Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ...ΝΤΡΟΠΗ που ο μπούλης δε βγήκε να μας πει ποσο ξεσηκωθηκε όλη η ελλαδα, η αλβανία, τα σκόπια, η μισή τουρκία, η ΕΕ, το ΝΑΤΟ, η cia, και η κα-γκε-μπεεεεεεεεεεεεεε, από τις 2 συνεχόμενες αγωνιστικές που εχει ευνοηθεί η ομάδα του λιμανιού!

Η 5αδα των φιλικών (ερχεται και η ξανθη), δίνει πριμ στους παίχτες, ή θεωρείται ακόμα περιοδος προετοιμασιας?

 

ΥΓ: Εύχομαι μιραλάς και φουστέρ να μείνουν βασικοί στον οσφπ για παντα! ΜΑΖΙ ΣΟΥ αρχηγέ! (εσύ πρεέπει να συνομιλείς με εκτορα, θα τα βρισκετε τελεια)!

 

Ηρεμία... Μην ασχολείσε με το κυνήγι μαγισσών..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν ξερω τι με μαγεψε πιο πολυ, η περιτεχνη ενεργεια στο 1ο γκολ ή οτι πουτανιασε τον Θοκταριδη με τη βουτια στο πεναλτι

Σταμάτα, μη μου το χτυπάς άλλο. Ντρέπομαι που είμαι Ολυμπιακός όταν παίζουν στην ομάδα μου παίχτες όπως Μιραλάς, Ιμπαγάσα, Φετφατζίδης, Ρόμενταλ, Ριέρα ενώ οι απέναντι χαίρονται μπαλάρα από τον τίμιο Δημούτσο, τον ηγετικό Πετρόπουλο, τον στρατηγό Κατσουράνη, τον διαβήτη Σιμάο (ΛΑΤΡΕΙΑ),το θωρηκτό Ζιλμπέρτο, το Μπουμσόνγκ τον Ασσασίνο, με το Βύντρα οργανωτή, τον αλαβάστρινο Πλεσί-Πλεσίς-Πλέσι και άμα λάχει, ρίχνουν και ένα κατούρημα μαζί με το σύμβολο Καραγκούνη στη φυσούνα, σαν τους λύκους που σημαδεύουν την περιοχή τους. This is my territory, stay away!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ...ΝΤΡΟΠΗ που ο μπούλης δε βγήκε να μας πει ποσο ξεσηκωθηκε όλη η ελλαδα, η αλβανία, τα σκόπια, η μισή τουρκία, η ΕΕ, το ΝΑΤΟ, η cia, και η κα-γκε-μπεεεεεεεεεεεεεε, από τις 2 συνεχόμενες αγωνιστικές που εχει ευνοηθεί η ομάδα του λιμανιού!

Η 5αδα των φιλικών (ερχεται και η ξανθη), δίνει πριμ στους παίχτες, ή θεωρείται ακόμα περιοδος προετοιμασιας?

 

ΥΓ: Εύχομαι μιραλάς και φουστέρ να μείνουν βασικοί στον οσφπ για παντα! ΜΑΖΙ ΣΟΥ αρχηγέ! (εσύ πρεέπει να συνομιλείς με εκτορα, θα τα βρισκετε τελεια)!

 

Πες μου τωρα οτι ο Μιραλας δε σαρεσει ...

Πραγματικα μερικες φορες εκτιθεστε ....

Θα φανει και σε βαθος χρονου οταν θα ξαναπαιξει και θα τον ξαναδουμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τωρα οτι ο Μιραλας δε σαρεσει ...

Πραγματικα μερικες φορες εκτιθεστε ....

Θα φανει και σε βαθος χρονου οταν θα ξαναπαιξει και θα τον ξαναδουμε ....

Μα έχει κάτι καλό αυτός ο παίχτης (ο Θεός να τον κάνει παίχτη) για να του αρέσει;; :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου τωρα οτι ο Μιραλας δε σαρεσει ...

Πραγματικα μερικες φορες εκτιθεστε ....

Θα φανει και σε βαθος χρονου οταν θα ξαναπαιξει και θα τον ξαναδουμε ....

 

είπε ο ανθρωπος που του αρέσει ο σιμάο, και δε μπορεί να καταλάβει τη δουλειά του ζιλμπερτο!

σιγα ρε μπαλεαδόρ, σιγά!!!!!

 

ΥΓ: Ειλικρινά το λέω, όσο περισσότερο παίζει καλά ο φούστερ και ο μιραλάς, τόσο περισσότερο θα τρώει κάποιον απο τους υπόλοιπους αξιολογους μεσοεπιθετικούς! Οτι καλύτερο! Ελπίζω με ξάνθη, που ειναι..και δύσκολος αντίπαλος παραδοσιακά για τον οσφπ, να κάνει χατ-τρικ ο μιραλάς, και να κολλήσει αλλα 2 παστέλια ο φουστεΡ! Να εκσπερματωνει 3 ημέρες ο γαβρος και ο πρωταθλητης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Mιραλας ανετα παιρνει τη θεση και του Φουστερ και του Ρομενταλ ...

Ειναι καλυτερος και απο τους δυο .....

Η φυσικη του θεση δεν ειναι επιθετικος ....

 

Τωρα για το Σιμαο τι να κανουμε που δε σας αρεσει να ειναι καποιος στο κεντρο που να κανει τη βρωμικη δουλεια και να σταματαει τις αντιπαλες επιθεσεις .. ??

