Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οτι κανανε παρεα με τον Τεοντοσιτς, γνωστο

Οτι κανουνε παρεα με τον Τεοντοστις που τον ειχε σπασει στο ξυλο στους τελικους(ειδκα στον 3ο και στον 4ο οταν ειχε κριθει το ματς) ειναι τρελο

 

Αποσους παικτες ειχε στον Ολυμπιακο και τους ξερει απο την Εθνικη, στον 1ο μηνα τον Τεοντοσιτς βρηκε?

 

αυτό ακριβώς σχολιάζαμε όλοι... τελικά καταλήξαμε ότι το γουστάρει το ξυλίκι... V-Spank :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Κωλοτουμπες, κωλοτουμπες, κωλοτουμπες...

 

κωλοτούμπες που πέρυσι σερνόταν σχεδόν όλη τη σεζόν; που έμπαινε μέσα στο +10 και ήταν γραφτό να ισοφαρίσουν; που ήθελε να πάρει περισσότερα από τον Διαμαντίδη; προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου όλη τη χρονιά και δε θα με πείραζε αν έφευγε όπως και έκανε... αλλά η ξήγα που έκανε στον Ζοτς ήταν γτπ... εκεί στον αιώνια δεύτερο με κολλητάρι τον τεοντοσιτς του αξίζει... να τρώει το ξυλίκι του από Πανάθα και μίλος να γουστάρει :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μιλαω για σενα συγκεκριμενα, αλλα γενικοτερα για τους φιλαθλους σας. Σαν να επαιρνες εσυ π.χ. τον Τεοντοσιτς και εγω να λεγα την επομενη μερα, "που πηγε το γατακι, πρεπει να φαει ξυλο, ειναι αμπαλος κτλ κτλ"

 

Οι κωλοτουμπες ειναι αμετρητες Παναθηναικε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωλοτουμπες, κωλοτουμπες, κωλοτουμπες...
Οντως, εκει που φτυνατε γλυφετε

 

Μαλλον αυτο εννοεις και εσυ γιατι αλλο λογο να ανοιξεις κουβεντα περι κωλοτουμπας σε αυτο που συζητουσαμε-που δεν ηταν η αξια του Σπανουλη αλλα η αποτομη φιλια του με τον Τεοντοσιτς εαν δεν καταλαβες-δεν βρισκω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, πότε πλακώθηκε ο Σπανούλης με τον Τεόντοσιτς και δεν το θυμάμαι?

 

Με τον Φώτση και τον Αγκωνίδη ήταν το επεισόδιο.

 

Σε κατι προπερσινους τελικους μωρε ειχε προσπαθησει ο αλλος να τον χτυπησει..Βασικα και με τον εαυτο του τσακωμενος ειναι ο σερβος αλλα αυτο ειναι αλλη ιστορια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως, εκει που φτυνατε γλυφετε

 

Μαλλον αυτο εννοεις και εσυ γιατι αλλο λογο να ανοιξεις κουβεντα περι κωλοτουμπας σε αυτο που συζητουσαμε-που δεν ηταν η αξια του Σπανουλη αλλα η αποτομη φιλια του με τον Τεοντοσιτς εαν δεν καταλαβες-δεν βρισκω

 

Δε νομιζω οτι ελεγε κανας γαυρος για τον Σπανουλη αυτα που λετε εσεις σημερα, οταν επαιζε σε σας. Ολοι αναγνωριζαμε πως το πλεονεκτημα που ειχατε στο ροστερ ηταν η τριπλετα ΔΔ-Σπαν-Νικολας. Ειδικα εγω δε, ειχα πει πως τον σεβομαι απεριοριστα σαν ανθρωπο, μετα το συγκλονιστικο καλοκαιρι που εκανε με την Εθνικη.

 

Οσο για την αποτομη φιλια, λες και ειναι γκομενα που σας παρατησε για αλλον τυπα και της τα σερνεται κατ'οπιν εορτης: "Μα αυτος δεν ειναι που ελεγες πως δεν σ αρεσει, σ ενοχλει, κτλ.."

 

---------- Προσθήκη στις 00:31 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:30 ----------

 

Γιατί, πότε πλακώθηκε ο Σπανούλης με τον Τεόντοσιτς και δεν το θυμάμαι?

 

Με τον Φώτση και τον Αγκωνίδη ήταν το επεισόδιο.

 

Εγω γιατι θυμαμαι ενα σκληρο φαουλ του Μπεβερλυ στον Σπανουλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, πότε πλακώθηκε ο Σπανούλης με τον Τεόντοσιτς και δεν το θυμάμαι?

 

Με τον Φώτση και τον Αγκωνίδη ήταν το επεισόδιο.

Στους τελικους.

Δεν πλακωθηκε.

Τις εφαγε μονο

 

Δε νομιζω οτι ελεγε κανας γαυρος για τον Σπανουλη αυτα που λετε εσεις σημερα, οταν επαιζε σε σας. Ολοι αναγνωριζαμε πως το πλεονεκτημα που ειχατε στο ροστερ ηταν η τριπλετα ΔΔ-Σπαν-Νικολας. Ειδικα εγω δε, ειχα πει πως τον σεβομαι απεριοριστα σαν ανθρωπο, μετα το συγκλονιστικο καλοκαιρι που εκανε με την Εθνικη.

Ποιοι ειμαστε αυτοι που "λεμε" και τι ακριβως "λεμε"?

