Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

καταστροφη δεν ειναι ,αλλα ειναι ξεφτιλα.Με τα τορινα δεδομενα και λιγα φαγαμε αν ανλογιστεις οτι πολυ καλυτερες ομαδες τρωνε παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, πολύ κρίμα...

 

Η ομάδα έπαιζε εντελώς "στην τύχη". Μας βγήκε μια μπαλιά και καταφέραμε να την αξιοποιήσουμε. Σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι οι παίκτες ήταν θεατές.

Τι να τους κάνεις τους Cisse, Luis Garcia, Govou κτλ. όταν δεν μπορούν να βρουν ο ένας τον άλλον και να ανταλλάξουν μια μπάλα.

Σορρυ κιόλας, αλλά από τα 3 ματς που έχουμε κάνει ως τώρα, η ομάδα είναι ίδια ή και χειρότερη από πέρυσι. Σαν να μην έκανε τίποτα ο Νιόπλιας.

Τον Νινη έχω μεγάλη περιέργεια να τον δω σε μεγάλη ομάδα τύπου Man Utd, γιατί στον Παναθηναϊκό δεν κάνει απολύτως τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, πολύ κρίμα...

 

Η ομάδα έπαιζε εντελώς "στην τύχη". Μας βγήκε μια μπαλιά και καταφέραμε να την αξιοποιήσουμε. Σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι οι παίκτες ήταν θεατές.

Τι να τους κάνεις τους Cisse, Luis Garcia, Govou κτλ. όταν δεν μπορούν να βρουν ο ένας τον άλλον και να ανταλλάξουν μια μπάλα.

Σορρυ κιόλας, αλλά από τα 3 ματς που έχουμε κάνει ως τώρα, η ομάδα είναι ίδια ή και χειρότερη από πέρυσι. Σαν να μην έκανε τίποτα ο Νιόπλιας.

Τον Νινη έχω μεγάλη περιέργεια να τον δω σε μεγάλη ομάδα τύπου Man Utd, γιατί στον Παναθηναϊκό δεν κάνει απολύτως τίποτα.

 

Ισα ισα μια χαρα ειναι Cisse Govou Leto Ninis, αλλα τι να τους κανεις οταν ολοι πισω ειναι ΑΙΣΧΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα, πολύ κρίμα...

 

Η ομάδα έπαιζε εντελώς "στην τύχη". Μας βγήκε μια μπαλιά και καταφέραμε να την αξιοποιήσουμε. Σε όλο το υπόλοιπο παιχνίδι οι παίκτες ήταν θεατές.

Τι να τους κάνεις τους Cisse, Luis Garcia, Govou κτλ. όταν δεν μπορούν να βρουν ο ένας τον άλλον και να ανταλλάξουν μια μπάλα.

Σορρυ κιόλας, αλλά από τα 3 ματς που έχουμε κάνει ως τώρα, η ομάδα είναι ίδια ή και χειρότερη από πέρυσι. Σαν να μην έκανε τίποτα ο Νιόπλιας.Τον Νινη έχω μεγάλη περιέργεια να τον δω σε μεγάλη ομάδα τύπου Man Utd, γιατί στον Παναθηναϊκό δεν κάνει απολύτως τίποτα.

Ασφαλώς θα συμφωνήσεις ότι ο Βενγκέρ έχει κανει πολλά περισσότερα στην Άρσεναλ έτσι?

Ε λοιπόν 5-0 έχασε η Άρσεναλ εκεί!

Και η Ρεάλ έφαγε πέρυσι (στο γήπεδό της παρακλώ!) 6-1 από αυτή την έξωγήινη ομάδα.

Παραδέξου κι εσύ ότι η Μπάρτσα είναι απλά διαστημική ομάδα και δεν παίζεται παρά ίσως μόνο από τον Μουρίνιο κι αυτός όμως με κλεφτοπόλεμο.

