Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ..την ξαναδιάβασα τώρα και πραγματικά αναρωτιέμαι ΠΟΣΟ δίκιο μπορεί να έχει?? 90% αυτών που λέει είναι ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι όπως τα λέει. Τα χώνει εκεί που πρέπει και λέει 10 σωστά πράγματα χωρίς εμπάθεια και χωρίς να γλυφει κανένα.. Απλά όπως λες και εσύ δεν αρέσει η αλήθεια. Και εγώ τα λέω αυτά για τον Τεκ κάτε ως ολυμπιακός.

 

P.S. Τι σημαίνει σκατά? Αντιστεκότανε στο κατεστημένο του Καραγκούνη και του Κατσουράνη? Δεν γούσταρε τις ατελείωτεσ φραπεδιές των ελληνάρων ποδοσφαιριστών? Τότε ναι σκατά τα έκανε με τη δική τους λογική. Βλέπετε όλοι τι έγινε με την Εθνική και τον Κατσουράνη τώρα. Δεν είναι τυχαία αυτά τα πράγματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Φίλε μου ωραία τα λέει αλλά του ξέφυγε κάτι. Στο Ελλαδιστάν ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ η αλήθεια... Είμαστε μίζεροι και δεν μπορούμε να ανεχτούμε την επιτυχία του διπλανού μας...

 

Πρέπει όμως όσο και αν δεν μας αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει όμως όσο και αν δεν μας αρέσει...

 

Θα προτιμούσα όμως να ξεκινήσει από κάπου αλλού η "κάθαρση" :-)

 

steven δεν είναι ότι είχε πρόβλημα μόνο με τους "Ελληνάρες"

 

PS

Χα χαχ ο Κομπότης είναι αυτόφωρο για προσπάθεια δωροδοκίας. (20000 και μεταγραφή σε ομάδα της superleague στον τερματοφύλακα) !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS

Χα χαχ ο Κομπότης είναι αυτόφωρο για προσπάθεια δωροδοκίας. (20000 και μεταγραφή σε ομάδα της superleague στον τερματοφύλακα) !!!

 

Ο Κομπότης? Ψέματα είναι. Ο Λεβαδειακός είναι αποδεδειγμένα καθαρή ομάδα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανε και καποια σημαντικα λαθη ο Τεν ομως παρολα τα σωστα που λεει.Τον Matos π.χ. αυτος τον εδιωξε,το παλτο τον Kante αυτος τον εφερε για να πω μερικα.Ηταν και παλιοχαρακτηρας και μιλουσε ασχημα και με βρισιδια στους παικτες και ειχε κανει ασχημες σκηνες με παικτες σε πολλες ομαδες που ειχε παει.

 

Απο τον Νιοπλια σιγουρα πολυ πιο εμπειρος και αρα καλυτερος,στην συμπεριφορα ομως απενταντι στους παικτες,που επηρεαζει και την ψυχολογια τους ειναι πιο σωστος ο Νιοπλιας.

 

Εμενα,ξερω τωρα οτι θα σκυθρωπιασουν αρκετοι,αλλα θα το πω.Εμενα μου αρεσε ο Πιγκουινος.Αν ειχε τους παικτες που εχουμε σημερα θα ηταν αηττητος.Φανταστικος,κατα την γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσε ο Πιγκουινος.Αν ειχε τους παικτες που εχουμε σημερα θα ηταν αηττητος.Φανταστικος,κατα την γνωμη μου.

 

Συμφωνώ αλλά όχι να φύγει ο Νιόπλιας για να έρθει... Αν περάσει η σεζόν και ο Νιόπλιας φύγει τότε ναι ας έρθει....να κάνει και μία προετοιμασία :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit:

Να προσθέσω κάτι στα γρήγορα..

Έχουμε στο Ηράκλειο μιά καταπληκτική καί προπάντων υγιή ομάδα τον Εργοτέλη και δεν πάμε όλοι να τον στηρίξουμε στο γήπεδο και είναι κρίμα να μαζεύει δυο και τρεις χιλιάδες φιλάθλους(οπαδούς έχει ελάχιστους). Κρίμα.Αλλά αυτοί είμαστε.Θα πάμε να σκοτωνόμαστε στα... καλντερίμια της Β Εθνικής γιά τον ΟΦΗ γιατί ο Έλληνας και δή ο Κρητικός έχει ισχυρά παραδοσιακά αντανακλαστικά.Λυπάμαι τον ανθρωπάκο τον Παπουτσάκη που προσπαθεί μέρα νύχτα να φτειάξει μιά ομάδα της προκοπής. Vlach.. ακούς?

 

Εγω τα ακουω φιλε μου, και τα βλεπω εδω και χρονια..

Ελπιζω οτι μεσω των πολυαριθμων ακαδημιων θα φτιαξουμε καινουργιους φιλαθλους και οπαδους, ποτισμενοι στην εργοτελιτικη φιλοσοφια.. Παντως, αν δεν κανουμε καινουργιο γηπεδο, δεν θα τα παμε καλα δυστυχως..

