Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
αν εισαι καπου που πιανεις φηφιακο σημα ναι......εδω στην "επαρχια" φαινεται κομμενο

 

Με αναλογικό είμαι (Αθήνα), και συμπεριφέρεται όπως ο ΣΚΑΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bοηθεια Παναγια ειναι αυτος ο Τζορβας στις εξοδους ...

Και ασχημη η πασα του Σιμαο ...

Απο κει ξεκινησε η φαση...

 

Οχι τπτ αλλο αλλα θα χασουμε και το στοιχημα ...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα οι ρωσικες ομαδες παιζουν τετοια ωρα κατα τις 7:30, δεν ξερω αν ειναι διαφορα ωρας η απλα το πολυ κρυο.

 

μαλακια του τζορβα να βγει τοσ εξω και πλαγια. Μαλιστα απλωσε τα χερια να αποκρουσει λες και ηταν στην περιοχη μεσα!! καλυτερα που δεν την βρηκε ο μποζος, θα ηταν αποβολη. Μολις εχασε και 2ρη μεγαλη ευκαιρια η κοπεγχαγη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορω να το δω γαμω την Καναδεζικη tv, εχει 1000 καναλια και πουθενα το ματς. to atdhe μου λεει κατι παπαριες authenticating player και μετα δν το παιζει, και το livegoal κολαει απιστευτα..... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXA, ο Νίνης κάνει στην άκρη για να μη τον βρει η μπάλα και ο Τζόρβας τρώει γκολ στη γωνία του και βρίζει το τείχος πριν καλά καλά μπει η μπάλα στο τέρμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μεγάλο λάθος ο Τζόρβας να βγει εκτός εστίας ενώ έμπαινε από τα πλάγια ο Εντοι και από πίσω του ο Σαριέργκι, παραλίγο να την πιάσει με τα χέρια. Λάθος του Νοπλια ο Ζιλμπέρτο στην άμυνα καθώς είναι αργός. Η άμυνα μας είναι χειρότερη από πέρυσι που δεν είχαμε άμυνα. Ο Νιόπλας δείχνει ότι μάλλον δεν είναι ότι καλύτερο για προπονητής του παναθηναϊκού μάλλον δεν μπορεί να μελετήσει τον αντίπαλο σωστά.

 

0-2 όλα πάνε τέλεια(τι να πω...). Περίεργη τροχιά η μπάλα. Βλέπω την 5αρα να έρχεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο 2-0

νιοπλια στα τσακιδια και καποιος να φερει προπονητη με @@

Κουπερ μου ειπαν το πρωι. Αληθευει?

 

Ο Γκοβου γιατι δεν παιζει?

 

Αντε ρε μπορει να το γυρισει. Παναθηναικος εισαι, στην ευρωπη εισαι καλος, ποια Κοπεγχαγη τωρα? Αντε ρε ξυπνηστεεεεεεε!

 

Ο Τζορβας ειναι αχρηστος ή σουπερ αχρηστος? Ποτε δεν μου αρεσε, ολο βλακειες κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομαδα χωρις πλανο,το ειπαμε απο το τριτο ματς,και για αυτο φταιει ο προπονητης.Οταν αλλαξουμε προπονητη κατι θα γινει ,μεχρι τοτε ,τετοια αποτελεσματα θα τα βλεπουμε συνεχως.1 ποντο θα παρουμε στο φετινο τσουλου

Η ομαδα φετος δεν ειναι απλα τρυπια πισω .αλλα δεν κανει φαση μπροστα.Περισυ τρωγαμε αλλα βαζαμε κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...