Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το "ηλιθιοι πορωμενοι" που ειπα, εννοειται οτι δεν το ειπα μονο για τους ολυμπιακους που γραφουν στην εφημεριδα αυτη, αλλα για ολους τους πορωμενους, ανεξαρτητως ομαδας και sorry αν παρεξηγηθηκε....

αυτο που με νευριασε σημερα ειναι οτι η εφημεριδα κανει επιθεση σε συγκεκριμενο προσωπο και οχι ομαδα. στην τελικη ο νιοπλιας τα ειπε αυτα που ειπε για τον ολυμπιακο, οχι για τον γαυρο.

αν τα λογια του νιοπλια πειραζαν τον ολυμπιακο σαν ομαδα ας εβγαζε ανακοινωση...

αυτο το πραγμα με τους δημοσιογραφους-δικηγορους-πορωμενους που πουλανε οπαδιλικι μεσα απο μια εφημεριδα που αγοραζει τοσος κοσμος ειναι τραγικο....

στην τελικη, το θεωρω καταχρηση της εξουσιας που εχει σαν μμε.... απλα τραγικο

σιγουρα και υπολοιπες εφημεριδες εχουν γραψει τραγικα πραγματα και θα συνεχισουν να γραφουν.

το θεμα ειναι οτι αυτα τα χιλιαδες ατομα που τις αγοραζουν, στο 90(?)% ενστερνιζονται και τις αποψεις τους, κατι που ειναι πολυ πιο σοβαρο...

 

τεσπα, sorry γαι τα λογια μου πριν, δεν το συνηθιζω... (εδω ειχα παει γηπεδο, παο-ιωνικος, τοτε που ειχαμε χασει 0-2 νομιζω και δεν ειχα βρισει καθολου)

απλα οι εφημεριδες εχουν καταντησει τραγικες και σημερα μου την εδωσε.... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εχω αρχισει να βαριεμαι ΤΟΣΟ πολυ με τους ΑΡΔ που δεν λεγεται

 

Ρε γιωταδες, το κραξιμο στους γαυρους θελω να το κανω εγω στους γνωστους μου. Αν το κανει μια εφημεριδα τοτε εγω γιατι να χαρω?Θα δω καποιον κατσουφιασμενο?

Το ιδιο υποθετω και οι γαυροι. Οκ, βγηκε ο Γαυρος(καλα, εφημεριδα με ονομα Γαυρος. Αν ειχε βγει εφημεριδα Βαζελος θα της ειχανε βαλει φωτια οι οργανωμενοι μας) και λεει τι?Αυτα που λενε τα 15χρονα?

 

Απολυτη βαρεμαρα, σαν να καθομαι να βλεπω 2 αλλους να παιζουν playstation. Ε, δεν παω για καμια μπυρα?

 

ΥΓ. Δεν μπορει να γινει Αγγλια? Να υπαρχουν αθλητικα μονο ως μερος των πολιτικων/κουτσομπολιστικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κι εσύ τώρα, τί περίμενες? Ο άνθρωπος έχει φάει πίεση και πουλάει παναθηναϊκοφροσύνη.

 

Ο Γαύρος πάντως σήμερα είναι όντως για εισαγγελέα. Και όπως συνήθως συμβαίνει και η αυριανή Πράσινη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Γαύρος πάντως σήμερα είναι όντως για εισαγγελέα. Και όπως συνήθως συμβαίνει και η αυριανή Πράσινη.

 

Γενικα ναι, αλλα μετα την συσκεψη που και καλα ειχαν, αν θυμασαι ο Πρωταθλητης βγηκε με ενα γαυρο να κατουραει το τριφυλλι και η Πρασινη και το Ντερμπι δεν απαντησαν

 

ΥΓ. Μου ελειψες:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει κι εσύ τώρα, τί περίμενες? Ο άνθρωπος έχει φάει πίεση και πουλάει παναθηναϊκοφροσύνη.