Thanx για τα καλα λογια, ειδικα οταν προερχονται απο εναν οφιτζη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως η δήλωση του Παπουτσάκη για μία ομάδα στην Κρήτη είναι η καλύτερη λύση!

 

Με την καμια... Μπορει οφη και εργοτελης να ειναι μικρες ομαδες αλλα κουβαλανε τεραστια ιστορια για διαφορετικους λογους.

 

Για την ομαδα μου ειδικα, η πολιτικη ιστορια της ειναι μεγαλυτερη απο καθε αλλη ομαδα στην Ελλαδα... Ειμαστε η μοναδικη ομαδα που την εριξε η χουντα λογω αντιστασιακου αγωνα...

 

Χιλιες φορες να πεσω παρα συγχονευση... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευω παντως οτι ολη η Ελλαδα πλην Κρητης προτιμα να βλεπει στη superleague τον Εργοτελη παρα τον οφη

Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά τώρα που ο Μαρινάκης κάνει καμάκι στον ΟΦΗ. Ο πατέρας του ήταν μέλος του στο μακρινό παρελθόν. Βλέπεις τώρα που έχει απεμπλακεί πλέον από το Βαρδινογιαννέϊκο έχει ανοίξει ο δρόμος γιά... ερωτικές προσεγγίσεις.

Πότε άλλοτε θα έδινε ο Ολυμπιακός δανεικούς συον ΟΦΗ Κατσικογιάννη, Σοϊλέδη.(Έχει δώσει κι άλλους δεν ξέρω?)

Αυτή δυστυχώς είναι η μοίρα του ΟΦΗ. να προσπαθούν να τον πιάσουν γκόμενα!

Ναι αλλά έτσι θα αλλάξει το σύσνθημα σε "έξω οι τσάτσοι του Μαρινάκη"!

Πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα ακουστεί κι αυτό στο γήπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, και περυσι ειχε δωσει δανεικους στον οφη αλλα δεν εγινε τπτ...

 

Και ο μαρινακης ειναι εργοτελιτης, ο πατερας του εχει παιξει στον εργοτελη ενα φεγγαρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Φασενκας τελικα θα παιξει στην Α1 Εσκαθ στον Εθνικο Λαρισας. Κανω αυτο το σχολιο, γιατι ειχα γραψει κατι πριν μερικους μηνες, περι "απαραδεκτων δημοσιογραφων" και αδιστακτων μανατζερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα, και περυσι ειχε δωσει δανεικους στον οφη αλλα δεν εγινε τπτ...

 

Και ο μαρινακης ειναι εργοτελιτης, ο πατερας του εχει παιξει στον εργοτελη ενα φεγγαρι :P

 

Όπως ήδη ξέρεις στο Ηράκλειο δεν υπάρχει η αντιπαλότητα μεταξύ Εργοτελιτών και ΟΦΗτζήδων όπως σε άλλες πόλεις μεταξύ τοπικών ομάδων.Πολλοί παίχτες πάνε από τη μιά ομάδα στην άλλη και δεν θεωρούνται προδότες.Ο Δασκαλάκης, ο Ρουμπάκης, Ογκουνσότο, Φραγκιαδάκης κ.λ.π είναι μερικοί από αυτούς.Βέβαια υπάρχουν και κάποιοι ελάχιστοι που δεν νοιώθουν καλά με αυτό το καλό κλίμα και θέλουν σώνει και καλά να φανεί ότι υπάρχει αντιπαλότητα.Αλλά μένουν μόνοι τους.

Έπειτα αν ρωτήσεις οποιονδήποτε Κρητικό θα σου πεί όχι μόνο ΟΦΗ και Εργοτέλης στη σουπερλίγκα αλλά μακάρι να μπορούσε να βγεί και ο Α.Ο Χανίων!

Εγώ δεν πιστεύω στη λογική που λέει άντε να βγάλουμε μιά ομάδα π.χ Σέρρες(τυχαία η αναφορά) γιά να εκπροσωπηθεί η πόλη. Ούτε άντε να μείνει ο Πανθρακικός αν δεν το αξίζει.Γιατί μου θυμίζει τη λογική του υπουργείου παιδείας που έφτειαξε σχολές και στο τελευταίο χωριό της Ελλάδας χωρις τις απαραίτητες προϋποθέσεις και υποδόμές απλά να έχουν κι εκείνες οι περιοχές φοιτηταριό!

Αν θέλουμε να ανέβει επίπεδο η σουπερλίγκα πρέπει να συμμετέχουν οι καλύτερες ομάδες με προοπτική και ας είναι από την ίδια πόλη. Είδαμε πέρυσι τι έγινε στα play off γιά την άνοδο στη σουπερλιγκα.Σφάχτηκε ο ΟΦΗ ανέβηκε ο Πανσερραϊκός. και τώρα φαίνεται η γύμνια του! Τρείς αγωνιστικές μηδέν βαθμοί και έπεται συνέχεια.Δεν ήταν λοιπόν καλύτερα να κάτσει στη φυσική του θέση στη Β Εθνική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...