Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

για μενα το θεμα ειναι απλο. αυτη την περιοδο 11αδα του παο με κατσου-καρα απλα δεν υπαρχει. πιο αργη και απο χελωνα, χωρις ιδεες και μονο με ενα ψευτοτσαμπουκα.

 

Επισης ο γκαρσια πρεπει να ξεκιναει βασικος. ισως ο γκοβου δεν εχει καταλαβει ακομα οτι με το ονομα δεν παιζεις..

 

Α, και 2-3 αμυντικους καινουργιους, αλλα αυτο ειναι για τον ιανουαριο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι επνιξε .. ?

Αφου εξω απο την περιοχη ηταν αν ειδα καλα ....

Η καμερα απο πισω το εδειξε ξεκαθαρα πιστευω ..

 

ο παικτης της Καβαλας ηταν μεσα στγ περιοχη, αντε να ηταν πανω στη γραμμη. Προφανως θα επρεπε να πανηγυριζει ο Παναθηναϊκος για την ισοπαλια και δε πιστευω να μιλησει κανεις για αδικια, αλλα η φασαρια που εγινε τη προηγουμενη βδομαδα ειχε αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λέτο ήταν εκτός περιοχής. Κατά την γνώμη δεν υπήρχε παράβαση πέρα του φάουλ που ορθά δόθηκε.

 

---------- Προσθήκη στις 21:47 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:44 ----------

 

Ντάξει ρε, μην τρελαίνεστε.. Δεν είναι και η πιο εύκολη έδρα η Καβάλα..

 

Πως να μην τρελαίνεσαι.. 4 χρόνια σε τέτοιες έδρες για τον ίδιο λόγο αφήνουμε βαθμούς. Τι Πατέρας, τι Τζίγκερ, τι Τεν Κάτε... Για τον ίδιο λόγο γαμώ την...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να μην τρελαίνεσαι.. 4 χρόνια σε τέτοιες έδρες για τον ίδιο λόγο αφήνουμε βαθμούς. Τι Πατέρας, τι Τζίγκερ, τι Τεν Κάτε... Για τον ίδιο λόγο γαμώ την...

 

Έτσι είναι η μπάλα φίλε. Τουλάχιστον παίξατε καλή μπάλα. Εμένα (είμαι ΠΑΟΚ) 1000 φορές με ενδιαφέρει να ευχαριστηθώ ποδόσφαιρο, να ματώσουν την φανέλα και ας χάσω παρά να κερδίσω 2-0 από μια αντεπίθεση κι ένα πέναλτυ και να με παίζει μονότερμα ο αντίπαλος όλο τον αγώνα. Σήμερα παίξατε καλή μπάλα, απ'αυτή την άποψη εννοώ ότι δεν χρειάζεται να σκάτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λέτο ήταν εκτός περιοχής. Κατά την γνώμη δεν υπήρχε παράβαση πέρα του φάουλ που ορθά δόθηκε.

 

---------- Προσθήκη στις 21:47 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 21:44 ----------

 

 

Πως να μην τρελαίνεσαι.. 4 χρόνια σε τέτοιες έδρες για τον ίδιο λόγο αφήνουμε βαθμούς. Τι Πατέρας, τι Τζίγκερ, τι Τεν Κάτε... Για τον ίδιο λόγο γαμώ την...

 

Παντως στην συγκεκριμενη περιπτωση θα ειχαμε παρει καλυτερους αμυντικους αν δεν ειχε φυγει ο Πατερας για εκεινο το κρισιμο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι η μπάλα φίλε. Τουλάχιστον παίξατε καλή μπάλα. Εμένα (είμαι ΠΑΟΚ) 1000 φορές με ενδιαφέρει να ευχαριστηθώ ποδόσφαιρο, να ματώσουν την φανέλα και ας χάσω παρά να κερδίσω 2-0 από μια αντεπίθεση κι ένα πέναλτυ και να με παίζει μονότερμα ο αντίπαλος όλο τον αγώνα. Σήμερα παίξατε καλή μπάλα, απ'αυτή την άποψη εννοώ ότι δεν χρειάζεται να σκάτε...