Όσοι αγαπάνε το ποδόσφαιρο δεν θα σταθούν στον Παναθηναϊκό αλλά θα συζητήσουν γιά το χάρμα οφθαλών ποδόσφαιρο που απέδωσε αυτή η μεγάλη ομάδα της Βαρκελώνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την καζούρα, ο Παναθηναικός μια χαρά ήταν στημένος στο γήπεδο. Απλά με τέτοια διαφορά δυναμικότητας όσα μαρκαρίσματα και αν φτιάξεις, δεν το γλιτώνεις το γκόλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μιλάω γενικά για την εικόνα του φετινού Παναθηναϊκού geovard.

Θα μπορούσαμε να είχαμε φάει και 10 έτσι όπως έπαιζε η Barca σήμερα. Απλά εμένα δεν με έχει πείσει ο παναθηναικός και στα 2 ματς στην SL.

Τέσπα... ο χρόνος θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο το πραγμα η μπαρτσα μπορει να το κανει σε οποιαδηποτε ανταγωνιστικη ομαδα, αλλα τετοιο ξεφλουδισμα αμυνας δεν εχω ξαναδει. Δεν γινεται να παιζεις με 3 αμυντικα χαφ μπροστα απο αλλους 4 αμυντικους και παλι να βρισκουνε 500 διαδρομους. Μα ποσες φορες εσπαγε τοσο ανετα η μπαλα στα πλαγια, γιατι δεν περιορισατε αυτα τα στηριγματα?? Κανα κλοτσηδακι, σωστες τοποθετησεις, τσαγανο, στενες γραμες....κτλπ...το χετε ξανακανει, οχι οτι ειναι ευκολο ρε παιδι μου, αλλα την συνταγη την ξερετε. Για να πω την κακια μου το παιχνιδι ηταν για κανα 12-1, θα σπαγατε και το ρεκορ μας μεγαλειωδος (ναι γαβρος, σορυ). Μπορει ρεαλ και αρσεναλ και αλλοι να εχουνε φαει 5ρες, αλλα εδω ειχαμε 5 και καμια 30ρια ακομα στο παρα 5 και χαμενο πεναλτι και δοκαρι. Απο την αναποδη ειχαμε μια απο το πουθενα κοντρα και γκολ και μετα τιποτα

 

Ηρωας ο τζορβας, αλλα λογω και κακων τελικων προσπαθειων της αντιπαλης επιθεσης, αλλα δεν παυει να εβγαλε πολλα. ΑΛΛΑ επειδη ψευτοπαιζω τερμα σε 8χ8 ξερετε ποτε συνηθως φαινετε καλος ενας τερμας?? οταν τον ξεκολιαζουν στις φασεις, διοτι θα βγαλει και πολλα, αλλα θα φαει κιολας πολλα, αλλα αφου η αμυνα τα αφηνει, σου λεει τι να κανω, εδω με σφυροκοπουν. Εφαγε ομως 5 και ηταν ο καλυτερος του βαζελου

 

Να καταληξω απλα το οτι η μπαρτσα μπορει να ξεκωλιασει τον οποιοδηποτε ειναι μεγαλο ελαφρυντικο, αλλα μηπως ειναι γενικα ανυσηχιτηκη η αποδοαση σας σημερα και δεν πρεπει να μεινετε εκει?

 

Αυτα, μην με φατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα απο την καζούρα, ο Παναθηναικός μια χαρά ήταν στημένος στο γήπεδο. Απλά με τέτοια διαφορά δυναμικότητας όσα μαρκαρίσματα και αν φτιάξεις, δεν το γλιτώνεις το γκόλ.

 

Σορυ αλλα λες μαλακιες.ο παναθηναικος επαιζε απο την μεση της μεσης και πισω και οι παικτες της μπαρτσα βρεθηκαν πολλες φορες προ του τζορβα...

Πολυ κακος ο νιοπλιας οσο και αν η ομαδα που επαιζε αντιπαλος λεγοταν μπαρτσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι περιμένατε μερικοί δεν μπορω να καταλαβω...

 

Φάσεις? Κατοχή? Να φύγουμε από το Καμπ Νου με 2-0?

 

Την Μπαρτσελόνα την έχετε ξαναδεί? Τι θέλατε ακριβώς? Nα παίξουμε καλή άμυνα, να κλείσουμε χώρους? Αν ναι, τότε την άμυνα μας την έχετε ξαναδει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...