Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κουπερ μου ειπαν το πρωι. Αληθευει?

 

Ο Γκοβου γιατι δεν παιζει?

 

Αντε ρε μπορει να το γυρισει. Παναθηναικος εισαι, στην ευρωπη εισαι καλος, ποια Κοπεγχαγη τωρα? Αντε ρε ξυπνηστεεεεεεε!

 

Ο Τζορβας ειναι αχρηστος ή σουπερ αχρηστος? Ποτε δεν μου αρεσε, ολο βλακειες κανει.

 

Ρε φιλε δεν ξερω για κουπερ η αληθεια ειναι οτι εχει στρωσει καλα τον Αρη.

Ο Γκοβου ειναι τραυματιας..

Θελω προπονητη που να βριζει ρε γαμωτο η ας φερουν τον ομπραντοβιτς να τους βριζει αν χρειαζεται..Ελεος δηλαδη..

Τζορβα τραβα στον ΟΦΗ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

λεπόν, εγώ είμαι ΠΑΟΚ, αλλά είμαι και ποδοσφαιρόφιλος (γράφω συχνά πυκνά και στις άλλες ομάδες)... Το ch l εκτός από θέαμα το έχω συνδεδεμένο στο μυαλό μου και με τον παναθηναϊκό. Αυτόν τον παναθηναϊκό:

i1095048_schalke-ksnks-ks-2002-ucl-0-2.jpg

 

αυτό που δείχνει η ΝΕΤ τώρα, τι είναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο 2-0

νιοπλια στα τσακιδια και καποιος να φερει προπονητη με @@

.....Και τερματοφύλακα και αμυντική γραμμή και τον Ν'Ντόυ πίσω!

Α ρε βλάκα Τεν Κατε προπονηταρά! Δεν σου έκανε ο Ντάμεν ε?

Αυτή η ομάδα παίζει χειρότερα απ' ότι στο Καμπ Νου!

 

λεπόν, εγώ είμαι ΠΑΟΚ, αλλά είμαι και ποδοσφαιρόφιλος (γράφω συχνά πυκνά και στις άλλες ομάδες)... Το ch l εκτός από θέαμα το έχω συνδεδεμένο στο μυαλό μου και με τον παναθηναϊκό. Αυτόν τον παναθηναϊκό:

i1095048_schalke-ksnks-ks-2002-ucl-0-2.jpg

 

αυτό που δείχνει η ΝΕΤ τώρα, τι είναι ;

Ένα πράγμα που μοιάζει με ομάδα! Κρεμόμαστε τώρα από τα μαύρα @@@@@ (Μαργαρίτα νη το διαβάζεις αυτό είναι ακατάλληλο!!) τού άμπαλου Σιμάο! Μιά μπαλιά της προκοπής δεν μπορεί να βγάλει ο χοντρός!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXA, ο Νίνης κάνει στην άκρη για να μη τον βρει η μπάλα και ο Τζόρβας τρώει γκολ στη γωνία του και βρίζει το τείχος πριν καλά καλά μπει η μπάλα στο τέρμα.

 

ο οποιος κανει επιτοπιο πεσιμο:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα Τζορβα μοντελο!!!Για πασαρελα εισαι με τετοιες φιγουρες!!!Το παιδι ειναι ψωνισμενο-θελει να τραβαει την προσοχη..Ετσι αποφασισε να πνιξει 2 γκολακια ετσι για το γαμωτο!!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα να βγουν οι γνωστοι να μας πουν για νιοπλια

 

Γιατι να μην πουν δηλαδη?Εσυ τι βλεπεις?Περισυ χειροτερη οαμδα ειχαμε και παιζαμε καλυτερα.

Οποιος νομιζει οτι ο νιομπλιας ειναι καλος προπονητης και κανει για Παο ειναι τουλαχιστον τυφλος.Παω βολτα,αυτο το πραμα δεν ειναι να το βλεπεις,γκολ δεν βαζουμε,το πολυ να φαμε.

Συγκρινε τα δυο ροστερ και ελα πες μας τι φταιει.Οι παικτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην πουν δηλαδη?Εσυ τι βλεπεις?Περισυ χειροτερη οαμδα ειχαμε και παιζαμε καλυτερα.

Οποιος νομιζει οτι ο νιομπλιας ειναι καλος προπονητης και κανει για Παο ειναι τουλαχιστον τυφλος.Παω βολτα,αυτο το πραμα δεν ειναι να το βλεπεις,γκολ δεν βαζουμε,το πολυ να φαμε.

Συγκρινε τα δυο ροστερ και ελα πες μας τι φταιει.Οι παικτες?

 

M'αυτο δεν λεω φιλε και εγω? Αλλα οπως βλεπεις ηδη με κραζουνε..

@geovard: Νιοπλιας τακτικα δεν υπαρχει...Δεν υπαρχει..Κλεινεις ενα παικτη που μπορουν να σε απειλησουν...Τι κριμα που σε αυτη την ομαδα μαζευουμε τον καθε προσπεκτ αμπαλο...

@we_will_rise +1 φιλε και σε σενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M'αυτο δεν λεω φιλε και εγω? Αλλα οπως βλεπεις ηδη με κραζουνε..

@geovard: Νιοπλιας τακτικα δεν υπαρχει...Δεν υπαρχει..Κλεινεις ενα παικτη που μπορουν να σε απειλησουν...Τι κριμα που σε αυτη την ομαδα μαζευουμε τον καθε προσπεκτ αμπαλο...

@we_will_rise +1 φιλε και σε σενα

Είναι κυρίως η προσωπικότητα.Δεν έχει το σεβασμό των παιχτών. Γι αυτό θα φύγει σύντομα.

Δεν είναι και κουμπάρος μου γιά να μένει ε? Το μοναστήρι ναν καλα και απο προπονητές ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Νιοπλιας ειναι για ακαδημιες..Δεν ξερει να παιξει τακτικα και το απεδειξε εμπρακτα στο παιχνιδι με την Μπαρτσα με το συστημα μπρος - πισω που επαιζε απο το Κωλοκοτρονιτση..Που δεν ειχε ενα παιχτη στο κεντρο να κρατησει την μπαλα πανω απο 5 δευτερολεπτα..Βεβαια μην ξεχνατε πως εναν κεντρικο αμυντικο που θα κανει την διαφορα ζητησε ο ανθρωπος και του εφεραν τον μονο που δεν ηθελε!Ζητησε αναπληρωματικο φορ στην θεση του Σισε και του εφεραν Γκαρσια...Ανοιξτε λιγο τα ματια σας..Δεν ειμαι Παναθηναικος αλλα ειμαι αντικειμενικος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αν μεινει 0-2 θα σας απαλλαξω απο την παρουσια μου απο αυτη τη γη, θα αυτοκτονησω ρε!!!!:shock:

Ενας φιλος μου το πρωι μου ειπε οτι θα ληξει 0-2 το ματς και εγω τον χλευαζα διοτι πιστευα οτι θα νικησει ο Παναθηναικος και το 0-2 ειναι μη υπαρκτο, δνε υπαρχει σαν αποτελεσμα με την καμια.

Μου ειπε μαλιστα να βαλω ετσι για πλακα 5 ευρω στην Betfair που το ειχε 27 αποδοση.

 

Ε αμα μεινει το 0-2 bye bye.:whistle::whistle: Καλυτερα να γινει 0-3 πλεον.

 

Ωχ κοκκινη! :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...