Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Τηλεμαχε δεν μιλησα για το Μεσι.

 

και για την Μπαρτσελονα εχω πει οτι δεν τη θεωρω μεγαλη ομαδα. (φυσικα ισχυει ακομα) οπως Ρεαλ, Ιντερ, Γιουναιτεντ κλπ

 

1ο λάθος:Ιντερ;Μα Ίντερ;

2ο λάθος:Στα κλπ η Μίλαν;Η Μίλαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επισης συγκριση της Μπαρτσελονας του 2001-2002 με αυτη του σημερα απλως δεν υπαρχει!

 

Οπως δεν υπαρχει συγκριση των πολυ μετριων παικτων που ειχαμε τοτε με αυτους που εχουμε τωρα που ειναι κλασσεις καλυτεροι για μενα,σε ολες τις θεσεις.

 

 

Οσο για τα ΑΝ,με την δικη μου ποδοσφαιρικη λογικη και αντιληψη αν παιζατε εσεις χτες με αυτην την ομαδα που παιξαμε εμεις,οταν με τον ιδιο προπονητη που εχετε τωρα,ειχατε χασει τοτε εντος 1-3 απο Ροζεμποργκ,μπορει να χανατε χτες εκτος 9-0.Το ΑΝ δεν ειναι αμελητεα ποσοτητα φιλε Κροκοδειλε.

 

Κοιτα εχουμε απλα διαφορετικη αντιληψη των πραγματων.Εγω λοιπον θα ριψοκινδυνευω μια προβλεψη και θα σου πω οτι η Μπαρτσα εδω οταν ερθει δεν θα κερδισει.Εδω θα ειμαστε και θα τα πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως χτες, αν αφησουμε στην ακρη την τεραστια διαφορα δυναμικοτητας των 2 ομαδων, πηγη ΠΟΛΛΩΝ κακων ηταν ο Λετο. ο Βυντρα ειχε μεινει μονος του με 2 θερια απο την πλευρα του και ο Λετο ηταν "περα βρεχει". στο πρωτο ημιχρονο ειδικα παιζει να ειδα καμμια 20αρα φορες τον Αλβεζ να προελαυνει με ελευθερο χωρο μπροστα του. Αυτος που χαρηκα ηταν ο Γκοβου, οχι τοσο για το γκολ οσο για το οτι τον ειδα να γυρνα πισω να μαρκαρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως δεν υπαρχει συγκριση των πολυ μετριων παικτων που ειχαμε τοτε με αυτους που εχουμε τωρα που ειναι κλασσεις καλυτεροι για μενα,σε ολες τις θεσεις.

Δεν στεκει ως επιχειρημα. Η τοτε Μπαρτσα ηταν μια πολυ καλη ομαδα. Η τωρα ειναι διαστημικη. Αντιθετα δεν ισχυει αυτη η διαφορα επιπεδου του τοτε Παναθηναικου με τον σημερα.

Χωρις να ξεχναμε και οτι τωρα δεν εχετε ομαδα. Ενα συνονθυλευμα ειναι οπως τον εχω δει στα πρωτα 2 παιχνιδια.

 

 

Οσο για τα ΑΝ,με την δικη μου ποδοσφαιρικη λογικη και αντιληψη αν παιζατε εσεις χτες με αυτην την ομαδα που παιξαμε εμεις,οταν με τον ιδιο προπονητη που εχετε τωρα,ειχατε χασει τοτε εντος 1-3 απο Ροζεμποργκ,μπορει να χανατε χτες εκτος 9-0.Το ΑΝ δεν ειναι αμελητεα ποσοτητα φιλε Κροκοδειλε.

Ισως με μπερδευεις με καποιον αλλο κροκοδειλο, δεν σε αδικω μοιαζουμε πολυ στους ανθρωπους εμεις οι κροκοδειλοι και μας μπερδευουν, αλλα ο ΠΑΟΚ δεν επαιξε ποτε με Ροζεμποργκ και εχασε 1-3.

