Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είχατε πάρει και εναν Γαλλο αμυντικο χαφ τελευταία ημέρα μεταγραφών; Τι γίνεται αυτός;

 

Επίσης, κρίνοντας από τις παρατηρήσεις του Νιοπλια στον Λετο το γεγονός οτι δεν επιστρέφει να καλύψει το μπακ σημαίνει ότι γίνεται κατοπιν εντολής του, αφού δεν του ανέφερε κάτι για αυτό το θέμα.

 

Αυτό είναι εγκληματικό, καθώς τόσο με τη Μπαρτσελόνα όσο και με τη Καβαλα η αριστερή σας πλευρά ήταν τρύπια.

 

Τώρα πως γίνεται τελικά οι μόνοι με τους οποίους είναι ικανοποιημένος ο Νιοπλιας να είναι ο Καραγκουνης και ο Κατσουράνης δε το καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Δεν ανησυχώ, ο Νιόπλιας έχει τον απόλυτο έλεγχο της ομάδας και των αποδυτηρίων.

 

τι να πω ,συμφωνω με τον gamer,καπως φεηλ φανηκε ο Νιοπλιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει τη πυγμή ο Νιόπλιας να διαχειριστεί επαγγερλματίες παίχτες με έντονη προσωπικότητα. Είναι δυνατόν ποτέ να τολμήσει να κάνει κόλπα στον Σισσέ? Στον Ζιλμπέρτο? Μέχρι πέρυσι είχε να διαχειριστεί παιδάκια στις Εθνικές ομάδες και ξαφνικά πρέπει να βάλει σε τάξη τον απείθαρχο Κατσουράνη και Καραγκούνη. Ε δεν γίνονται αυτά. Αν δεν έχει τη σταθερή στήριξη του Πατέρα πιστεύω ότι δεν θα τη βγάλει τη χρονιά στον πάγκο. Τον ξέρω τον Νιόπλια πολύ καλά.Είναι ένας ήρεμος τύπος και οι φωνές που βγάζει τώρα μου φαίνονται σαν το σκυλάκι που γαυγίζει αλλά δεν δαγκώνει.

 

Φοβάμαι μη γίνει ο Παναθηναϊκός κάπως έτσι!

http://news247.gr/kosmos/news/prokeitai_gia_tyfwna.542494.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει τη πυγμή ο Νιόπλιας να διαχειριστεί επαγγερλματίες παίχτες με έντονη προσωπικότητα. Είναι δυνατόν ποτέ να τολμήσει να κάνει κόλπα στον Σισσέ? Στον Ζιλμπέρτο? Μέχρι πέρυσι είχε να διαχειριστεί παιδάκια στις Εθνικές ομάδες και ξαφνικά πρέπει να βάλει σε τάξη τον απείθαρχο Κατσουράνη και Καραγκούνη. Ε δεν γίνονται αυτά. Αν δεν έχει τη σταθερή στήριξη του Πατέρα πιστεύω ότι δεν θα τη βγάλει τη χρονιά στον πάγκο. Τον ξέρω τον Νιόπλια πολύ καλά.Είναι ένας ήρεμος τύπος και οι φωνές που βγάζει τώρα μου φαίνονται σαν το σκυλάκι που γαυγίζει αλλά δεν δαγκώνει.

 

Φοβάμαι μη γίνει ο Παναθηναϊκός κάπως έτσι!

http://news247.gr/kosmos/news/prokeitai_gia_tyfwna.542494.html

 

Δηλαδή τι πρεπει να κανει να βαζει τιμωρία αυτους που βαριούνται ήνα τους πάρει στο φιλότιμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή τι πρεπει να κανει να βαζει τιμωρία αυτους που βαριούνται ήνα τους πάρει στο φιλότιμο?

 

Ούτε το ένα ούτε το άλλο. Αν ήταν στη θέση του ένας προπονητής στυλ Μουρίνιο(λέμε τώρα) δεν χρειαζότανε να κάνει τίποτα. Λόγω της προσωπικότητάς του θα στέκανε όλοι προσοχή. Αυτό εννοώ. Γιατί από τεχνικές γνώσεις δεν πάει πίσω ο Νιόπλιας.Γιά να μπορέσει όμωςν να κάνει παίχτες απείθαρχους σαν το Λέτο γιά παράδειγμα να εφαρμόσουν τα πλάνα του αυτό δεν γίνεται ούτε με καρώτο, ούτε με μαστίγιο.Είναι απλά θέμα προσωπικότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που ειδα το προγραμμα προσεξα πως εχετε 3 ντερμπι στη σειρα ...

Βαλε και τα Τσαμπιονσλιγκια ...:devil::devil::devil:

 

Δεν ξερω αν θα φτασει ο Νιοπλιας ως την 8η αγωνιστιμη που παιζετε με τον Ολυμπιακο ....

;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά Εγώ πιστεύω ότι ο νομπλιας δεν θα τα καταφέρει άλλωστε η ομάδα έχει τέτοιο υλικό που θέλει προπονηταρα και όχι νομπλια.Ένας προπονητής εμένα που μου αρέσει και είναι φοβερός είναι ο εκτορ ραουλ κουπερ αυτός κάνει όχι ο προπονητής εθνικής νέων.δεν το λέω για να υποτίμησω κανέναν αλλά ο τύπος δεν κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά Εγώ πιστεύω ότι ο νομπλιας δεν θα τα καταφέρει άλλωστε η ομάδα έχει τέτοιο υλικό που θέλει προπονηταρα και όχι νομπλια.Ένας προπονητής εμένα που μου αρέσει και είναι φοβερός είναι ο εκτορ ραουλ κουπερ αυτός κάνει όχι ο προπονητής εθνικής νέων.δεν το λέω για να υποτίμησω κανέναν αλλά ο τύπος δεν κάνει

 

Καλα ο Κουπερ δε ταιριαζει στον Παο με τπτ ...

Με ποιους θα παιξει 4-4-2 αν ερθει .. ??? :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προτείνω να φύγει ο νιόπλιας και να έρθει ο...τεν κάτε :lol:

 

πέρα από την πλάκα, αρκετοι εδώ μεσα λέγαμε ότι ο νιόπλιας θα φανεί λίγος όταν θα ξεκινούσε η χρονιά. Κάτι ο ίδιος, κάτι ο γυμναστής που ήταν για τα μπάζα, κάτι οι μη μεταγραφές έχουν κάνει την ομάδα να εμφανίζεται αρκετά κατώτερη των περιστάσεων.

 

Για μένα, οι διοικούντες θα έπρεπε ήδη να ψάχνουν τον αντικαταστάτη του νιόπλια, ο οποίος να μην είναι ότι κι ότι αλλά να είναι έμπειρος, κατα προτίμηση ξένος (με παραστάσεις από προηγμένες ποδοσφαιρικά χώρες) και να τον αφήσουν να εργασθεί 2 χρόνια τουλάχιστον. Φαντάζει δύσκολο αλλά ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να βρεθεί κάτι αξιόλογο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι να ρολλάρει η ομάδα και να αρχίσει τις νίκες.

 

Αυτά που ξέρατε τώρα με τον Πατέρα ξεχάστε τα. Δεν θα αλλάζουμε προπονητή με την πρώτη στραβή. Δεν γίνεται δουλειά έτσι. Καλώς στηρίχθηκε όσο στηρίχθηκε ο Τεν Κάτε, καλώς στηρίζεται τώρα και ο Νιόπλιας. Η ομάδα έχει τέτοια ποιότητα που αν σοβαρευτεί παίρνει το πρωτάθλημα στο χαλαρό ακόμα και με εμένα προπονητή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...