Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιτα στο πρωτο γκολ φταιει πολυ κι ο Τζορβας ...

Η μπαλα βρισκεται στα πλαγια με μονο παιχτη τον Εντοι και να τον μαρκαρει ο Σαριεγκι και ο τερματοφυλακας αφηνει αφυλαχτη την εστια του για να το κανει πιο ευκολο στον επιθετικο ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Τιποτε,ξεφτιλιστικαμε σημερα! Να χασουμε απο Σκανδιναβικη ομαδα στην εδρα μας?:cry:

 

Γιναμε οπως ο Ολυμπιακος που με τον τωρινο προπονητη του,πριν 3 χρονια,ε ιχε χασει απο την ογδοη στο Νορβηγικο πρωταθλημα Ροζενμποργκ με 1-3. Τουλαχιστον εμας ειναι πρωτη η Κοπεγχαγη στο πρωταθλημα της.:-(

 

---------- Προσθήκη στις 00:23 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 00:22 ----------

 

Κοιτα στο πρωτο γκολ φταιει πολυ κι ο Τζορβας ...

Η μπαλα βρισκεται στα πλαγια με μονο παιχτη τον Εντοι και να τον μαρκαρει ο Σαριεγκι και ο τερματοφυλακας αφηνει αφυλαχτη την εστια του για να το κανει πιο ευκολο στον επιθετικο ....

 

Για μενα ο Τζορβας πρεπει να τελειωσει μια και καλη απο ΠΑΟ.Να παρουμε εκεινον της Κερκυρας,ειναι καλος λενε κατι Αγγλοι φιλοι μου που τον εχουν δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να τελειωσει πρεπει να βρεθει κι αξιος αντικαταστατης καλυτερος απο τον Τζορβα ...:-D

 

Αλεξ μου,οποιον και να παρουμε θα ειναι καλυτερος,το ιδιο ισχυει και για ολη μας την αμυνα.Ας αρχισουν απο αυριο να αγοραζουν απο την ντοπια αγορα ,Ντουγκλαο και λοιπους,με τα τωρινα μας χαλια θα ειναι σουπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτε,ξεφτιλιστικαμε σημερα! Να χασουμε απο Σκανδιναβικη ομαδα στην εδρα μας?:cry:

 

Γιναμε οπως ο Ολυμπιακος που με τον τωρινο προπονητη του,πριν 3 χρονια,ε ιχε χασει απο την ογδοη στο Νορβηγικο πρωταθλημα Ροζενμποργκ με 1-3. Τουλαχιστον εμας ειναι πρωτη η Κοπεγχαγη στο πρωταθλημα της

 

ο Σολιντ ο μπλοκακιας ήταν :P το 2005 (πέρασαν τα χρόναι benign,γεράσαμε :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιναμε οπως ο Ολυμπιακος που με τον τωρινο προπονητη του,πριν 3 χρονια,ε ιχε χασει απο την ογδοη στο Νορβηγικο πρωταθλημα Ροζενμποργκ με 1-3.(

Ε? Τον Σολιντ δεν ειχε τοτε?

Και οχι πριν 3 χρονια αλλά 5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεξ μου,οποιον και να παρουμε θα ειναι καλυτερος,το ιδιο ισχυει και για ολη μας την αμυνα.Ας αρχισουν απο αυριο να αγοραζουν απο την ντοπια αγορα ,Ντουγκλαο και λοιπους,με τα τωρινα μας χαλια θα ειναι σουπερ.

 

Kαλα αυτο που λες για την ντοπια αγορα εχεις απολυτο δικιο ....

Ο Ντουγκλαο θα εμοιαζε αμυντικαρα μπροστα σε αυτους που ειναι τωρα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Σολιντ ο μπλοκακιας ήταν :P

 

Σορρυ παιδια εχετε δικιο!My bad! Μπερδευτικα.

 

 

(Βασικα πηγα με κατι μαθητες μου μετα το τελευταιο βραδινο μαθημα να δουμε το δευτερο ημιχρονο σε μια κοντινη καφετερια και απο coca cola το ερριξα στη μπυρα λογω τραγωδιας και ειμαι λιγο ζαλιζμενος.)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που με τον τωρινο προπονητη του,πριν 3 χρονια,ε ιχε χασει απο την ογδοη στο Νορβηγικο πρωταθλημα Ροζενμποργκ με 1-3.

 

Χμμ, εφυγε ο Βαλβερδε και πηρε το Σολιντ ο ολυμπιακος?

 

 

πφφφ πιο αργος και απτο Ζιλμπερτο ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλεξ μου,οποιον και να παρουμε θα ειναι καλυτερος,το ιδιο ισχυει και για ολη μας την αμυνα.Ας αρχισουν απο αυριο να αγοραζουν απο την ντοπια αγορα ,Ντουγκλαο και λοιπους,με τα τωρινα μας χαλια θα ειναι σουπερ.

 

Οκ, τρωει πολλα κουφα γκολ αλλα νομιζω με ΣΩΣΤΗ αμυνα επιτελους θα μπορει να αποδωσει πολυ καλυτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιος αμυντικους ρε?

Ο Παναθηναικος χαφ πρεπει να πάρει κυρίως.Ποιοτικους χαφ.Κατσουρανης/Καραγκουνης/Σιμαο ειναι της πλάκας παιχτες.4 world class defenders να παρει τωρα ο Παναθηναικος δεν εχει νοημα.Οταν οι αντιπαλοι βρισκονται συνεχως φατσα καρτα με την αμυνα πόσες επιθέσεις να σωσουν οι αμυντικοι?

 

Κατι περυσινό μου θυμίζει αυτό αλλα τελος παντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ποιος αμυντικους ρε?

Ο Παναθηναικος χαφ πρεπει να πάρει κυρίως.Ποιοτικους χαφ.Κατσουρανης/Καραγκουνης/Σιμαο ειναι της πλάκας παιχτες.4 world class defenders να παρει τωρα ο Παναθηναικος δεν εχει νοημα.Οταν οι αντιπαλοι βρισκονται συνεχως φατσα καρτα με την αμυνα πόσες επιθέσεις να σωσουν οι αμυντικοι?

 

τερμα, 4 αμυντικους επιτελικο και αναπληρωματικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Julio Cesar,Vidic,Terry,Sergio Ramos,Evra να φέρεις με Κατσουράνη Καραγκουνη Σιμαο στα χαφ δουλεια δεν γίνεται.Αντι να δεχτεις 7 γκολ σε δυο αγωνιστικές θα έτρωγες 4.

 

Στο συγχρονο ποδοσφαιρο τα χαφ πρεπει να κινουνται πανω κατω μεταξυ των δυο περιοχων.60 μέτρα απόσταση με παιχτες που εχουν πνευμόνια που εχουν ταχυτητα και εχουν μυρωδιά απο μπάλα.Ποιος απο τους άνωθεν χαφ εχει αυτά τα στοιχεία?Κανενας.Τακτική μπαμπα μπουμπα γιομα να βρουμε τον Σισε δεν ειναι τακτικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβως ετσι,εχει δικιο η κοπελα.(Και τον Μαρκαριαν προπονητη προσθετω εγω.)

 

ο Πατερας ειπε σημερα οτι δεν υπαρχει θεμα προπονητη.:rolleyes:

 

Παντως...αυτος ο Πλεσις δεν αξιζει να τον βαλει βασικο ουτε σ ενα ματς??δηλ. οι Σιμαο-Κατσουρ τοσο πια καλυτεροι ειναι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...