Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ΠΑΟ, αν το παλευε δυνατα,μπορουσε οντως να πεσει ηρωικα,και για αυτο να ειστε βεβαιοι.

Με απογοητευεις βαθυτατα γιατι σε νομιζα για λογικο.

Το αποτελεσμα λεει 5-1 με ενα χαμενο πεναλτι, με απιστευτη κατοχη για Μπαρτσα, με 28-1 τα σουτ(!!!!!!!) υπερ της Μπαρτσελονα με εναν Παναθηναικο να ειναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΣ.

Γεγονοτα.

Τωρα οι προσωπικες αποψεις-παυλα- ευχες του τυπου ΑΝ επαιζε δυνατα, ΑΝ παλευε οσο μπορουσε και ολα τα ΑΝ του κοσμου, δεν εχουν καμια μα καμια σημασια.

 

Γιατι και εγω μπορω να σου πω οτι αν ηθελε ο Μεσι και δεν επαιζε βαριεστημενα και ολοι οι αλλοι επισης προσπαθουσαν να βαλουν γκολ και οχι να κανουν πλακα οπως κανανε εχθες, τοτε το σκορ θα ηταν 12-1.

 

 

Γιατι να ειστε σιγουροι οτι αν ο Παναθηναικος συναντουσε την Barca στους 16 η τους 8 δεν υπηρχε ουτε μια στο εκατομμυριο να δεχτει τετοια ταπεινωτικη ηττα.

Παλι προβλεψεις, οι οποιες ειναι ανουσιες και δεν αποδεικνυονται.

Και εγω σου λεω οτι αν την συναντουσε στους 16 θα ετρωγε 6 και οχι 5.

 

 

 

Και παλι τοτε επαιζαν φανταστικοι παικτες στην ισπανικη ομαδα ο Ριβαλντο στα νιατα του και στο απογειο του και ο Σαβιολα, που για μενα τοτε ηταν καλυτερος του Μεσι.Μιλαω για εκεινα τα χρονια.

Δεν θυμασαι καθολου καλα!

Να ξεκαθαρισουμε πρωτα και αυτο με τον Σαβιολα και Μεσι. ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ! ΜΑ ΚΑΜΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ο Σαβιολα ειναι κατι σαν τον Πεδρο αλλα σε πιο επιθετικη μορφη, περισσοτερο της περιοχης δηλαδη.

Ο Μεσι ειναι χιλιαδες επιπεδα καλυτερος του Σαβιολα(απο οτι ηταν τοτε ο Σαβιολα δηλαδη).

 

Οσο για τον Ριβαλντο δεν θυμασαι καλα γιατι εκεινη την χρονια που παιξατε μαζι, ο Ριβαλντο δεν ηταν στα καλα του. Στα καθολου καλα του. Η προηγουμενη χρονια και ειδικα το 2000 ηταν ο καλυτερος Ριβαλντο που υπηρξε! Το 2001 ηταν επισης πολυ καλος την ανοιξη αλλα την επομενη χρονια 2001-2002 δεν ειχε καμια σχεση με τον Ριβαλντο του 2000(ειδικα στα προκριματικα οτυ παγκοσμιου) οπου πετουσε και τριπλαρε οτι εβρισκε μπροστα του, καθως και σουταρε απο οποιαδηποτε γωνια υπηρχε με απιστευτη ευστοχια. Το 2000 ολα αυτα και λιγο το 2001. Το 2002 ειχε αρχισει η μεγαλη πτωση.

 

Και επισης συγκριση της Μπαρτσελονας του 2001-2002 με αυτη του σημερα απλως δεν υπαρχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
προσωπικη σου αποψη σου κροκοδειλε, εγω διαφωνω

 

μια χαρα συγκρινονται οι δυο ομαδες

Η Μπαρτσελονα που κατεκτησε το 1ο της Τσ.λ εως και την ανοιξη οπου επαιζε διαστημικο ποδοσφαιρο, μαζι με αυτην του Γουαρντιολα και εκεινη του Φαν Γκααλ με Ριβαλντο, Φιγκο στα καλα τους που πετουσαν και νικουσαν συνεχεια μεσα εξω, που εχασαν βεβαια απο την Βαλενθια στο Τσ.Λ, ηταν οι καλυτερες τα τελευταια 20 χρονια.