 

Οσο για το ΑΝ, το ΑΝ ειναι παντελως ανουσιο να λεγεται οταν μπροστα του στεκεται το ΕΓΙΝΕ, το γεγονος δηλαδη!;)

 

Γιατι το δικο σου ΑΝ ειναι πληρως αντιθετο με το δικο μου ΑΝ. Και γιατι λοιπον σε ρωτω να πιστεψουμε το δικο σου?;) ΤΙποτα δεν θα πιστεψουμε. Θα πιστεψουμε το γεγονος.

 

 

Κοιτα εχουμε απλα διαφορετικη αντιληψη των πραγματων.Εγω λοιπον θα ριψοκινδυνευω μια προβλεψη και θα σου πω οτι η Μπαρτσα εδω οταν ερθει δεν θα κερδισει.Εδω θα ειμαστε και θα τα πουμε.

Θα τα πουμε, αν και δεν ειπα κατι αντιθετο ως προς αυτην την αποψη σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ έπαιζε συχνότερα ευρώπη ο ΠΑΟΚ ΘΑ είχε σπάσει κάθε αρνητικό ρεκόρ

Το ΓΕΓΟΝΟΣ όμως είναι,ότι δεν παίζει και πολύ συχνά και παίζει για λίγο (2,3 αγώνες) οπότε και δε τα χει σπάσει (ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν στεκει ως επιχειρημα. Η τοτε Μπαρτσα ηταν μια πολυ καλη ομαδα. Η τωρα ειναι διαστημικη. Αντιθετα δεν ισχυει αυτη η διαφορα επιπεδου του τοτε Παναθηναικου με τον σημερα.

Χωρις να ξεχναμε και οτι τωρα δεν εχετε ομαδα. Ενα συνονθυλευμα ειναι οπως τον εχω δει στα πρωτα 2 παιχνιδια.

 

 

 

Ισως με μπερδευεις με καποιον αλλο κροκοδειλο, δεν σε αδικω μοιαζουμε πολυ στους ανθρωπους εμεις οι κροκοδειλοι και μας μπερδευουν, αλλα ο ΠΑΟΚ δεν επαιξε ποτε με Ροζεμποργκ και εχασε 1-3.

 

Οσο για το ΑΝ, το ΑΝ ειναι παντελως ανουσιο να λεγεται οταν μπροστα του στεκεται το ΕΓΙΝΕ, το γεγονος δηλαδη!;)

 

Γιατι το δικο σου ΑΝ ειναι πληρως αντιθετο με το δικο μου ΑΝ. Και γιατι λοιπον σε ρωτω να πιστεψουμε το δικο σου?;) ΤΙποτα δεν θα πιστεψουμε. Θα πιστεψουμε το γεγονος.

 

 

 

Θα τα πουμε, αν και δεν ειπα κατι αντιθετο ως προς αυτην την αποψη σου.

 

Σορρυ Κροκο, νομιζα οτι εισουν γαβρακι. ;)

 

 

Παντως κοιτα ,μπορει να σε σοκαρω με αυτο που θα πω,αλλα οταν περισυ η Ρεαλ της οποιας το budget ειναι μεχρι 20 ΠΑΟ,εχασε μεσα στην εδρα της 2-6 απο αυτην την Μπαρτσα,εγω το βρισκω πιο ευκολο να παρηγορηθω για χτες,περα απο την δυσαρεσκεια μου για την αποδοση των παικτων της ομαδας μου.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την δυσαρεσκεια μου για την αποδοση των παικτων της ομαδας μου.:P
αν ο Νιοπλιας ειχε πεταξει εξω το Λετο νωριτερα η αν τουλαχιστον εκανε καποια αλλαγη νωριτερα, νομιζω δε θα του ελεγε κανεις τιποτα. φυσιολογικα θα απαντουσε "με τη Μπαρτσα επαιζα, τι θελατε να κανω;;;;".

