Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κατέβαινε ο Ευρωπαίος στο γήπεδο και έχανε με 3-0 στα χαρτιά καλύτερα δεν θα ήταν? Να δήλωνε π.χ. κόλλημα λόγω έλλεψης Δαλούκα.

Να γράφεις συχνότερα. Έλιωσα! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
ΣΤΑ ΧΑΡΤΙΑ αλλού, σε άλλες ομαδούλες, που όπως λες, δεν χαρακτηρίζονται ευρωπαίες.

Μάλλον μπερδεύτηκες.

 

Εγώ για καλό σας το λέω για να ξέρετε τι να κάνετε όταν παίξετε εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τον Boumsong συμφωνώ κι εγώ ότι έδειξε καλό πρόσωπο σήμερα, εκτός από την φάση που του πέρασε η μπάλα κάτω από τα πόδια. Εκεί ναι, ήταν mega fail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν θα ασχοληθεί με τα 5 που έφαγε ο ΠΑΟ. Μπάρτσα είναι, 3,4 ή 5 θα ρίξει.

Το θέμα είναι ότι ο ΠΑΟ έκανε μόνο 1 σουτ σε όλο το ματς και κράτησε την μπάλα 15% του χρόνου. Που σημαίνει ότι δεν έπαιξε τίποτα. Δεν έκανε ένα φάουλ, δεν προσπάθησε να βγάλει μια αντεπίθεση. Στο περσινό ματς με την Ίντερ, που έκραξαν όλοι τον Μουρίνιο ότι έπαιξε προκλητικά αμυντικά, η Ίντερ είχε σχεδόν διπλάσια κατοχή από τον σημερινό ΠΑΟ. Αυτό είναι το ανησυχητικό και όχι τα 5. Αν χρειαζόταν 10 η Μπάρτσα, θα τα έβαζε. Σε οποιαδήποτε ελληνική ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχασε ο αιώνιος, ευκαιρία για καζούρα.

 

Καλώς. Την καζούρα, όμως, όπως την κάνουμε, έτσι και τη δεχόμαστε.

 

Το μεθερμηνευόμενον, ο επόμενος οπαδός του Ολυμπιακού που θα ρίξει αρνητική σε μήνυμα χωρίς αυτό να έχει τίποτε το μεμπτό πέρα από ότι πικάρει την αγαπημένη του ομάδα, θα μας χαιρετήσει για ένα μηνάκι.

 

Καλή συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που δεν επαιξε ο Θρηνος σημερα γιατι σιγουρα θα αρπαζε 12 σπαζοντας το 7-0 της Γιουβεντους που εχει καταγραφει ως το ντροπιαστικοτερο σκορ απο Ελληνικη ομαδα στην ιστορια του ποδοσφαιρου της χωρας μας!:lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοί βγάζετε μια κακία για τον Παναθηναϊκό λες και σας σκότωσαν τη μάνα. Ελληνική ομάδα είναι. Κάθε προσπάθεια ανάδειξης μιας ελληνικής ομάδας στην ευρώπη είναι κάτι θετικό για την χώρα. Στην τελική μαζεύουμε πόντους(οι ελληνικές ομάδες στο σύνολο) που αργότερα δίνουν τη δυνατότητα σε 2η και 3η ομάδα να πάει champion's league ή uefa league.

Δηλαδή εγώ που είμαι παναθηναϊκός θα έπρεπε να χαρώ που αποκλείστηκε ο ΠΑΟΚ από τον Ajax; Το αντίθετο μάλιστα. Πήγα είδα το ματς και ευχόμουν να δούμε φέτος 2 ελληνικές ομάδες στο CL, πόσο μάλλον μια σαλονικιά.

 

Για ποιό λόγο να θέλουμε να πάνε περισσότερες ελληνικές ομάδες στο Τσ. Λιγκ; Είδαμε καμιά βελτίωση του ποδοσφαίρου τόσα χρόνια επειδή έπαιξαν έως και 3 ομάδες; Κάθε πέρυσι και καλύτερα. Έχουν καταφέρει οι πρόεδροι να γίνει ψύχωση όλων των οπαδών η είσοδος στους ομίλους επειδή θα εισπράξουν τα εκατομμύρια, λες και θα πάνε στη τσέπη τους.