Εσεις θελετε να τους κοιτανε και να τους χαιδευουν τους αντιπαλους ...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν παίζουν στην ομάδα μου παίχτες όπως Μιραλάς, Ιμπαγάσα, Φετφατζίδης, Ρόμενταλ, Ριέρα

 

Τσκ,τσκ,τσκ, υπερβολες. Οποιος εχει συμμετοχη στον αγωνα δεν "παιζει" κιολας

25 εκατομμυρια ευρω, 3 φορες στο αεροδρομιο για Ρομενταλ,Ριερα,Ιμπαγασα για να χαιρεσαι με τον Φετφατζιδη και τον Μιραλας τον Μπιλιαρδορο

 

 

ΥΓ. Το μοικανι μπροστα δεν σου λεει τιποτα ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσκ,τσκ,τσκ, υπερβολες. Οποιος εχει συμμετοχη στον αγωνα δεν "παιζει" κιολας

25 εκατομμυρια ευρω, 3 φορες στο αεροδρομιο για Ρομενταλ,Ριερα,Ιμπαγασα για να χαιρεσαι με τον Φετφατζιδη και τον Μιραλας τον Μπιλιαρδορο

 

 

ΥΓ. Το μοικανι μπροστα δεν σου λεει τιποτα ε?

Υπερβολές είπες;...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτα, μη μου το χτυπάς άλλο. Ντρέπομαι που είμαι Ολυμπιακός όταν παίζουν στην ομάδα μου παίχτες όπως Μιραλάς, Ιμπαγάσα, Φετφατζίδης, Ρόμενταλ, Ριέρα ενώ οι απέναντι χαίρονται μπαλάρα από τον τίμιο Δημούτσο, τον ηγετικό Πετρόπουλο, τον στρατηγό Κατσουράνη, τον διαβήτη Σιμάο (ΛΑΤΡΕΙΑ),το θωρηκτό Ζιλμπέρτο, το Μπουμσόνγκ τον Ασσασίνο, με το Βύντρα οργανωτή, τον αλαβάστρινο Πλεσί-Πλεσίς-Πλέσι και άμα λάχει, ρίχνουν και ένα κατούρημα μαζί με το σύμβολο Καραγκούνη στη φυσούνα, σαν τους λύκους που σημαδεύουν την περιοχή τους. This is my territory, stay away!

 

Καταρχας, δημουτσος πετροπουλος plesis δεν παιζουν!δευτερον ξεχασες cisse νινη govou,leto!τριτον καλος παιχτης ο μιραλας(καλος αλλα εχει ακομη να δειξει), ριερα(περιμενοντας τον nemo), ρομενταλ(περιμενοντας), φετφατζιδης(μακαρι να συνεχισει ετσι το παιδι), ιμπαγασα(απλα καλος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o[f]o13;3649410'']Καταρχας, δημουτσος πετροπουλος plesis δεν παιζουν!δευτερον ξεχασες cisse νινη govou,leto!τριτον καλος παιχτης ο μιραλας(καλος αλλα εχει ακομη να δειξει), ριερα(περιμενοντας τον nemo), ρομενταλ(περιμενοντας), φετφατζιδης(μακαρι να συνεχισει ετσι το παιδι), ιμπαγασα(απλα καλος).

Ξέχασα και τον Γκαρσία. "Γκαρσία κάνει τη διαφορά", "Γκαρσία προσδίδει ποιότητα στον ΠΑΟ", "Μεγάλη κλάσει ο Γκαρσία"... Και σε παρακαλώ μην ειρωνεύεσαι με τον Φετφα, "μακάρι να συνεχίσει" και καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα τον ξεφορτωθούμε, το ελπίζω, πονάνε τα ματάκια μας κάθε φορά που παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασα και τον Γκαρσία. "Γκαρσία κάνει τη διαφορά", "Γκαρσία προσδίδει ποιότητα στον ΠΑΟ", "Μεγάλη κλάσει ο Γκαρσία"... Και σε παρακαλώ μην ειρωνεύεσαι με τον Φετφα, "μακάρι να συνεχίσει" και καλά. Με την πρώτη ευκαιρία θα τον ξεφορτωθούμε, το ελπίζω, πονάνε τα ματάκια μας κάθε φορά που παίζει.

 

πονανε τα ματια σου με τον φετφα?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μια ερωτηση!πιστευεις οτι απο τον παναθηναικο αξιζει κανεις παιχτης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o[f]o13;3649449']πονανε τα ματια σου με τον φετφα?:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

μια ερωτηση!πιστευεις οτι απο τον παναθηναικο αξιζει κανεις παιχτης?

Αυτή την ερώτηση αλλά για τον Ολυμπιακό να την κάνεις πρώτα σε ορισμένους ομοϊδεάτες σου που, εδώ και μερικές σελίδες, ειρωνεύονται τον... μάγο Μιραλάς και τον "Έλληνα Μέσι", δυο παίχτες που όχι μόνο δεν αξίζουν ειρωνεία αλλά έχουν εντυπωσιάσει με τις εμφανίσεις τους. Μετά θα σου απαντήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα έχει κάτι καλό αυτός ο παίχτης (ο Θεός να τον κάνει παίχτη) για να του αρέσει;; :cry:

 

Eλα μου ντε ..

Αυτο λεω κι εγω ...

 

Παιζει να μη τον εχουν δει καν και να τα λενε ...

 

 

Υ.Γ Μερικοι οπως φαινεται εχουν πολυ ωραιους τροπους εχω να πω εγω ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα, είπαμε, ο μιραλάς είναι πράγματι μάγος! Και εγω ξερω ότι τον έχει ζητήσει ο κόπερφιλντ για βοηθό, να εξαφανιζουν μαζί μπάλα και ακρόπολη λέμε!

Κρίμα που δεν πήρε ο οσφπ και τον τζιόλη, να παρω 2 φανελες οσφπ (τζιόλη και μιραλας)! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...