Οσο για την αποτομη φιλια, λες και ειναι γκομενα που σας παρατησε για αλλον τυπα και της τα σερνεται κατ'οπιν εορτης: "Μα αυτος δεν ειναι που ελεγες πως δεν σ αρεσει, σ ενοχλει, κτλ.."

Αυτο θα ισχυε αν το ελεγα και για τον Παπαλουκα ή τον Μπουρουση. ΕΙΔΙΚΑ με τον Τεοντοσιτς μου κανει εντυπωση, τι να κανω?

Εγω γιατι θυμαμαι ενα σκληρο φαουλ του Μπεβερλυ στον Σπανουλη?

Ξαναθυμισου τον 4ο τελικο σε αιφνιδιασμο, νομιζω μετα την 1η διακοπη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι ειμαστε αυτοι που "λεμε" και τι ακριβως "λεμε"?

Αυτο θα ισχυε αν το ελεγα και για τον Παπαλουκα ή τον Μπουρουση. ΕΙΔΙΚΑ με τον Τεοντοσιτς μου κανει εντυπωση, τι να κανω?

 

Ξαναθυμισου τον 4ο τελικο σε αιφνιδιασμο, νομιζω μετα την 1η διακοπη

 

Κυριως οι οπαδικοι δημοσιογραφοι, αλλα και πολλοι φιλαθλοι του Παο. Ξαφνικα, απο vSpan εγινε ο τελευταιος τροχος της αμαξης, ο ανεντιμος, ο αχαριστος, ο μικρος κομπλεξικος, ο κακος πλευ μεικερ, ο Χοψωνιδης κτλ κτλ κτλ.

 

Μη μου πεις οτι δεν ισχυουν αυτα.

 

Οσο για τον 4ο τελικο δεν τον ειχα παρακολουθησει μεχρι "τελους"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριως οι οπαδικοι δημοσιογραφοι, αλλα και πολλοι φιλαθλοι του Παο. Ξαφνικα, απο vSpan εγινε ο τελευταιος τροχος της αμαξης, ο ανεντιμος, ο αχαριστος, ο μικρος κομπλεξικος, ο κακος πλευ μεικερ, ο Χοψωνιδης κτλ κτλ κτλ.

 

Μη μου πεις οτι δεν ισχυουν αυτα.

 

Οσο για τον 4ο τελικο δεν τον ειχα παρακολουθησει μεχρι "τελους"

 

για μένα ισχύουν όλα τα επίθετα που λες εκτός από το κακός πλευ μεικερ... με επιφυλάξεις, θα δείξει φέτος αν παίξει αυτά που περιμένετε... η διαφορά είναι ότι δεν φταίνε οι αρδ ή εμείς... στην κατάντια που έχει πέσει στα δικά μου μάτια και σε πολλών άλλων, φταίει αποκλειστικά και μόνο ο ίδιος και οι πράξεις του... απλά μας έδειξε ότι πέρα από το αγωνιστικό κομμάτι, είναι ανέντιμος, αχάριστος, μικρός κομπλεξικός, Χοψωνίδης κτλ κτλ κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μπούμε στη διαδικασία τού ψυχογραφήματος. Ποιός πιστεύετε ότι είναι περισσότερο κωλόπαιδο?

Ο Φώτσης?

Ο Σπανούλης?

Ο Διαμαντίδης?

Ο Θεοδόσης?

Εγώ την ξέρω την απάντηση. Έχω κάνει και κάποια μαθήματα ψυχολογίας και face control.

Εσείς τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μένα ισχύουν όλα τα επίθετα που λες εκτός από το κακός πλευ μεικερ... με επιφυλάξεις, θα δείξει φέτος αν παίξει αυτά που περιμένετε... η διαφορά είναι ότι δεν φταίνε οι αρδ ή εμείς... στην κατάντια που έχει πέσει στα δικά μου μάτια και σε πολλών άλλων, φταίει αποκλειστικά και μόνο ο ίδιος και οι πράξεις του... απλά μας έδειξε ότι πέρα από το αγωνιστικό κομμάτι, είναι ανέντιμος, αχάριστος, μικρός κομπλεξικός, Χοψωνίδης κτλ κτλ κτλ.

 

Eνταξει, τα χουμε ξαναπει. Εσεις το θεωρειτε καταντεια, εμεις λεμε οτι καλα εκανε και σκεφτηκε επαγγελματικα. Πατημα για κραξιμο θα ειχατε μονο εαν δεν ειχε τιμησει τη φανελλα σας οσο τη φορουσε. Απο τη στιγμη που εληξε το συμβολαιο, δε νομιζω να δικαιολογουνται τετοιοι αφορισμοι. Αλλα παλι, ειναι δικαιωμα σας.

 

Εγω εκει που διαφωνω, ειναι πως ενω τον αποθεωνατε σαν παικτη, τωρα βγαινει μικρος, turnover mashine, αχρηστος, καλυτερα π εφυγε κτλ κτλ. Αποφασιστε! Ηταν ή οχι μαζι με τον Μπατιστ και τον ΔΔ, ο κυριος υπαιτιος που μαζεψατε τοσες κουπες τα τελευταια χρονια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω συνέχεια το παρατσούκλι Χοψωνίδης. Τη Χοψωνίδου την έχετε δει και σας χαλάει κιόλας τόσο που χαρακτηρίζετε το Σπανούλη περιπαικτικά?

 

Και στα της επικαιρότητας

 

paparazziposidonio.jpg

 

:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...