 

Μάλλον το αντίθετο νομίζω πως έκανε. Τον εαυτό του προστάτευε. Με το "Δεν θέλω να είμαι προπονητής στον Παναθηναϊκό" και ότι ακολούθησε μόνο Παναθηναϊκοφροσύνη δεν μπορεί να χαρακτηριστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ. Μου ελειψες:lol:

Πως να μη σου λείψει αφού "συναντιέστε" σπάνια στο φόρουμ! :lol:

 

Ο Γαύρος πάντως σήμερα είναι όντως για εισαγγελέα. Και όπως συνήθως συμβαίνει και η αυριανή Πράσινη.

Ξανά; Πραγματικά την ανταγωνίζεται στα ίσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικα ναι, αλλα μετα την συσκεψη που και καλα ειχαν, αν θυμασαι ο Πρωταθλητης βγηκε με ενα γαυρο να κατουραει το τριφυλλι και η Πρασινη και το Ντερμπι δεν απαντησαν

 

Έχεις δίκαιο, αλλά την Πράσινη δεν την πολυπάιρνει, εκκρεμεί και μία δίκη από τους Αγγελόπουλους εις βάρος της. Αν δεν απαντήσει και αύριο, ίσως να αλλάξει κάτι μιας και έχει μεγάλο μερίδιο στην καφρίλα της ανήκει. Καλά, για τον Καράπαπα δεν το συζητώ. Στο ίδιο κελί με τον συντάκτη των χθεσινών "Σπορ του Βορρά" (που είχε τον Τσινιάρη με στόχο στην καρδιά), πρέπει να μπουν και να μην ξαναβγουν παρά μόνο αν κλείσουν τις φυλλάδες τους.

 

ΥΓ. Μου ελειψες:lol:

 

Τόσο απελπισμένος? :lol::P

 

Να σου πω μλκα, πέθανα στο γέλιο όταν με έβριζες γιατί νόμιζες ότι είμαι ο yazuka. Ομολογώ πάντως ότι το παλληκάρι θα μπορούσε να είναι το alter ego μου. Θα του στείλω pm να δω από που είναι. Λες να είχα κάνει δεύτερο account από το 2007 προβλέποντας τα ban εν έτει 2010 για να τα παρακάπμτω? :-D

 

Εκεί όμως που πραγματικά κατουρήθηκα (σημειολογικό :P) είναι όταν έγραψες ότι είμαι ο Τσάρλυ. Γουστάρεις να κάνουμε εκπομπή αν είσαι ο Καίσαρης? :lol:

 

---------- Προσθήκη στις 16:26 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:23 ----------

 

Πως να μη σου λείψει αφού "συναντιέστε" σπάνια στο φόρουμ! :lol:

 

Κλαίω :lol:

 

 

Ξανά; Πραγματικά την ανταγωνίζεται στα ίσα!

 

Πραγματικά δεν περίμενα ότι θα είναι η πεμτουσία του Σάββα η συγκεκριμένη φυλλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελετε να αρχισουμε να πλακωνομαστε γιατι το παραχεσαμε στην 'επιθεση φιλιας' και χαλαμε το κακο κλιμα που σπερνουν οι ΑΡΔ?

Εξαρτάται το θέμα. Πχ, ποιός πρόεδρος έχει το μεγαλύτερο προγούλι;

imgv3b_P2oHCRraEk.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kavadiassmall.gif

 

Έπεσε το πούσι αποβραδίς

- το καραβοφάναρο χαμένο -

κι έφτασες χωρίς να σε προσμένω

μες στην τιμονιέρα να με δεις.

 

Κάτασπρα φοράς κι έχεις βραχεί ,

πλέκω σαλαμάστρα τα μαλλιά σου.

Κάτω στα νερά του Port Pegassu

βρέχει πάντα τέτοιαν εποχή.

 

Μας παραμονεύει ο θερμαστής

με τα δυο του πόδια στις καδένες.

Μην κοιτάς ποτέ σου τις αντένες

με την τρικυμία' θα ζαλιστείς.

 

Βλαστημά ο λοστρόμος τον καιρό

κι είν' αλάργα τόσο η Τοκοπίλλα.

Από να φοβάμαι να καρτερώ

κάλλιο περισκόπιο και τορπιλα.

 

Φύγε! Εσέ σου πρέπει στέρεα γη.

Ήρθες να με δεις κι όμως δε μ' είδες΄

έχω απ' τα μεσάνυχτα πνιγεί

χίλια μίλια πέρ' απ' τις Εβρίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...