απο τον γαυρο:lol:

 

@vlach

 

ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΣΤΟ!

Τι να κανω?Γκρουπακι στο facebook?

Δεν ηταν ειρωνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιπε να δοκιμασει λοιπον με μια ομαδα με καλυτερη εικονα στην Ευρωπη απο τον γαυρο:lol:

 

@vlach

 

ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΤΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΟΝΤΕΣΤΟ!

Τι να κανω?Γκρουπακι στο facebook?

Δεν ηταν ειρωνια

 

οκ οκ δεν το καταλαβα σορυ. ειδα και τον τηλεμαχο να απανταει, λεω και εγω ειρωνια ηταν... πασο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...