Προς το περιεχόμενο

Παναθηναϊκός


The_Edge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είπε αυτά που θα ήθελε να γίνουν ο κάθε υγιής "οπαδός"! Μακάρι να σταματήσει ο Μαρινάκης να ακούει τον κυρ Σάββα και τον κάθε άλλο καραγκιόζη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στον Πατερα για τις δηλωσεις που εκανε*.Αλλα περιμενα να ακουσω και αλλα ειπε.

 

 

 

 

*Οχι και πεναλτι ομως αυτο ρε Πατερα, οχι κι αυτο:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχασα το πρωτο κομματι με το πεναλτυ, αλλα τα υπολοιπα ηταν ακριβως αυτα που επρεπε να πει.

 

Μου αρεσε οτι εχει καταλαβει οτι το προβλημα ειναι στους γυρω γυρω και στις ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ και ελπιζω σιγα σιγα να τους εξαφανισουν..

 

Μακαρι να καθησουν και κοντα στους αγωνες. Αυτη η φιλια, μπορει και να σωσει το ελληνικο πρωταθλημα... Μπραβο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξώδικο έστειλε ο Δημητράκης στο http://www.greenwebfans.com . Ζητά τα στοιχεία των μελών εντός δύο ημερών.

 

 

Μεγάλο σφάλμα του Μπαμπά που δεν παραδέχτηκε ότι πέναλτι δεν υπήρχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

*Οχι και πεναλτι ομως αυτο ρε Πατερα, οχι κι αυτο:lol:

 

Μεγάλο σφάλμα του Μπαμπά που δεν παραδέχτηκε ότι πέναλτι δεν υπήρχε.

 

Ας μην συνεχίζουμε το ίδιο έργο...

Το θέμα είναι τα υπόλοιπα που είπε αλλά δεν λέει να βγει το μικρόβιο από μέσα σας με τίποτα μου φαίνεται.... :-)

Εγώ θα περιμένω τη κοινή εμφάνιση των δύο! Μακάρι αυτοί οι δύο να αλλάξουν τα πράγματα στο Ελληνικό ποδόσφαιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να δεχθει ο Μαρινακης να βγει στην τηλεοραση με Πατερα και να μιλησουν για "μονιασμα" και καθαρση.

 

Ετσι ωστε καθε βρωμοσκουλικο δημοσιογραφισκος που δυναμητιζει το κλιμα να βουλωσει μια για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην συνεχίζουμε το ίδιο έργο...

Το θέμα είναι τα υπόλοιπα που είπε αλλά δεν λέει να βγει το μικρόβιο από μέσα σας με τίποτα μου φαίνεται.... :-)

Εγώ θα περιμένω τη κοινή εμφάνιση των δύο! Μακάρι αυτοί οι δύο να αλλάξουν τα πράγματα στο Ελληνικό ποδόσφαιρο...

 

Ποιο μικροβιο;Απο το μηνυμα μου νομιζω πως φαινεται οτι αυτο το θεωρω λεπτομερεια και επικροτω τις δηλωσεις του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο μικροβιο;Απο το μηνυμα μου νομιζω πως φαινεται οτι αυτο το θεωρω λεπτομερεια και επικροτω τις δηλωσεις του.

 

Αφού είναι λεπτομέρεια γιατί το έβαλες ρε συ? Για να "χαλάσεις" όλο το μήνυμα? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είναι λεπτομέρεια γιατί το έβαλες ρε συ? Για να "χαλάσεις" όλο το μήνυμα? :-)

Δεν νομιζω οτι χαλασα το μηνυμα.Αυτο το προσθεσα με χιουμοριστικη διαθεση και με καμια προθεση να μιλησω για τη διαιτησια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ολυμπιακό; απαιτεί να μην ξανασφυρίξει ο Δαλούκας.

Γιά κάτσετε καλά ρε σείς.Και αν θέλει ο άνθρωπος να γίνει τσομπάνος?

Είστε υπερβολικοί ώρες-ώρες εκεί στον Ολυμπιακό!

 

Καί τα ...αστέρια μας οι δημοσιογράφοι είχαν βγάλει κουμπάρο τον Κόντη με τον Πατέρα. Που δεν είναι βέβαια.

Είναι όμως ο Ξυλάς με τον Κόντη. Τού έχει βαφτίσει το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα,

 

Ξέρω ότι μπορεί να είναι λίγο αργά, αλλά παίζει να βρω κάπου/κάπως εισιτήριο για τον αυριανό αγώνα με Barca;

Ενδιαφέρομαι μόνο για το εισιτήριο (μιας και είμαι ήδη Ισπανία) αλλά δεν θέλω να πάω μέχρι Βαρκελώνη χωρίς να ξέρω αν θα μπω μέσα..

 

Κάθε ιδέα καλοδεχούμενη, θενκς :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα,

 

Ξέρω ότι μπορεί να είναι λίγο αργά, αλλά παίζει να βρω κάπου/κάπως εισιτήριο για τον αυριανό αγώνα με Barca;

Ενδιαφέρομαι μόνο για το εισιτήριο (μιας και είμαι ήδη Ισπανία) αλλά δεν θέλω να πάω μέχρι Βαρκελώνη χωρίς να ξέρω αν θα μπω μέσα..

 

Κάθε ιδέα καλοδεχούμενη, θενκς :-)

 

Δες εδώ:

 

http://www.ticket4football.com/champions-league-tickets/5852/5871/barcelona-vs-panathinaikos-camp-nou-14-september-2010-tickets.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...