 

Αυτη του 2001-2002 ηταν πολλα επιπεδα κατω. Τιποτα το ιδιαιτερο. Οποιος θυμαται, καταλαβαινει τι λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικη σου αποψη σου κροκοδειλε, εγω διαφωνω

 

μια χαρα συγκρινονται οι δυο ομαδες

Όχι αγαπητέ μου, δε συγκρίνονται. Εκτός αν παίζουμε με τις λέξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, είναι κυριολεκτικά ιεροσυλία να συγκρίνουμε ακόμα και τον καλύτερο saviola με τον χειρότερο messi. Ο ένας υπήρξε ένας απλά καλός παίκτης, 2ετίας 3ετίας σε τοπ επίπεδο και μετά πτωτική...

Ο άλλος ήδη κλείνει θέση για τους κορυφαίους όλως των εποχών..

 

Σα να συγκρίνουμε για τα ελληνικά δεδομένα Βαζεχα με Παπαδόπουλο ένα πράγμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσι: "Είμαι τσαντισμένος με τον εαυτό μου..."

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=42388&catid=1

 

Ο Messi μας κοροϊδεύει...

Βλέπω Καραγκούνη να του σπάει τα πόδια μέσα στο ΟΑΚΑ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε δεν μιλησα για το Μεσι.

 

και για την Μπαρτσελονα εχω πει οτι δεν τη θεωρω μεγαλη ομαδα. (φυσικα ισχυει ακομα) οπως Ρεαλ, Ιντερ, Γιουναιτεντ κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για το offtopic, αλλά ρε Tilemaxx Ολυμπιακός δεν είσαι από ότι έχω καταλάβει;

Μου κάνει εντύπωση γιατί παίζει να είσαι ο χρήστης με τα περισσότερα ποστ στο τοπικ του Παναθηναϊκού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλεμαχε δεν μιλησα για το Μεσι.

 

και για την Μπαρτσελονα εχω πει οτι δεν τη θεωρω μεγαλη ομαδα. (φυσικα ισχυει ακομα) οπως Ρεαλ, Ιντερ, Γιουναιτεντ κλπ

 

Για ποιό λόγο δεν είναι μεγάλη ομάδα; Με την ίδια λογική και η Γιουνάιτεντ που αναφέρεις, 3 ΤΛ έχει και 18-19 πρωταθλήματα. Δεν καταλαβαίνω την λογική σου.

 

---------- Προσθήκη στις 15:57 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:56 ----------

 

Σορρυ για το offtopic, αλλά ρε Tilemaxx Ολυμπιακός δεν είσαι από ότι έχω καταλάβει;

Μου κάνει εντύπωση γιατί παίζει να είσαι ο χρήστης με τα περισσότερα ποστ στο τοπικ του Παναθηναϊκού.

 

Μπά, όχι κοίτα στο post counter. Εδώ ήταν οπαδοί του ΠΑΟ που είχαν περισσότερα posts στο topic του ΟΣΦΠ παρά της ομάδας τους :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι θεμα λογικης, πιο πολυ ειναι θεμα αισθησης. και ξαναλεω δεν μιλαω για μεγαλη ομαδα απλα αν πουμε οτι υπαρχει ενα κλαμπ των πολυ μεγαλων ομαδων με τις 5-6 κορυφαιες ιστορικα, σε τιτλους, σε κοσμο κλπ ομαδες δεν θεωρω οτι η Μπαρτσελονα ανηκει σε αυτες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσι: "Είμαι τσαντισμένος με τον εαυτό μου..."

http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=42388&catid=1

 

Ο Messi μας κοροϊδεύει...

Βλέπω Καραγκούνη να του σπάει τα πόδια μέσα στο ΟΑΚΑ :P

Χωρίς πλάκα, για μένα όποιος κλωτσάει τους Μέσι-Τσάβι-Ινιέστα θα πρέπει να τρώει χωρίς ακρόαση 40 χρόνια για έγκλημα κατά της ανθρωπότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...