 

η επρεπε να πιεσει το Λετο να γυρναει πισω.. ξερω γω!! επισης το κακο ηταν, περα απο τις φασεις, περα απο το 80-20, περα απο τα αμυντικα λαθη πως δεν κραταγαν καθολου τη μπαλα. μα ουτε 3-4 πασες;; τι να πω... λες και με το που πλησιαζε καποιος της Μπαρτσα με τα ματια και μονο τους αγχωνε. δε λεω, διαφορα δυναμικοτητας, αλλα δικαιολογειται τετοιο πραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε το να διασκεδάζετε με ξένο πορτοφόλι δεν είναι και ότι καλύτερο.Μερικοί φίλοι του Ολυμπιακού κάνουν λες και στη θέση της Μπάρτσα ήταν ο Ολυμπιακός!

Είναι σίγουρο ότι αν έπαιζε ΠΑΟ-Ολυμπιακός στο Κάμπ Νου θα το έσπαγε το δικό του ρεκόρ.

Το να κρίνεις λοιπόν μιά στραβοκλωτσιά του Μπουμσόνγκ μαργαρίτα δεν ξέρω τι μπορεί να εξυπηρετήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρετε το να διασκεδάζετε με ξένο πορτοφόλι δεν είναι και ότι καλύτερο.Μερικοί φίλοι του Ολυμπιακού κάνουν λες και στη θέση της Μπάρτσα ήταν ο Ολυμπιακός!

Είναι σίγουρο ότι αν έπαιζε ΠΑΟ-Ολυμπιακός στο Κάμπ Νου θα το έσπαγε το δικό του ρεκόρ.

Το να κρίνεις λοιπόν μιά στραβοκλωτσιά του Μπουμσόνγκ μαργαρίτα δεν ξέρω τι μπορεί να εξυπηρετήσει.

 

Σαν "τριτος" να πω οτι μαλλον "πληρωνετε" (κακως βεβαια) τις λαλακιες μερικων δικων σας οι οποιοι ασχολουνται περισσοτερο με τις στραβες του ΟΣΦΠ παρα με την ομαδα τους.. Και σημερα εχουν εξαφανιστει.. Τυχαιο..? :-)

 

Κατι τελευταιο απο εμενα : πρωτοι εσεις θα επρεπε να εχετε απαιτηση απο την ομαδα σας για μια καλυτερη εμφανιση.. Εσεις μιλατε για Ευρωπη, ταξιδια, πρεσβης κλπ.. Η εισαι η δεν εισαι ευρωπαιος.. Σιγουρα πολλα σκαλια πανω η Μπαρτσα απο ολη τη Σουπα Λιγκα μαζι, αλλα χθες εκαναν πλακα και δεν αξιζε..

 

ΥΓ : οσοι χαιρονται για το ενα γκολ, ελπιζω να καταλαβαν ποσο τυχερο ηταν το τακουνακι του Σισε.. Και 1000 φορες ακομα να το εκανε δεν θα πετυχαινε ετσι..

 

ΥΓ 2 : μεγαλη εμφανιση Τζορβα, ποτε θα το δει ο Σαντος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να κρίνεις λοιπόν μιά στραβοκλωτσιά του Μπουμσόνγκ μαργαρίτα δεν ξέρω τι μπορεί να εξυπηρετήσει.

 

απλα θελω να δω το βιντεο γιατι δε μας εδωσε ριπλει και δε καταλαβα ακριβως πως εγινε. δε θελω να το δω και να κραξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Barcelona ειναι διαστημικη ομάδα.

Χθες η Barcelona ηταν απλως καλή.Εμοιαζε να παιζει διαστημικο ποδοσφαιρο γιατι ο Παναθηναικος δεν κατεβηκε ποτε στο γηπεδο.Υπαρχουν άλλα ματς της Μπαρτσελόνα που λες ναι παιζει διαστημικο ποδοσφαιρο(βλεπε Ρεαλ-Μπαρτσελονα,Αρσεναλ-Μπαρτσελονα στο emirates στο πρωτο ημιχρονο).

