Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Και γιατί παρακαλώ δεν παταιτήθηκε ο Νικόλας αμέσως μετά το ματς με Κοπεγχάγη? Σε ποιόν τα πουλάει αυτά? Δηλαδή μετά που έβαλε τέσσερα στον Εργοτέλη είπε ας δηλώσω και μια παραίτητση? Με απογοήτευσε ο Νικόλας. Νομίζω κι εγώ ότι θα τον πάψει ο Πατέρας αλλά με τρόπο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ντάξει καραγκιοζιλίκια που μικραίνουν την ομαδα όλα αυτα.

 

Καθόλου καραγκιοζιλίκια.

 

Καραγκιοζιλίκια είναι το "Στηρίζουμε τον προπονητή" και να έχεις βρει άλλον ή να ψάχνεις.

 

Όπως έκανε ο θείος δηλαδή.

 

---------- Προσθήκη στις 21:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:15 ----------

 

Και γιατί παρακαλώ δεν παταιτήθηκε ο Νικόλας αμέσως μετά το ματς με Κοπεγχάγη? Σε ποιόν τα πουλάει αυτά? Δηλαδή μετά που έβαλε τέσσερα στον Εργοτέλη είπε ας δηλώσω και μια παραίτητση? Με απογοήτευσε ο Νικόλας. Νομίζω κι εγώ ότι θα τον πάψει ο Πατέρας αλλά με τρόπο!

 

Γιατί πραγματικά αγαπά την ομάδα και περίμενε την διακοπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθόλου καραγκιοζιλίκια.

 

Καραγκιοζιλίκια είναι το "Στηρίζουμε τον προπονητή" και να έχεις βρει άλλον ή να ψάχνεις.

 

Όπως έκανε ο θείος δηλαδή.

 

---------- Προσθήκη στις 21:16 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:15 ----------

 

 

Γιατί πραγματικά αγαπά την ομάδα και περίμενε την διακοπή.

 

 

Καραγκιοζιλίκια ειναι φίλε , οταν έχεις ένα πρόεδρο που ειναι δίπλα 24h στην ομάδα , να μην πας να μιλήσεις πριβε , αλλά να βγεις να κλαψομουνίσεις δημόσια σαν πεισμωμένο κοριτσάκι , που θα αλλάξει γνώμη 1 ώρα μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καραγκιοζιλίκια ειναι φίλε , οταν έχεις ένα πρόεδρο που ειναι δίπλα 24h στην ομάδα , να μην πας να μιλήσεις πριβε , αλλά να βγεις να κλαψομουνίσεις δημόσια σαν πεισμωμένο κοριτσάκι , που θα αλλάξει γνώμη 1 ώρα μετά.

 

Απλά έχω άλλη άποψη. Διαφωνώ εντελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούστε κάτι. Και μόνο που έχασε στο Ολυμπιακό στάδιο από τη Σταντάρ και την Κοπεγχάγη πρέπει να φύγει. Αυτά τα δύο αποτελέσματα με έχουν πειράξει σε σημείο αηδίας. Λέρωσε την ιστορία τηςε ομάδας με το μη πλάνο του ο Νικόλας. Όταν σας το λέει κάποιος που εχει ανταλλάξει και δυό κουβέντες με τον Νιόπλια από κόντα όπως εγώ να τον ακούτε.Είναι χρυσό παιδί ο Νίκος και λυπάμαι γιά την πίεση που περνά τώρα.Δεν του άξιζε να τα περνά αυτά. Ας έκανε κι αυτός ο αθεόφοβος μιά γύρα πό τη Β Εθνική ή κανένα Ατρόμητο. Και μετά να ερχότανε μα ο Πανθαηναϊκός είναι πάντα εκεί.Δεν πρόκειται να φύγει. Αλλά γνώμη μου είναι ότι δεν πρόκειται ποτέ να γίνει μεγάλος προπονητής αφού ή τόχεις ή δεν τόχεις. Δν έχει τα κότσι να μαλώσει κάποιον.Και στιο ποδόσφαιρο πολλές φορές πρέπει να μαλώσεις.

 

Και να μην βάζεις παίχτες με μέσον να παίζουν Μεγάλο λάθος.Μα τον Δημούτσο? Ούτε ο ΟΦΗ ήθελε να τον κρατήσει ούτε ο Παναιτωλικός. Γιατί ρε Νικόλα να τον βάζεις να παίζει στην Πανάθα? Γιατί παίζατε μαζί γύρω-γύρω όλοι στην Εθνική Νέων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα επιδιώξω να συναντηθώ μέσα στην εβδομάδα με τον πρόεδρο για να του πω ότι δεν θέλω να κάθομαι στον πάγκο του Παναθηναϊκού. Δεν γίνεται το καλοκαίρι να είσαι ο καλύτερος προπονητής και τώρα να είσαι ο περίγελος

Kαι ρωτάω εγω τώρα:Είναι περίγελος για ποιον?Για τους οπαδους?Για την διοικηση?Για τους Ελληνες φιλάθλους?Για τις φυλλάδες?

 

Στις 8:30 δηλαδή ήταν περίγελος και στις 9:00 όλα έφτιαξαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σεμναααααααααααά :devil:

Μα γιά καλό το είπα ρε συ.Επειδή είναι σοβαρή ομάδα και θα αποκτήσει εμπειρία ώστε να πάει ψηλότερα μετά στον ΠΑΟ.

 

Πάντως γιά να είμαστε σοβαροί εμείς στην Ελλάδα τρώμε τους προπονητές σαν στραγάλια!

Τελικά με έχουν μπερδέψει οι δημοσιογραφοι.Αξίζει ή δεν αξίζει ο Νιόπλιας? Φταίει ο Κέζος γιά τη μη φρεσκάδα των παιχτών?

Γκαλάς ήθελε να του φέρουν του Νιόπλια μουλάρι του αγόρασαν τι να πεί κανείς. Με την Ιντερ το καλοκαίρι πετούσε η ομάδα τώρα έχει ..περίοδο!

Μπορεί κάποιος χριστιανός να μου πεί τι συμβαίνει τελικά?

Εκ των αποτελεσμάτων και μόνο ο Νικόλας δεν πρέπει να μείνει.

Το ερώτημα είναι θα έρθουν καλύτερες μερες με Νιόπλια? Θα στρώσει η ομάδα? Θα τη βοήθήσει ο Έμπεν τώρα στη διακοπή? Ευνόητα ερωτήματα έ?

Πάντως όποιος μπορεί να απαντήσει και να κάνει προβλέψεις στα ερωτήματα αυτά είναι καλός σύμβουλος και βλέπει μακριά.Έχουν τέτοια σαΐνια οι ομάδες να δώσουν συμβουλές ή κοιμούνται και ..κλάνουν σαν τον Αντωνίου που παίρνει τσάμπα λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...