 

Πλακα κανεις ετσι?? Για το καλη μπαλα αναφερομαι...

 

Αν δεν ηταν ο τζορβας θα ηταν 3-1 και θα ειχε τελειωσει το πανηγυρι. Ασυνδετος, κουρασμενος, βαρυς, χωρις φαντασια και με επικυνδινη αμυνα... τουλαχιστον ετσι το ειδα εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Παναθηναϊκός δεν έχει καθόλου καλή άμυνα. Ευτυχώς για αυτόν έχει έναν πολύ καλό σέντερ φορ τον Σισέ που μπορει να βαζει ευκολα γκολ ακομη και χωρις να φαινεται πολυ στον αγωνα.

 

Άμα συνεχίσει με αυτήν την άμυνα, δεν θα μπορέσει να πάρει το πρωτάθλημα.

 

Μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει ρε, μην τρελαίνεστε.. Δεν είναι και η πιο εύκολη έδρα η Καβάλα..

 

Ε καλά τώρα!

Δύο είναι οι πιό δύσκολες έδρες στην Ευρώπη. Της Μπαρτσελόνα και της Καβάλας!

Δεν μαμιόμαστε λέω εγώ? Επί δύο χρόνια να μην μπορεί να νικήσει την Καβάλα? Όταν εγώ έλεγα ότι ο Ντουγκλάο είναι καλύτερος από τον Μπουμσόνγκ κάποιοι λοιδωρούσαν εδώ. Μέχρι να φύγει η μυρωδιά του Τζίγγερ από την ομάδα, ομάδα της προκοπής δεν θα κάνουμε.Τελεία και παύλα.Έχει πολλή δουλειά ο Πατέρας να κάνει ακόμη γιά να φτειάξει την ομάδα όπως την ονειρευόμαστε. Ο Κάκος πολυ καλός σήμερα.

.Δεν θα χσλάσω πάλι τη διάθεσή μου με Βύντρα και άλλα παλαβά.Απορώ τι έχει αυτός ο άνθρωπος και έχει και υποστηρικτές! Απλά δεν κάνει.Όπως και όλη η άμυνα.Γιά τον Μπουμσσόνγκ τα είπαμε.Ο Καντέ ήταν γιά φεύγα. Το θέμα ήταν δηλαδή να κάτσει στο πάγκο ο Σαριέγκι?

Τι μαλάκας ο Τζόρβας στο γκολ.Ούτε στο τέρμα ούτε στηΝ έξοδο.Αυτή τη πατάτα τη ξέρουν και στα τοπικά πρωταθλήματα. Ο Τζόρβας μόνο γιά δηλώσεις είναι και να μην μιλάμε γιά τους διεθνείς? Ήρωες του γένους! Φτού !!

Μπορώ να μιλάω με τις ώρες αλλά προτιμώ να σταματήσω εδώ.

 

edit:

Να προσθέσω κάτι στα γρήγορα..

Έχουμε στο Ηράκλειο μιά καταπληκτική καί προπάντων υγιή ομάδα τον Εργοτέλη και δεν πάμε όλοι να τον στηρίξουμε στο γήπεδο και είναι κρίμα να μαζεύει δυο και τρεις χιλιάδες φιλάθλους(οπαδούς έχει ελάχιστους). Κρίμα.Αλλά αυτοί είμαστε.Θα πάμε να σκοτωνόμαστε στα... καλντερίμια της Β Εθνικής γιά τον ΟΦΗ γιατί ο Έλληνας και δή ο Κρητικός έχει ισχυρά παραδοσιακά αντανακλαστικά.Λυπάμαι τον ανθρωπάκο τον Παπουτσάκη που προσπαθεί μέρα νύχτα να φτειάξει μιά ομάδα της προκοπής. Vlach.. ακούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...