 

Για εμενα η καλυτερη ομαδα που εχω δει μεχρι τωρα.Και δεν το λεω βασιζομενος στο ποδοσφαιρο που παιζει.Το λεω βασιζομενος στην διαρκεια αυτης της ομαδας.Η διαρκεια ειναι πιο σημαντικη,ομαδες φωτοβολίδες εχουν εμφανιστεί πολλές, με τοσο μεγαλη διαρκεια ελαχιστες.

 

Όσο για την καζούρα περαστκά σας κυριε πρεσβη.5-1 με τις μηχανες να μην εχουν φτασει στο κοκκινο.

Α και ηταν και πρωτη αγωνιστικκη ε?(το θυμιζω σε καποιους που μας ελεγαν ελα μωρε τωρα σιγα την εμφανιση του Ολυμπιακου στο santiago bernabeu,πρωτη αγωνιστικη ηταν δεν καιγοταν η Real...αν και ηταν δευτερη αγωνιστικη αλλα τεσπα.)

 

 

Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μ. 5-2

Σανταντέρ – Μπαρτσελόνα 1-4

Μπαρτσελόνα – Σαραγόσα 6-1

Μπαρτσελόνα – Μαγιόρκα 4-2

Μπαρτσελόνα – Λεονέσα 5-0

Τενερίφη – Μπαρτσελόνα 0-5

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη 4-0

Μπαρτσελόνα – Σανταντέρ 4-0

Μπαρτσελόνα – Στουτγάρδη 4-0

Σαραγόσα – Μπαρτσελόνα 2-4

Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο 4-1

Μπαρτσελόνα – Άρσεναλ 4-1

Βιγιαρεάλ – Μπαρτσελόνα 1-4

Μπαρτσελόνα – Τενερίφ 4-1

Μπαρτσελόνα – Βαγιαδολίδ 4-0

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη 4-0

Σπόρτινγκ Χιχόν – Μπαρτσελόνα 1-6

Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μ. 6-1

Βασιλεία – Μπαρτσελόνα 0-5

Μπαρτσελόνα – Αλμερία 5-0

Μάλαγα – Μπαρτσελόνα 1-4

Μπαρτσελόνα – Βαγιαδολίδ 6-0

Σπόρτινγκ Λισ. - Μπαρτσελόνα 2-5

Μπαρτσελόνα – Βαλένθ 4-0

Μπαρτσελόνα – Λα Κορούνια 5-0

Μπαρτσελόνα – Νουμάνθια 4-1

Μπαρτσελόνα – Λιόν 5–2

Μπαρτσελόνα – Μάλαγα 6-0

Μπαρτσελόνα – Μπάγερν Μ. 4-0

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη 4-0

Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα 2-6

Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα 1-4

 

 

Στο ποδοσφαιρο υπαρχουν αγωνες που οι πενταρες προκυπτουν ως εξης.

α)με 4 ευκαιριες(καταλαβαινεις πως το θετω).Σε αυτη τη περιπτωση η ομαδα που δεχεται την πενταρα λεει πω ρε πστη τι κωλοφαρδια ειχαν σημερα.Οτι πηγαινε μεσα εγραφε.

β)με 9 ευκαιριες.Σε αυτη τη περιπτωση η ομαδα που δεχεται την πενταρα λεει "ε λογικο τα 5 τεμαχια οταν μου εχουν κανει 9 κλασικες ευκαιριες)

γ)με 30 ευκαιριες.Σε αυτη τη περιπτωση η ομαδα που δεχεται τα 5 τεμαχια ευχαριστει τον υψιστο και λεει παλι καλα που εβαλες το χερι σου γιατι διαφορετικα θα μετρουσα 10 με 12 τεμαχια.

 

 

Μαντεψε σε ποιο απο τα α,β,γ ανηκει η χθεσινη εμφανιση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...