 

Και βγαίνει και λέει ο Νιοπλιας, σημασία δεν έχει τι θα γίνει σήμερα ή στο οποιοδήποτε παιχνίδι, αλλά να περάσουμε στον επόμενο γύρο.

 

Ετσι είναι, ας φάμε 15 έξω, άλλα 10 μέσα, να βάλουμε καμιά στραβοκλωτσιά με τη Καζαν και να περάαουμε, αυτό μας νοιάζει. Τι; Να δούμε και λίγη μπάλα; Όχι μωρέ, αυτά είναι για τους ξένους, εμείς θέλουμε να περάσουμε στον επόμενο γύρο για να ρίξουμε το ενδιαφέρον στο ελληνικό πρωτάθλημα γιατί αυτό εξασφαλίζει την έξοδο στο Τσ. Λιγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ηλί Ηλί Λαμά Σαβαχθανί"

:lol:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Εντωμεταξύ στο ραδιώφονο πρίν σε μια εκπομπή που παρουσιάζει ένας Παναθηναικός και ένας Ολυμπιακός κάνει μια ο Ολυμπιακός:"Πιστεύω ότι η τύχη του Παναθηναικού θα κάνει και σήμερα την εμφάνισή της,έχω διαίσθηση" και πετάγεται ο Παναθηναικός και λέει:"Ναι θα κάνει την εμφάνισή της και θα χάσουμε με 5-1"

Το πέτυχε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι καλα που δεν επαιξε ο Θρηνος σημερα γιατι σιγουρα θα αρπαζε 12 σπαζοντας το 7-0 της Γιουβεντους που εχει καταγραφει ως το ντροπιαστικοτερο απο Ελληνικη ομαδα στην ιστορια του ποδοσφαιρου της χωρας μας!:lol::lol::lol:

 

Καλά begin πάλι καλά που ήταν άστοχοι να λες και σας έκατσε και το γκολάκι γιατί θα το σπάγατε εσείς!:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναλέω λοιπόν. Η Άρσεναλ τοης περίφημης Πρέμιερ Λιγκ έφαγε πέντε και δεν έβαλε κανένα.

Ο Παναθηναϊκός της Ελληνικής μιζέριας έβαλε και ένα γκολάκι.

Και τι έπρεπε να κανει η Ρεάλ που στο περσινό πρωτάθλημα άφαγε έξι!! γκολ στην έδρα της από τη Μπάρτσα?

Ας μας πουν οι ελάχιστοι Ολυμπιακοί εδώ σε τι αποσκοπέι η καζούρα τους.Εκτίθενται εξ άλλου με αυτο τον τρόπο.Δεν κάνεις καζούρα όταν έχει φάει ο άλλος πέντε γκολ από την καλύτερη ομάδα του κόσμου.

Λοιπόν φίλοι μου,Συσπείρωση τώρα να μαζέψουμε έξι βαθμούς στα δύο επόμενα εντός έδρας ματς και να μπουμε δεύτεροι στη κατάταξη. Είναι πολύ ρεαλιστικό αυτό.Αφήστυε την Μπάρτσα.Αυτή είναι αλλού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Νικο οταν τον Απριλη του 2010 εχασε εκει η Αρσεναλ 4-1 ,που για να δω εγω η εσυ παικτες της συνθεσης της Αρσεναλ η προπονητες σαν τον Βενγκερ σε Ελληνικη ομαδα θα παμε 80 χρονων και αν τι να λεμε?

 

Επισης εμεις εχουμε να λεμε οτι εχουμε κερδισει μια φορα την Barca το 2002 1-0 στην εδρα μας(με τον Ριβαλντο τοτε νεο και στα ωπα του,και τον Σαβιολα τοτε να παιζει σαν Μεσι) και εχουμε παρει και ενα Χ.Ας παρει ποτε ποντο εστω και μια Ελληνικη ομαδα με την Barca και μετα το συζηταμε.Εγω ειμαι ρεαλιστης,δεν στεναχωριεμαι αυτο ελλειπε.Απλα με καλυτερη αμυνα μπορουσαμε να ειχαμε σταθει πιο αξιοπρεπως οπως το 2002 που παραλιγο να τους αποκλεισουμε μεσα στο γηπεδο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...